Skocz do zawartości

TankBag rysuje zbiornik


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie ostatnio magnesową torbę na zbiornik i niestety potwierdziły się moje obawy- torba rysuje lakier. Przejechałem zaledwie 300 km a już widać kilka niewielkich rys na zbiorniku.

Macie jakies sposoby przeciwdziałania temu problemowi?

Z góry dzięki za pomoc :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jedynym rozsądnym jest polecana przez precli i na forum chyba również cienka przezroczysta folia samoprzylepna. jeśli okleić bak dopasowując cięcia do naturalnych krzywizn nie powinna być bardzo widoczna (czytaj: bardzo szpecić żelaza nie będzie)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jedynym rozsądnym jest polecana przez precli i na forum chyba również cienka przezroczysta folia samoprzylepna. jeśli okleić bak dopasowując cięcia do naturalnych krzywizn nie powinna być bardzo widoczna (czytaj: bardzo szpecić żelaza nie będzie)

jsz

To właśnie chciałem polecić - folia przeźroczysta. Jak zrobisz wycinankę i ładnie spasujesz, to będzie dobrze. Sam tak zrobiłem na błotniku przed założeniem sakw. Sposób prosty i tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych nieco grubszych, spożywcza nie będzie się trzymać i jest za cienka. gdzie kupić? sklepy papiernicze, markety, w ostateczności popytać w agencjach reklamowych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisza poprzednicy: folia samoprzylepna - pytaj w sklapach papierniczych bo w marketach raczej ich nie ma (wiem bo sam kupowałem).

Jedna ważna rzecz (niby oczywista ale dużo osób o tym zapomnia): wszelkie docinania krzywiżna, klinów itp. rób razemz papierem pod folią samoprzylepną (chyba to się ploter nazywa) i jak już będziesz wiedział, że jest ok to przyklejaj. Dużo osób robi wszelkie prztymiarki bez owego plotera i zanim coś dobrze zrobią to się nakur...ują, nabluźnia i zamrnuja parę dobrych metrów folii.

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, bez jaj. Za 20 zł to w byle zakładzie wycinającym naklejki z plotera (agencje reklamowe itp.) można kupić 2 metry bieżące takiej folii (pytać o folię transferową). Starczą na baaaardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynalazek o nazwie Bagster, może Bakster ... wtajemniczenie wiedzą o co chodzi ...

Skórzane ubranko na bak z zaczepami na tankbag. Niestety jest to dosyć droga zabawka i nadaje się tylko do konkretnego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynalazek o nazwie Bagster, może Bakster ... wtajemniczenie wiedzą o co chodzi ...

Skórzane ubranko na bak z zaczepami na tankbag. Niestety jest to dosyć droga zabawka i nadaje się tylko do konkretnego modelu.

 

bagster

no, prawie. pokrowiec na konkretny model, torby są już uniwersalne - pokrowce mają ujednolicone zaczepy

wady: drogie, czyli albo kilka setek, albo polowanie np na ebayu przez dłuższy czas. po drugie (to już wg znajomych + obserwacji) torby są ciężkie, mają dziwny kształt co oznacza problemy z zapakowaniem np atlasu drogowego i podobno bez pokrowców przeciwdeszczowych potwornie przemakają. a same pokrowce nawet pomimo dedykowania nie przylegają idealnie do krzywizn zbiornika. jakby tego mało zbierają pod spodem kurz i niszczą lakier. i jak na moje oko wyglądają jakby uszyte z badziewnego skaju

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynalazek o nazwie Bagster, może Bakster ... wtajemniczenie wiedzą o co chodzi ...

Skórzane ubranko na bak z zaczepami na tankbag. Niestety jest to dosyć droga zabawka i nadaje się tylko do konkretnego modelu.

 

A motór wyglada w tym jak Marcelus z Pulp fiction, albo inny sado-maso. Mnie sie to okropnie nie podoba.

A tankbag - jak sama nazwa wskazuje wożę na tylnym siedzeniu :crossy: i mi zbiornika nie rysuje

Edytowane przez MarianKa

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...