Skocz do zawartości

Zdałem egzamin, mam prawo jazdy !!


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie, wedlug mnie ta strona juz nie dziala. Moze ktos napisac kiedy udalo mu sie z powodzeniem sprawdzic status drukowania swojego prawka?

Mi udało się dziś sprawdzić status - to pierwsza dobra wiadomość :clap:

prawko już czeka - to druga :buttrock:

jeśli jest problem - zadzwoń do swojego wydziału - oni powiedzą o co biega

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Dzisiejszego pięknego poranka o godzinie 7 rano miałem przyjemność zdawać egzamin praktyczny. Oczywiście zdany z wynikiem pozytywnym :notworthy:

 

Co do krążących negatywnych opinii na temat egzaminatorów we wrocławskim WORD'zie, muszę się z nimi nie zgodzić. Cała trójka egzaminatorów była bardzo pomocna, nikogo nie starali się oblać. Jednak koleżanka zdająca z nami miała "fory" no ale cóż, jest to zaleta płci pięknej :icon_mrgreen:

 

Jeśli chodzi o szkołę jazdy we Wrocławiu, to ja walczyłem w:

 

www.osk-plus-wroc.com

 

Może zapalonymi motocyklistami nie są, ale potrafią nauczyć. Dodatkowym atutem jest bliskość ośrodka od ul. Ziębickiej (ok 500m) i cena. Z badaniami, pomocami... mieścimy się w 700. Trasa na mieście bardzo prosta, a plac, no tu raczej nie ma nic skomplikowanego, godzinka nauki ósemek i po wszystkim.

 

Więc cieszcie się ze mną i do zobaczenia na :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało się dziś sprawdzić status - to pierwsza dobra wiadomość :)

prawko już czeka - to druga :icon_biggrin:

jeśli jest problem - zadzwoń do swojego wydziału - oni powiedzą o co biega

 

pozdrawiam

 

Rzeczywiscie cos jednak dziala bo mi tez sie udalo. Dziwne jest to ze od momenu zdania do chwili pojawienia sie danych w drukarni minelo as szesc dni.

 

Powiedz mi jeszcze ile w Twoim przypadku uplynelo czasu od momentu trafienia danych do drukarni do odeslania ich do wydzialu komunikacji?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wydziale komunikacji miła pani powiedziała że można na stronie sprawdzać status prawka.

Przy wymianie prawa jazdy, jeszcze ze starego, miałem sytuacje tak jak pisze Doozer - było do odbioru ale status na stronie był że trwa postępowanie... :|

 

Pochwale się teraz :crossy: egzamin zdany za pierwszym razem w sobote 25 na odlewniczej, miły egzaminator, w sumie nawet calego sprawdzenia przed jazdą nikomu nie dał wykonać :lol:, na manewrach bez kierunków tylko z rozgladaniem.

Z ciekawostek to to że miły pan egzaminator nie przyciskał dostatecznie lub za późno przycisk w cb i slyszalem tylko koncówki poleceń - całe szczęście że znałem trasę... Za to głośność słuchawki była ustawiona tak że mało co bembenka mi nie wydmuchało :)

 

Jeszcze jedno - kurcze dokumenty miały być przesłane z odlewniczej w poniedziałek ale jeszcze ich nie ma... cóż trzeba poczekać..

 

Pozdrawiam współzdających - koleżankę i kolegę...

Edytowane przez xekon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coprawda zdałem już 2 miesiące temu, ale dopiero teraz trafiłem na forum.

 

Zdawałem w Lublinie, na placu dziwne prośby egzaminatora o stawianie na podnóżku centralnym i pokazanie jak się sprawdza stan łańcucha (nie naciąg). Ale udało się wybrnąć. Na miescie oberwanie chmury i jazda wpław przez większośc ulic. Nie zrobiłem żadnego grubszego błędu a egzaminator się nie czepiał :clap:.

 

Uczyłem się w pro-motorze w Warszawie i polecam ją każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coprawda zdałem już 2 miesiące temu, ale dopiero teraz trafiłem na forum.

 

Zdawałem w Lublinie, na placu dziwne prośby egzaminatora o stawianie na podnóżku centralnym i pokazanie jak się sprawdza stan łańcucha (nie naciąg). Ale udało się wybrnąć. Na miescie oberwanie chmury i jazda wpław przez większośc ulic. Nie zrobiłem żadnego grubszego błędu a egzaminator się nie czepiał :).

 

Uczyłem się w pro-motorze w Warszawie i polecam ją każdemu.

 

Gratulacje!

A czemu Cię aż do lublina wygnało?

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WORD w Tarnobrzegu,czyli ten,w którym ja zdawałem,przyjmuje wnioski o egzaminy od osób z Wrocławia czy z Krakowa,także odległość między Warszawą a Lublinem nie wydaje się być niczym szczególnym.Czytałem artykuł niedawno,podobno jest to najlepszy ośrodek w całej Polsce,nie wiem na jakiej podstawie to stwierdzili.

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdane, 11 września, kat A.

A co ciekawe mam już dokument, dziś odebrałem- czekałem 6 dni razem, ale tylko 3 robocze w tym :icon_exclaim::):icon_mrgreen:

 

Za 2 dni po egzaminie dokument był wyprodukowany i wysłany do urzędu, dziś zadzwoniłem i słyszę, że jest do odbioru. To na moto i dawaj :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...