Skocz do zawartości

Śledź Forumowy


DZIADU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jak w borkach z Twoją dziewczyną konwersowałem to nie byłeś taki bojowy ;) :banghead:

Ps. Są jakieś opcje dostania się do metra z 2oo? :]

Bo jakoś trzeba będzie wrócić a na taksówkę mnie nie stac :)

172 prosto z zachodniego, dodatkowo sporo autobusow do centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zmuszę się już do napisania tego posta Łysy :icon_razz:

Ja też przybędę.

A Niecnym Zielonym Oczom pragnę dodać odwagi, ja też znam nie wiele osób i dlatego uważam, że warto przyjść :) .

Pozdrawiam,

J ;) aśka

srutu tutu kłębek drutu myślałby kto :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak w borkach z Twoją dziewczyną konwersowałem to nie byłeś taki bojowy :icon_eek: :)

 

Bo w Borkach spadłem ze stołu, poza tym za konwersację Cię nie rozstrzelam, to tak jak byś oglądał mój motocykl z odległości 1m :)

 

Ja w ogóle bojowy nie jestem, można mnie śmiało określić najmilszym misiaczkiem na świecie, nic tylko za rączkę i do knajpy :)

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja w ogóle bojowy nie jestem, można mnie śmiało określić najmilszym misiaczkiem na świecie, nic tylko za rączkę i do knajpy :)

 

 

NONONO! to mój Misiaczek i tylko mi wolno go za rączkę do knajpy prowadzać(i nie tylko do knajpy zresztą) :icon_eek:

 

 

 

do zobaczenia wieczorkiem

 

 

ps. EnduroMax-on tylko niektórych zabija za konwersacje ze mną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria, a myślisz że ja przed Borkami się nie bałem starszych forumowiczów? :wink: (dalej się boję :wink:)

Cze ,,Młody" czego miałeś się bać?

jak dobrze pamietam bałes się troche czy cie Twoja mamuska da pod moja ,,opiekę" co bym cie całego dowióz do Borek i całego pod drzwi odstawił.. :banghead:

A ja swoją drogą musiałem troche hmm nasciemniać Twojej mamie że ... przy herbacie gitarach i ognisku bedziemy siedzieć.... :icon_razz: co defakto było prawdą bo hmm herbata była ( jako popitka) gitara też ( mało cenzuralne piosenki) ognisko też ( prawie by się strzecha zjarała)

 

Ale musze Cie pochwalić żeś zdał ,,egzamin", i jak bedziesz chciał gdzieś jechać . moge cie na plecaka zabrać ............jak bedzie miejsce oczywiście....

 

Pozdro. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Są jakieś opcje dostania się do metra z 2oo? :]

Bo jakoś trzeba będzie wrócić a na taksówkę mnie nie stac :icon_razz:

Na Dworcu Zachodnim wsiadasz w SKM-kę, wysiadasz na Centralnym, a stamtąd masz rzut beretem do stacji metra Centrum.

 

Mnie raczej nie będzie, ponieważ jestem "lekko" skacowany po wczorajszym ochlaju ze studentami, tak więc jazda własnym wozidłem zdecydowanie odpada, a klinować też raczej nie miałbym siły. Ale bawcie się dobrze.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło było zobaczyć Tyle osób. I tak rozmawiałem tylko z garstką ale było bardzo przyjemnie. Do tego to pierwsza wizyta w 2oo ;)

A teraż kierunek paryż. Szczęśliwych Świąt i bogatego mikołaja ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...