Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

klima jes dla mjenczakuff :P

 

 

U mnie ta choroba postępuje :blink: . W środę jadę po następnego . W kombiku , też 250 ale niestety bez automatu . Zadbanego kombiaka to jeszcze ciężej wycelować .

 

Dawaj foty tego twojego Misiaka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesior stoi w PL wiec cieeeeeeeeezko z fotami bedzie. Jezszego nie widzialem

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja zanabyłem dzisiaj kolejnego złoma :banghead:

 

Trzyseta 124 w kombiku bez turbiny ! Trochę dowalona jest , bo koleś to był jakiś ekstremalny bidok albo niechluj . Jechał aż się wszystko w aucie skończyło , hamulce , świece , tłumik itd itd . Opon to tak dojechanych już dawno w żadnym aucie nie widziałem . Ale silniczysko zdrowe jeszcze , ma DOPIERO coś koło 500 - 600 tysiaków nalatane , więc ledwo co dotarty :biggrin: . Zrobiłem dzisiaj nim 4 stówki tak żeby pojeździć i wyszło że na 10 litrach robi średnio 135 km . Rewelka , bo tego się najbardziej bałem. Te silniki potrafią żreć . Blacha też całkiem spokes . Cza go trochę popieścić ale bedzie fura . Już go lubię , chociaż moja Stara to się tylko w czoło puka że kolejnego antała na placu postawiłem :blush:

Edytowane przez giemul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym? Mam do niego jakieś 300 m i nie wiem czy słowo "kolekcjonerski" powinno mnie zachęcić do przejście tej odległości czy nie?

http://olx.pl/oferta/mercedes-w124-4matic-wyjatkowy-CID5-IDbDrZJ.html#edd5cb773f;promoted

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalmen3

 

ze bedzie chlalo jak smok :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym? Mam do niego jakieś 300 m i nie wiem czy słowo "kolekcjonerski" powinno mnie zachęcić do przejście tej odległości czy nie?

http://olx.pl/oferta/mercedes-w124-4matic-wyjatkowy-CID5-IDbDrZJ.html#edd5cb773f;promoted

ch*j..a po całości, absolutnie nic nie uzasadnia tej ceny! 4matic to wynalazek i trzeba go raczej unikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten 124 na benzynie to fajny ( na pierwszy rzut oka , bo oględziny mogą ukazać wszystko ) .Cena trochę w kosmosie , bo to jednak benzyna a te nie osiągają takich cen transakcyjnych jak diesle . Za taki stan to 15 góra 17 tysiaków , jeżeli stan rzeczywiście perfecto . Za dizelka w takim stanie to bez gadania warto dać taki chajs .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor słaby, tapicerka w kratę nie komponuje się, brak klimy, przypadkowe felgi, które nigdy nie jeździły w tym modelu i do niego po prostu nie pasuje, dołożony jakiś chiński podłokietnik. Szczerze, wartość rynkowa nie przekracza 10 tysi, pod warunkiem, że buda idealna. Silniczek całkiem niezły, ekonomia spalania w aucie łykendowym nie ma znaczenia, wybrałbym go zamiast 300d. 4 matic nie jest warty funta kłaków. ...a i kierownica nie z rocznika...

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten 124 na benzynie to fajny ( na pierwszy rzut oka , bo oględziny mogą ukazać wszystko ) .Cena trochę w kosmosie , bo to jednak benzyna a te nie osiągają takich cen transakcyjnych jak diesle . Za taki stan to 15 góra 17 tysiaków , jeżeli stan rzeczywiście perfecto . Za dizelka w takim stanie to bez gadania warto dać taki chajs .

 

Co znaczy slowo fajny w przypadku samochodu? to nie wycieczka do Las Vegas. Jaki rzut oka, na co? na monitor? jakie ogledziny? (ogladac to sobie mozna jajka w kiblu) przez kogo? ciebie? czy mechanika? cena w kosmosie? co to znaczy? wycena za pomoca srednich cen ogloszen ze stron internetowych? nijak to sie ma do rzeczywistosci. Za taki stan 15-17 tys. a skad wiesz jaki to stan, roznice w stanie auta, z takim samym przebiegiem moga byc kolosalne, siegajace dwukrotnej wartosc, lub wiecej, pare tysiecy to jest nic. Reszty juz mi sie nie chce komentowac

 

Nic nie wiesz, zero, to co napisales to jakis belkot

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację , mam tylko 2 takie auta , kumpli jedynie kilkunastu co też mają takie auta , siedzę po mercedesowskich forach tylko od 5 lat , więc chu*ja wiem w temacie . Sorry że się wcinam , już nie będę . Zostawiam to takim jak ty znawcom , którzy zamiast robić osobiste wycieczki wypowiadają się na temat, grzecznie i fachowo . Jesteś wzorem cnót, wiedzy i w ogóle to k*rw*a zajebisty z ciebie koleś jest .

 

A twój post wniósł wiele w ten temat . Najwięcej ! Nie tylko pomógł w merituum sprawy , ale też dał światło na to , jak należy dyskutować na forum . DZIĘKI CI ZA TO , O WSPANIAŁY !

 

ps, chyba też sobie kupię HDka ,może i mnie oświeci i też będę wtedy taki wspaniały jak ty .

 

Twoje zdrowie Stary :flesje:

Edytowane przez giemul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja troche sie rozgladam za czyms podobnym.

 

Chodzi mi od pewnego czasu po glowie pomysl pozbycia sie wspolczesnego auta ("downisizing" i "EcoCostam", itp) przekazania go malzonce i przejscia na Mercedesa Coupe (model do zastanowienia).

 

Musi byc bezawaryjny (robie 30-35 tys km rocznie), bezpieczny (2 dzieci), z klima oczywiscie i w miare ekonomiczny.

 

Czy ktos ma podobne plany i/lub doswiadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad dwa tygodnie temu kupił takiego CLK tylko słabszą wersję silnika, jakiś 200 kompressor (czy jak to się tam pisze). Tak czy siak, przebieg 160 tys km, zagazowany, od pierwszego właściciela w Polsce, rocznik pojazdu1999. Zero rdzy, ładnie wykończony środek auta, praktyczny srebrny kolor, zadbany, sprzedawał 65 letni były marynarz, kupił też były marynarz - 70 letni. No i za cenę 14 tys zł, wg mnie super auto za takie pieniądze.

I jak tu nie zazdrościć emerytom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...