Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Biedne chlopaki, co by sie w pogodzie nie dzialo, to oni zawsze w ciezkim szoku :cool:

 

No ja tez jestem, właśnie otworzyłem okno bo jakoś tak ciepło w biurze, siedze w krótkim rękawku i jest bardzo przyjemnie :banghead: Na dworze cieplutko, byłem w Sklepie w samej bluzie. Chyba z +12 stopni a mamy 10 Stycznia :banghead: nie ma zimnego wiatru no poprostu bosko :biggrin:

 

Tylko Moto sprzedane i nie ma na czym śmigać :( ....................... narazie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sezon 2007 uważam za rozpoczęty :crossy:

 

Przeturlałem się dzisiaj z garażu do punktu wymiany opon.

 

Zdjąć prawie nowe opony i wymienić je na nieco mniej nowe - do sprzedaży Thunder idzie :bigrazz:

 

Raptem aż ;) 2 km :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem dziś. 13 st. w 100licy, tankowanie, lans po osiedlu i do garażu. Jakieś 15 km.

 

Fajnie było...

 

 

Tak sezon 2007 uważam za rozpoczęty :biggrin:

 

Przeturlałem się dzisiaj z garażu do punktu wymiany opon.

 

Zdjąć prawie nowe opony i wymienić je na nieco mniej nowe - do sprzedaży Thunder idzie :crossy:

 

Raptem aż ;) 2 km ;)

 

Gratuluje Chłopaki, jestem z was dumny :clap: :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwa zimowa zakonczona :) . Suzi odpakowana, zapalila nawet bez zajęknięcia i jedynie miała chwilowy problem z ustabilizowaniem się na obrotach.

 

Kurcze jak po krótkiej przerwie w motocyklu przybywa koni mechanicznych :smile: . Po przesiadce z samochodu miałem wrażenie, że Suzi rwie do przodu jak szalona!

 

Wykorzystując tak "srogą" zimę oddałem od razu dziś moto na "wiosenny" przegląd. Mechanik tez chyba wyczuł wiosne, bo był w stanie mocnego przepicia - znajomość z szefem jednak spowodowała, że dostał zakaz zbliżania się dzisiaj do mojej maszyny :smile:.

 

PS> i tak coś czuje, że serwis mnie naciągnął - chciałem m.in synchro gazników, a mechanik stwierdzil, że u niego synchro = kompleksowe czyszczenie i ustawianie gazników. I dodatkowe 200 zł w plecy... :)

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehhehehe ja jeszcze nie synchronizowalem. Zalałem wahy i jazda. Szkoda czasu marnować bo zaraz zrobi się zimno i po japkach. Oddam do serwisu jak spadnie pierwszy śnieg :)

Edytowane przez hefron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwa zimowa zakonczona :biggrin: . Suzi odpakowana, zapalila nawet bez zajęknięcia i jedynie miała chwilowy problem z ustabilizowaniem się na obrotach.

 

Kurcze jak po krótkiej przerwie w motocyklu przybywa koni mechanicznych :eek: . Po przesiadce z samochodu miałem wrażenie, że Suzi rwie do przodu jak szalona!

 

Wykorzystując tak "srogą" zimę oddałem od razu dziś moto na "wiosenny" przegląd. Mechanik tez chyba wyczuł wiosne, bo był w stanie mocnego przepicia - znajomość z szefem jednak spowodowała, że dostał zakaz zbliżania się dzisiaj do mojej maszyny :clap:.

 

PS> i tak coś czuje, że serwis mnie naciągnął - chciałem m.in synchro gazników, a mechanik stwierdzil, że u niego synchro = kompleksowe czyszczenie i ustawianie gazników. I dodatkowe 200 zł w plecy... :banghead:

 

 

...że piwo w Mrągowie może być latem drogie ... ok ... ale za czyszczenie i regulację gaźników 200 ?? to granda ... ja dziś odebrałem po regulacjach ... i drobnej naprawie elektryki ... sprawdzając moto zrobiłem przeszło 100 km ... zrobione dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 70 km w 2007 r. zaliczone :banghead: Borowiki w pracy zgodnie stwierdzili, że jestem walnięty, ale co tam :biggrin: I tylko jedno mnie dziwiło - pół motocykla po drodze nie spotkałem... I zupełnie nie rozumiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...