Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niestety choć klasyki lubię to fenomenu tego modelu merca i golfików obawiam się, że nigdy nie zrozumiem.

 

nie no w126 jest fajny , kawał świni , w środku wygodnie , naprawdę kumpel kupił do odrestaurowania , to nawet z tyłu się fajnie siedzi jak gangsta , tam w bagażniku jest więcej miejsca niż w całym tico po wy***niu siedzeń............tylko żeby to miało silnik sensowny , ja rozumiem to limuzyna a nie japoński zabijaka do driftu , ale 3.0 TD z automatem to porażka , fakt że automat zajebiście zmienia biegi nie czuć nawet szarpnięcia , ale jechać to nie jedzie a nie pali jak dieselki z urban legends 5/100......

 

porażka to 190-już pisałem miejsca jak w tico a parkuje się jak autobus przegubowy......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezsek a może mi swojego sprzedaż?

Albo może znasz dobrą sztukę, te z Wodzisławia to padliny.

Mój to kombi w 2,5 l dieslu. Męczyłbyś się. A ja się spokojnie toczę.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie no w126 jest fajny , kawał świni , w środku wygodnie , naprawdę kumpel kupił do odrestaurowania , to nawet z tyłu się fajnie siedzi jak gangsta , tam w bagażniku jest więcej miejsca niż w całym tico po wy***niu siedzeń............tylko żeby to miało silnik sensowny , ja rozumiem to limuzyna a nie japoński zabijaka do driftu , ale 3.0 TD z automatem to porażka , fakt że automat zajebiście zmienia biegi nie czuć nawet szarpnięcia , ale jechać to nie jedzie a nie pali jak dieselki z urban legends 5/100......

 

porażka to 190-już pisałem miejsca jak w tico a parkuje się jak autobus przegubowy......

To gówno ma na dodatek materiały we wnętrzu jak tico.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma klimę?

I czy jest w stanie gabinetowym?

Klimę ma i to bardzo dobrze działającą. Ma też parę rzeczy do zrobienia, jak polakierować zderzaki i polakierować prawy przedni błotnik, bo lekko go bierze ruda, ale nie chce mi się. Przydałoby się też odnowić konserwację podłogi. Poza tym samochód jest bez zastrzeżeń. No, wymieniłem oryginalną tapicerkę na skórę i dołożyłem podgrzewanie siedzeń, bo w zimie trochę dupsko marzło na skórze. No i zapmniałbym: na razie nie mam zamiaru sprzedawać. Edytowane przez cezsek

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

A myślałem, że chociaż komuś bym piątkę na forum przybił :) ale za kombi też można :tongue:

 

 

Mój w każdym razie wraca jutro od blacharza. Nie nie robiłem rdzy :D zarejestrujemy i zobaczymy czy da się w tym wyspać w czasie długie weekendu z młodą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...