Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądziłem, że W124 już tak mocno zdrożały.

Za auto z lat 90-tych ze zwykłym silnikiem nie dałbym więcej niż 3000 zł.

I pojeździsz może rok-dwa... jak będziesz miał szczęście.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś chce alufele do merola 15"? zostały mi po 190tce

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje też są nieciekawe wizualnie (farba odłazi), ze słabymi zimówkami (na pewno z jednej uchodzi powietrze:) - chciałbym jakieś dwie stówki ;)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W210 2001 rok 2.6 v 6 170km, uzytkuje od pół roku i powiem prawdę ze z zagorzalego fana aut mazda i podobnych Japonia , gwiazda mnie zabrała ( Bez gwiazdy nie ma jazdy ) nic dodać nic ująć..

Edytowane przez rekin175

Yamaha-FZ6 2004.rok - Honda CBR 1000F 2000.rok -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe stwierdzenie- osobiście kilkakrotnie miałem okazję podróżwać Mercedesem,noz tym ze była to klasa A,więc też cięzko mi odnieść się do tych wyższych. Szału tam nie było,ale jakość wykonania wnętrza czy sama konstrukcja techniczna samochodu na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Problem w tym, że są silniki na aukcji, a jak dzwonię to mówią, że nie ma i żeby zadzwonić za jakiś czas.

 

Polecicie jakieś forum lub gościa specjalizującego się w częściach do MB? Silnik który potrzebuję to 3.5 V6 do modelu S350 W221 2005r.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

E220 W211 . Silnik 2.1, 150KM, 2004 rok

Spodobalo mi sie to auto cholernie mocno. Beemy i audice odpadaja....

Co mnie martwi to, ze podobno jest tam jakis modul sterowania hamulcowego (SBC) ,ktory jest zaprojektowany do okreslonej liczby zatrzyman i pozniej trzeba to ustrojstwo wymienic i kosztuje to sporo kasy (dziwny wynalazek swoja droga), i pneumatyczne zawieszenie ,ktore przy naprawie potrafi wygenerowac duze koszty.

Gnijace blachy tego modelu tez dotycza ?

Jak ktos to ujezdzal, to niech podzieli sie uwagami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...