Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w temacie, bo nie czytałem całego tematu. Ojciec, jest w trakcie poszukiwań, c-klasy w benzynie, raczej mocniejsze silniki i automat. Co własnie sądzicie o automatach, tej generacji?

Chodzi mi o lata 2001-2003. Generalnie, tak do 20k

Edytowane przez mongor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby, ale do W 140 to conajmniej 430

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zanabyłem w140 z prostą motorownią om606 i poziom skomplikowania całej tej maszyny trochę mnie przytłacza od strony serwisowej. Aktualnie walczę z układem ogrzewania, gdzie ilość zaworów, pompek, podciśnień (wersja z webasto, dwie strefy i odzyskiwaniem ciepła z silnika na postoju) jest zastraszająca, także silnik m119 przed liftem bym sobie odpuścił w związku z przypadłością ulegającym biodegradacji wiązkom silnikowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten:

http://otomoto.pl/oferta/mercedes-benz-c-klasa-i-wlasciciel-salon-polska-avantgarde-automat-ID6yddO9.html

Jak wygląda eksploatacja takiego samochodu na co dzień - auto casco czy części zauważalnie droższe od np. VW czy Hondy lub Toyoty?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat się zmienia, mają ludzie kasiorę, podobnego (ładniejszego 300d w patyku) sprzedałem rok temu za 6,5 tysia.

 

to albo za darmo dałeś , albo nie był taki cacy .

 

Ładne zadbańće to pod 3 dychy podchodzą ( i nie piszemy tu o E500 ) ale o "zwyklakach" . Ale mówimy tu o ładnych , a nie "zrobionych" sztukach z nowym lakierem , bo to masakryczna różnica .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to albo za darmo dałeś , albo nie był taki cacy .

 

Ładne zadbańće to pod 3 dychy podchodzą ( i nie piszemy tu o E500 ) ale o "zwyklakach" . Ale mówimy tu o ładnych , a nie "zrobionych" sztukach z nowym lakierem , bo to masakryczna różnica .

Z ogłoszenia nikt się nie przytelepał, poszedł do dobrego kolegi i obecnie na żółtych tablicach śmiga. W brew pozorom bez modnego obecnie detalingu i klejącej się gadki przez telefon auto ciężko opchnąć.

Te trzy dyszki to jak africa twin za dwie dyszki, papier wszystko przyjmie. Poziomy cen powyżej 15-tu są absurdalne i nic tego nie tłumaczy. Naklepano tego modelu miliony i jeszcze przez 15 lat nie będą to unikaty na drogach. Nie dotyczy to oczywiście pińcety i pochodnych, bo jest warta prawie każdych pieniędzy.

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...