Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może poprostu był zmuszony go gdzieś przeprowadzić, lub odebrać z naprawy lub co innego a niektórzy już na niego najeżdżają :icon_twisted:

 

Kiedyś to sie cały rok śmigało i nikogo to nie dziwiło :icon_twisted: Nie to że z autopsji znam ale opowiadali mi starzy wyjadacze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: Tak wczoraj było :icon_mrgreen:. Zrobiłem ze 20 kilometrów po bezdrożach, trochę ciężka jazda bo w lasach calkiem gruba warstwa śniegu ale fajnie jest :]

Od wczoraj napadało ze 20cm śniegu i za godzine wybywam z domu motorem (nawet ulice nie poodśnieżane są :buttrock: )

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za pół godzinki jadę się przejechać do lasu. Stestujemy nowe mitasy na śniegu :( W tym roku już jeździłęm przy -7*C, teraz jest -5 więc przeżyje :buttrock:

 

Bynajmniej nie jadę czegoś sobie udowadniać, tylko po nowe doświadczenie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardkor!!!

Przez noc spadło za dużo śniegu. Teraz jest ok. 30 cm, a w niektorych miejscach nawet lepiej :]. Na nie utwardzonych drogach (zaśnieżonych i nierozjeżdżonych jeszcze) i nawet na bardzo niewielkich wzniesieniach motor już sobie nie radzi :/. No chyba, że miałbym pożądną opone Kostkę i napęd na kosz to byłoby dobrze :].

Crossowcy też mogą niemieć za wesoło :] Kumpel fiksa dziś zaliczył :].

Ojj, ja chyba rozkładam silnik w przyszłym tygodniu aby na sezon było czym jeździć :]

 

Chyba na polu walki zostaną tylko quadowcy i rusofilce wariaci :P

 

pozdro dla jeżdżących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pomiędzy Czosnowem a Łomiankami minęło mnie duże BMW. Koleś był oblepiony śniegiem. Droga śliska jak diabli. Czy to ktoś z forum? :crossy:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poprostu był zmuszony go gdzieś przeprowadzić, lub odebrać z naprawy lub co innego a niektórzy już na niego najeżdżają :crossy:

 

Kiedyś to sie cały rok śmigało i nikogo to nie dziwiło :lalag: Nie to że z autopsji znam ale opowiadali mi starzy wyjadacze :evil:

 

 

albo kupil moto poza sezonem zeby taniej

a nie mial ja przywezc i przyjechal :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo kupil moto poza sezonem zeby taniej

a nie mial ja przywezc i przyjechal :banghead:

 

Czy przy obecnej temperaturze powrót z Niemiec na własnym moto jest totalnym szaleństwem? Zastanawiam się czy jeśli drogi będą czarne, temperatura około +5, ubiorę się ciepło to czy grozi mi jakieś zapalenie stawów czy inne badziewie? No i czy w ogóle się da? Czy ktoś się na to przede mną zdecydował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie napewno. Ubierz sie cieplo w membrany, dobre rekawice, kominiarka z windstoperem i mozna jechac. Uwazaj tylko na drodze, bo przy tej temperaturze gumy nie maja swoich wlasciwosci.

 

W takiej pogodzie da sie jezdzic ale pojawia sie pytanie jaki to ma sens? Jesli jazda ma cos na przyniesc oprocz radosci z niej to ok, ale jak ktos smiga przy stopniach dla przyjemnosci to ja chromole taka przyjemnosc :banghead:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar dziś odkryć sprzęta z pokrowca i odpalić w garażu.

 

Na termo widzę5 st na plusie więc trzeba przetestować nowy komplecik Modeki. Podpinki... wszystko na maxa... Pod spodem tylko podkoszulka termiczna... I co?

 

Cholera... gorąco mi było... Nawinięte ze 35 km... Fazi chodzi jak marzenie... ciuchy się sprawdziły... Super było... Wiosnoooooo!!!! Przybywaaaaaajj!!!!!!!

 

 

;):banghead::banghead:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy obecnej temperaturze powrót z Niemiec na własnym moto jest totalnym szaleństwem? Zastanawiam się czy jeśli drogi będą czarne, temperatura około +5, ubiorę się ciepło to czy grozi mi jakieś zapalenie stawów czy inne badziewie? No i czy w ogóle się da? Czy ktoś się na to przede mną zdecydował?

Mimo iż sam jeżdżę w zimie po mieście (głównie skuterem), to jednak w dalszą trasę chybabym się nie wypuścił, taki twardy to ja nie jestem. Bałbym się, że może mnie zaskoczyć nagłe załamanie pogody w połowie drogi. Ciuchy ciuchami, ale jeszcze dochodzi kwestia przyczepności opon; większość motocyklowych gum nie najlepiej się spisuje przy temperaturach oscylujących w okolicach zera st. i na czarnej, śliskiej mazi.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż sam jeżdżę w zimie po mieście (głównie skuterem), to jednak w dalszą trasę chybabym się nie wypuścił, taki twardy to ja nie jestem. Bałbym się, że może mnie zaskoczyć nagłe załamanie pogody w połowie drogi. Ciuchy ciuchami, ale jeszcze dochodzi kwestia przyczepności opon; większość motocyklowych gum nie najlepiej się spisuje przy temperaturach oscylujących w okolicach zera st. i na czarnej, śliskiej mazi.

 

Otóż to, przede wszystkim bezpieczeństwo i tu nie chodzi a jakieś smęcenie. Jakbyśmy nie patrzyli to nasze oponki po prostu niebardzo nadają się do jazdy przy niskich temperaturkach. Oczywiście są gieroje co to powiedzą, że są takimi debeściakami, że żadna pogoda im nie straszna. Ok. Do pierwszego ostrego awaryjnego hamowania gdzie nagla zabraknie przyczepności oponek...i skucha :lapad:

Poza tym to ma być przyjemność a nie jakaś walka o przetrwanie (i późniejsze przechwałki w stylu: jaki to byłem twardy jeżdżąc w takich to a takich warunkach...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...