Skocz do zawartości

ROZPIEPRZENIE MOTOCYKLA


Sidewinder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było napisane Na**any a brakujące litery to J E B ( Kudłaty zmyła, ** = 3 literki :D ). Zresztą nie jest to ważne. Wolałbym żeby wszyscy pisali z głową i odrobiną skupienia, to ja nie miał bym tyle roboty.

 

Nie miejcie mnie za debila, bo się wku***wić mogę ! Zgadnijcie co tutaj wstawiłem :D

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam,

Może jeszcze mały powrocik do problemu do hamulcowania i zwiazanych z tym figur.

Mówia że co byś nie zrobił to i tak jak wsiadziesz na sprzęta po raz pierwszy to i tak musisz zaliczyć glebę.

So it was...

Tak gdzieś pod koniec sierpnia miałem pierwsze jazdy na motorku w ramach kursu na A. Instruktor wsadził mnie na taką malutka Aprilkę 125 cwajtakta i kazał sie przymierzać do ósemek. Najpierw oczywiście stek harchów za to że sprzęt gasł boi nie trzymałem sprzęgła. Byłem wtedy zupełnie zieloniutki i drugi raz w życiu sam siedziałem na sprzęcie (poprzednio tylko jakieś 20 min.). Ale jakoś zaczęło wychodzić. No to dumny i blady jeżdżę coraz szybciej (tzn nie 10kmh tylko 30kmh) na prostej poza ósemką. No i stało się. Prosta się kończy a ja uważam że jade zdecydowanie za szybko żeby wykrecić nawrót. No i dalej książkowo: skręt, przedni hamulec i gleba. Sprzet dymi, silnik wyje a ja gramole się ssę okrwawiona łapę i dalej do roboty. Pierwsza lekcja zaliczona :D . Dobrze że instruktor nie widział bo by mnie chyba zagryzł na smierć.

Potem dużo czytałem (także w ŚM) że należy heblowac przodem i nie blokowac tego ostatniego bo gleba.

No i w połowie października robię ostatnie "miasto" przed egzaminem. Zimno, mokro, liście, ale ja to juz przecież prawie Rossi :D . CB250 + ja + zakręt i... OMC gleba. Znowu podrecznikowo przedni hebel na zakrecie. Całe szczęście że zdązyłem go puścić. 8O To był przedsmak powaznego szlifu. Teraz juz będę uważał.

Gruss!

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

ja jestem w 100% pewny, że było najarany, pamiętam doskonale, ale nie będę się kłócił z Moderatorem, bo odwala on za nas kawał roboty. Czasem się zdaży pomyłka, a ja tak sobie zażartowałem. Ale założę się o 3 piwa, że było najarany.

 

Fakt, nawet literki muszę wstawiać, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z gumy, to może być chyba cokolwiek, byle z dziurą. W kształcie psa nawet :twisted: , albo kota ... co kto lubi. Może toto mieć kształt zbiornika paliwa od Knuckleheada, albo silnika Ducati, byle był wlew, albo inne wejście.

Tylko trzeba tak dobrać, żeby dało się korzystać pisząc na kompie. ... chociaż posty w stylu: Motocccccccccccccccccccykle ssssssssssssssssssssssą suuuuuuuuuupppppppppeeeeerrrrrrrrrr będą mało czytelne 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...