Skocz do zawartości

TankBag rysuje zbiornik


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszua, twoj tez kosztowal 100 zeta? To wcale nie tak tanio, zwlaszcza ze na alegro mozna kupic tankbagi M-D za 60zl.

 

nie, nieco mniej - chyba około 60zeta. a aktualne ceny m in na allegro zależą np od wyprzedaży w niemcowie - czyli nie da się porównać zakupu sprzed roku i teraz: zmiana modelu itd skutkuje czasami wysokimi obniżkami

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzę to mi się buty zdzierają... myślicie że jak sobie podkleję buty folią (taką grubą albo blachą ) to wolniej będą się zdzierały? Albo jak inaczej przeciwdziałać zdzieraniu butów... bo zrobiłem dopiero parę km a już widać ślady zużycia. :notworthy:

 

bo jeśli chodzi o tankbag to wożę na zbiorniku, i się rysuje, i niech tak będzie... wolę te rysy niż folie na zbiorniku (wyglada jak nie przymierzajac folia na meblach w domu albo na siedzeniech w aucie)

Właśnie. Zawsze można kupić motocykl i postawić w garażu - nie będzie się nic zużywało/rysowało/ścierało i motocykl będzie się ładnie prezentował. :flesje:

A jak mi ktoś przy odsprzedaży Bandita wypomni tych parę rys na zbiorniku, to go odeślę do salonu, żeby sobie kupił motocykl w stanie dziewiczym. :banghead:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E, bez jaj. Za 20 zł to w byle zakładzie wycinającym naklejki z plotera (agencje reklamowe itp.) można kupić 2 metry bieżące takiej folii (pytać o folię transferową). Starczą na baaaardzo długo.

W papierniczym kupiłem 110x70 za 11pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...