Skocz do zawartości

weteran a wspolczesnosc.


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego te kierunkowskazy tyle biora ?

Za moich czasow to wszystko sie znakami reka zalatwialo :cool:.

Teraz wrocilem do tego systemu i bardzo sobie chwale.

 

Adam M.

PS Kierunkowskazy i stop uzywasz tylko sporadycznie - jestes pewien ze z ladowaniem wszystko w porzadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, dla wueski to sprzet do codziennego jezdzenia ( jezeli nie jedyny srodek lokomocji ) wiec sytuacja troszke inna niz twoja ;)

To co nie byloby problemem w trasie, podczas krecenia sie po miescie moze po prostu nie dawac rady.

 

Adam M.

 

Witaj Adasiu :-)

Za kierki mam ręce, stop 5W, pozycja 2W, 25W semihalogen na przodku, prundnik od Tucholaków 6V /45W i jak w ciągu dnia muszę dziesik po mieście śmignąć to TYLKO Junackiem :-))). Ale mam iskrowniczek !!!!

Posdrufki

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale majtanie grabkami jak się skręca po prawo i szpulkę ogniową cza trzymać albo jest utrudnione albo mało kto zrozumie ten gest. Kierunki dobra rzecz. Puki co nie mam ale tłumaczę sobie że przez przez brak kasy i czasu. Ordżinalos ordżinalosem a bezpieczeństwo najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie;] Kierunku i stopu prawie na kazdym skrzyzowaniu;]

 

Mam włozone zarówki 21W do migaczy, zrestza takie poleca fabryka. Teraz na 12V i 180W problemu nie ma;) i żarówke z przodu moge miec dobra (H4-65W). Po jaka cholere sie z pradnica męczyć skoro i tak u mnie w Mz tego nie widac. Bo janek przerobiony pod altek dość perfidnie wyglada. Kiedyś widziałem Janka który miał zapłon od skutera chińskiego wklejony, ciekawe rozwiazanie swoja droga. Niestety nie wiem co i jak dokładniej bo wszystko było pod deklami.

 

p.s. co do pokazywania rekami, myslisz ze przecietna kobieta zamknieta w katamaranie zrozumie o co mi biega?? Bo ja myśle ze raczej nie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Adam.M Wild może nie jedyna, bo ja też mam 17 lat, jestem raczej kobietą.

A co do staroci to śmigam Ogarkiem 205. Co prawda całe życie nabijałam się z biednych ogarków a teraz sama nim jeżdżę i wcale nie narzekam. Wymieniłam tylko gaźnik i jest ok. Szkoda tylko, że moje maleństwo jest 2 biegowe a nie 3. Ale jak mój skromny budżet na to pozwoli to i coś z tym się zrobi.

Co prawda miałam jeździć jakimś całkiem nowym skutrem, ale gdyż ,iż, ponieważ nie dogadałam się ze starszymi i nie otrzymałam funduszu na ten cel to wyłożyłam własny, którego nie było dużo i jest OGAREK :biggrin:

Edytowane przez leenee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam.M Wild może nie jedyna, bo ja też mam 17 lat, jestem raczej kobietą.

A co do staroci to śmigam Ogarkiem 205. Co prawda całe życie nabijałam się z biednych ogarków a teraz sama nim jeżdżę i wcale nie narzekam. Wymieniłam tylko gaźnik i jest ok. Szkoda tylko, że moje maleństwo jest 2 biegowe a nie 3. Ale jak mój skromny budżet na to pozwoli to i coś z tym się zrobi.

Co prawda miałam jeździć jakimś całkiem nowym skutrem, ale gdyż ,iż, ponieważ nie dogadałam się ze starszymi i nie otrzymałam funduszu na ten cel to wyłożyłam własny, którego nie było dużo i jest OGAREK :)

 

 

Ale przynajmniej ma biegi, brawo za decyzje :biggrin: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej komara sztywniaka? To jest fantazja:-) A w ogóle to jestem w coraz wiekszym szoku ze i płec piekna sie bierze za motury pod kazdym wzgledem, tylko czemu ja nie znam takiej osobiscie?Bo jakby miec taka babe to nikt by nie krzyczał ze kolejny złom w stołowym i z balkonu sie sypia czesci, nikt by nie udawał zawału jakbym przytargał worek zardzewiałych czesci ze złomu zamiast worka ziemniaków z targu, i nikt by nie narzekał na swoisty zapach starej benzyny wymieszany ze zjełczałym olejem z silnika tracący zdechła mysza, ech, pomarzyc......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam.M Wild może nie jedyna, bo ja też mam 17 lat, jestem raczej kobietą.

A co do staroci to śmigam Ogarkiem 205. Co prawda całe życie nabijałam się z biednych ogarków a teraz sama nim jeżdżę i wcale nie narzekam.

 

No i bardzo ci gratuluje.

Jezeli tak dobrze jak Wild wygladasz w bikini to gratulacje podwojne :P

Jakis najazd malolatek na weterany nastepuje, na zlocie w Paris, Ontario ryczace trzynastki startowaly z nami w torze przeszkod na jakichs zabytkowych ondach 50 i 70 ccm :)

Ogarek napewno jest lepszym wyborem niz R6, na ktore to niektore osiemnastki po zrobieniu prawka wsiadaja, masz wieksza szanse nauczenia sie jazdy i przezycia na drodze mniejszym kosztem dla siebie i twego portfela.

Skutery olej, Ogar wbrew pozorom jest blizej prawdziwego motocykla niz one, nie ma znaczenia jak by bajerancko nie wygladaly :) :buttrock:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tak dobrze jak Wild wygladasz w bikini to gratulacje podwojne smile.gif

Rhotaxx do tej pory nie moze przebolec tego zdjecia

przeciez ja tam nic nie pokazalam :icon_biggrin:..a jednak!

 

granat glowa do gory- jutro sie swiat nie konczy, a przed toba drugie tyle co w liczniku;)

 

leenee- od czegos trzeba w koncu zaczac. 5 lat wstecz tez sie na ogarze (silnikiem jawki co prawda) "bujalam"- nie(stety) 2suwy to nie to samo co 4T:) dlatego nie przypadaja mi do duszy.

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...