Skocz do zawartości

Kto lubi merecedesy?


Tomek Kulik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy CLS (w218) ma LEDowe światła mijania. Tak tak, mijania. To spory krok naprzód. Długowieczność ledów jest powszechnie doceniana i znana, ale co jeśli taki led "pierdyknie" ? Cała lampa do wymiany ?? Ile tysięcy to będzie kosztowało ?

http://www.youtube.com/watch?v=y_tdGdUDTZc

 

I druga nowość, w modelu SL dysze spryskiwacza szyby umieszczone w wycieraczce. COOL !

Edytowane przez BIL

Ludzi sie hoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, jeżeli owner wrzuca LPG do k/ke jetronica to ile jeszcze ciekawych rozwiązań kryje ta fura. Pomyśl, jeden szczegół dyskwalifikuje tego merca jako całość.

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba muszę lubić merce bo tam pracuję ... i organoleptycznie zaobserwowałem że mietek jest fajny do momentu aż nie stanieje do tego stopnia, że może go kupić ktoś kto powiedzmy sobie... zamierza wydawać na utrzymanie tyle kasy co na golfa itd którym uprzednio jeździł... i tak zaczynają się ulepy(szczególnie 210 i 220 które sa z niezbyt chlubnego okresu produkcji i wymagają jeszcze więcej). Mietek super ale trzeba mieć portfel do niego. Możecie się nie zgodzić ale jak to widzę nadzwyczaj często:) (nie wliczam w to prechistorii lat 90 i niżej ;) )

Co do nowych modeli super, szczególnie nowa a klasa :) z awaryjnością czas pokaże:)

ps. cene reflektora mogę ci sprawdzić... podejrzewam coś koło 4000-5000 tysi :biggrin: ... jeszcze się nie spotkałem z walniętą ... ni chyba ze tył to się zdarzało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby mam VW z 1991, przebieg teraz 140k, z czego połowę zrobił w latach 2004-2008, przez resztę czasu jeździł bardzo mało. Także można uwierzyć w taki przebieg.

 

Ale gazować Merca to profanacja.

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli nie przeszkadza ci mocno wywindowana cena to propozycja wyborna. No i moim skromnym zdaniem to coupe w tym modelu wygląda zdecydowanie lepiej.

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy CLS (w218) ma LEDowe światła mijania. Tak tak, mijania. To spory krok naprzód. Długowieczność ledów jest powszechnie doceniana i znana, ale co jeśli taki led "pierdyknie" ? Cała lampa do wymiany ?? Ile tysięcy to będzie kosztowało ?

http://www.youtube.com/watch?v=y_tdGdUDTZc

Średnio rozgarnięty elektronik postawi to na nogi za parę władków. Dużo większym problemem może być uziemienie fury na czas remontu . A jak chcesz szybko to ASO i kasa z AC .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Ocipiński chyba ocipiał jak ustalał ceny na te auta. Najbardziej rozbawił mnie w124 za 23K i to a3 99r za 20K :laugh: Zwykłe, pospolite wozidła ewidentnie picowane na handel, ok - rozumiem doczyszczony środek, ale mycie i plakowanie silników to typowe zagrywki polskich ściągaczy-naciągaczy...przebiegi wpisane takie na jakie wyglądają auta a nie realne czego nawet nie ukrywa. Mój znajomy ściągcz zawsze powtarza ze na każdą ofertę znajdzie się "kupiec" czasami trzeba tylko dłuzej poczekac, wyczuwam tutaj tę strategię. Jeszcze jakby gosciu handlował jakimis rarytasami typu SEC...Moim zdaniem zeby kupic takiego mercedesa w uczciwym stanie trzeba brac wolne i jechac samemu do Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...