Skocz do zawartości

ROZPIEPRZENIE MOTOCYKLA


Sidewinder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było to 6-7 lat temu.

Jeździłem wtedy MZ ETZ 250.

Gościu mnie ubłagał żeby nie wzywać policji. Mówił że prace ma od niedawna i że jak się dowiedzą o wypadku to go zwolnią.

Nie wiem czemu się zgodziłem chyba byłem w szoku. (albo mam za dobre serce)

Facet pokrył koszty naprawy motocykla ale straty moralne pozostały.

Teraz zawsze kiedy przejeżdżam koło tej drogi odruchowo zwalniam.

Po tym wypadku miałem jeszcze jeden z maluchem. Wiecie jakie są migacze w maluchu. Albo światła stop albo migacz, jeżeli oba naraz to stopu nie widać a migacze nie migają.

Gościu jechał i zaczął hamować i zamieżał skręcić w lewo i wjechać w dróżkę prowadzącą do jego domu (to nie było skrzyżowanie) Ja widząc gościa że zwalnia i nie widząc migacza zacząłem wyprzedzać. No i znowu powtórka z rozrywki.

Tym razem wezwałem policje. Co najlepsze oni stwierdzili że to była MOJA!! wina, niedostosowanie prędkości jazdy ….itp.

Od tamtego czasu nie miałem (odpukać) wypadku.

Życie mnie trochę doświadczyło, że nie należy ufać pozostałym uczestnikom ruchu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie bój się ja rozpierd****** derbiego nówka w siny mak. jedyne co mi zostało całe to licznik:( i 8000 zł nie moje :D. jechałem se prostą drogą zaczeło padać były liscie a tu jep mi pies na drogę to ja k**wa po hamulcach. dupa czaczeła mi chodzić na szczęście z przedniego puściłem bo od razu byłby szlif psa ominołem ale tak mi dupą zarzuciło że na ziemie jep!!! i oczywiście ukochana ciężarówka pod którą się wrąbałem przy 60 km/h. z motorka nic nie zostało i ze mnie też nie ale się pozbierałem oczywiście po 2 miesiącach w rejonowym szpitalu: wstrząs mózgu, złamana prawa ręka. lewa noga też, coś tam miałem z kręgosłupem kręgi wyskoczyły czy jakoś tak, 3 żebra złamane i to już chyba wszystko :D dzisiaj jestem zdrowy i trenuje wpiłkę nadal jeżdże na motorze kupiłem tego samego i wszytko zarąbiście, więc wyciągnijcie wnioski z mojej historii i dostosujcie prędkość do warunków. pozdrowienia dla wszystkich!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja sie rozp****olilem nz ETZ 250 razem z kumplem ktury siedzial z tyly.

Jaralem i potem przypomnialo mi sie ze mamy skoczyc do kumpla-taka wioch a ja bylem "zajebisty" wiec ciagniemy po szutrowej, pozakrecanej jak cholera 90km/h az tu nagle wyrasta nam wyplukany przez wode row, wpi****ismy sie w niego , kumpel przelecial mi nad glowa , mnie zlekka przeciagnelo z motorem-troche wychmowalem wiedz na poczadku rowu mielismy 70.

OBRAZENIA:

qmpel-siniak taki wiekrzy

JA-siniak na cale udo....i beka..."THC wemnie-ultra przyjemnie..."

MZetka-z obreczy powyrywalo szprych i wyglada tak ze niewspominam...niejest zusemkowana tylko zdziesatkowana, rury nosne do smieci... tarcza, zacisk ,golenie ok.

 

Motor odtaszczylismy w 5....stara czciala mnie zaje*ac

Potem,szybko, kupilem druga +czesci potem sprzedalem, czesci wymienilem, przez zime udoskonalilem, przerobilem , wyrematowalem , stuningowalem i teraz jest prawie zajeboza

 

ODRADZAM JERZDZENIE PO GANJI LUB CHASZU!!!!!SZKODA MOTORU I ZDROWIA!!!!!!

 

*** prosze wtawiać, Pawel

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIPCYK Te kaszoly to tak zawsze ja raz jechalem w nocy przez wioch i przdemna kaszalot -blue tuning pionier itp...bez swiatel....no to ja po klaksonioe kierunek i zaczynam pomalu a on mi zajezdza droge 8O , znowu klakson :D ale nic a typ sie wlukl z 30-40/h

Znowu pruba wyminiecia goscia ale to samo bylem yak juz w polowie i sie wku**ilem> redukcja na 2 :twisted: ,szpuykla i wziolem goscia od prawej....tylne kolo parenascie cm od prawego przedniego rogu kaszalota(skrecal na mnie :cry: )-typ pewnie na**any...

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIPCYK ...tylne kolo parenascie cm od prawego przedniego rogu kaszalota(skrecal na mnie :cry: )-typ pewnie na**

 

No nie. Czy najarany to brzydki wyraz? Było najarany, widziałem. :? Nie chcę wojować z cenzurą, bo wiem kto za nią odpowiada (a tego pana lubię), ale to już przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No nie. Czy najarany to brzydki wyraz? Było najarany, widziałem. :? Nie chcę wojować z cenzurą, bo wiem kto za nią odpowiada (a tego pana lubię), ale to już przegięcie.

 

Najarany wycieli??????????????????????????????? 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

Nie no, cenzuro bez jaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:x :? :x :? :x :? :x :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIPCYK ...tylne kolo parenascie cm od prawego przedniego rogu kaszalota(skrecal na mnie :cry: )-typ pewnie na**

 

No nie. Czy najarany to brzydki wyraz? Było najarany' date=' widziałem. :? Nie chcę wojować z cenzurą, bo wiem kto za nią odpowiada (a tego pana lubię), ale to już przegięcie.[/quote']To pewnie Paweł się wczół w rolę hehehe. Ale jak by było najarany to by były 3 gwiazdki a są tylko dwie.

http://www.motozloty.com Informacje o zlotach motocyklowych

 

https://www.facebook.com/motozloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...