Skocz do zawartości

Dla maników stunt'u


panas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

omg ale ten mldy na minibike to nie koniecznie musi tak smigac .. wystarczy ze go poderwie na kolo i tylko zrobia mu zdjecie tak jakby jezdzil :(

Ale i tak .. podziwiwiam... moj kuzyn w wieku 6 lat to sie autkami bawi a jak odpalam motor to zatyka uszy :buttrock: (oczywiscie cichutko mi pracuje ale coz ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rodzicow tego 14 latka, to gratuluje im rozsadku. Cale szczescie ze chlopak powoli jezdzi. Ale gdyby jezdzil szybciej i cos mu sie stalo to mieliby go na sumieniu.......

Wogule dziwie sie rodzicom ktorzy kupują swoim dorastającym pociechom scigacza na zawolanie. Gdy dzieciom cos sie stanie to kto bedzie ponosil czesciowa odpowiedzialnosc.....

Takze ja nigdy rodzicow o motor nie prosilem tylko sam na niego zapracowalem.

Smieszy mnie mnie wypowiedzi 18latkow ktorzy pisza "kupilem R6"

Taka saytuacja mogla by miec miesce gdyby wygrali kae na loteri itd

A tak to powinni pisac "rodzice kupili mi motor" a to jest roznica :)

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co wy tak naprawde to gostek nie jest rewelacyjny w swoim 143 tricku się podparł! :banghead:

 

hehe wymiata, ale jak to ktos wcześniej napisał, jego ojciec dajem mu swoją pasję i mu pomaga, on ją powieksza i to z sukcesem!

 

moj ojciec pewnie tez pragnął dac mi bike na 13 urodziny i jeżdzić ze mna żebym sobie ćwiczył...cóż mało brakowalo hehe

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...