Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem zadowolony z dzisiejszego dnia :D) Od 11 do 16 latałem z miejsca na miejsce,po znajomych,po sklepach,więc troszke kilosów narobiłem nie patrzyłem nawet ile :buttrock: Ale bardzo miło się latało,każdy na mnie patrzył ale tylko kiedy robiło się głośno jak jechałem :D

 

Pzdr.

Edytowane przez JonekBP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No ja znowu jak co sobotę na moto troszke pojeździłem, zrobiłem ze 40km ale deszcz (a jak :/ ) mnie znowu przegonił ale przynajmniej tak nie wiało jak tydzień temu. Pozatym to wymieniłem klocki hamulcowe z przodu więc musiałem troche je dotrzeć, nie! :)

 

Pozdro i nie dajmy sie zimie :)

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorkiem przyszły nowe oponki a dziś poszły na testy :)

a tak wygląda moto po testach :( http://bikepics.com/pictures/776714/

 

wczoraj wieczorkiem przyszły nowe oponki a dziś poszły na testy :)

a tak wyglądaja oponki na moto :) http://bikepics.com/pictures/776714/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed sylwestrem oddalem motocykl do serwisu na przeglad i regulacje oraz montaz nowego wydechu :P Smigalem w srode jak wracalem z nim od serwisu... dzis posmigalem godzine kolo 13stej i jestem nadal zajarany :) Pogoda fajna, milo sie jezdzilo, motocykl chodzi jak marzenie a wydech jest po prostu przepotezny! Obawiam sie tylko, ze to ostatnia niedziela kiedy sie dalo pojezdzic...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem dzisiaj ok 40 mil, było ladne słonce tyle ze troche uciążliwy wiatr i dosłownie 10 min temu odstawilem motor a teraz zaczęło sie błyskać i pada śnieg!?!? Nie wiem jak to możliwe ale ostatnio różne rzeczy sie dzieją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle optymizmu, że aż sam zacząłem się zastanawiać czy znów nie wyciągnąć na dłużej moto a tu masz...odgrażają się śniegiem w najbliższych dniach :bigrazz: ...no pługiem to ja nie zamierzam jeździć ;) żeby tylko nie powtórzyła się sytuacja sprzed kilkunastu latek gdzie w maju padał śnieg :D cholera, w maju do UK jadę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tzn. już wczoraj po raz n-ty zazimowałem moto... od pierwszej próby cosik kolo tysiąca km nawinąłem :biggrin:

...ale coś mi się wydaje, że teraz już troszkę pośpi :) , jeśli śnieg nie spadnie to nie będę miał za co latem śmigać :lalag: :lalag:

 

Za oknem BIAŁO!!! :eek: Wydaje mi się, że nadszedł koniec sezonu ;)

...dalej ciągnąć z tematem będą już tylko crossowcy :lalag: i inne sprzęciki z porządną kosteczką ;) no chyba że drogowcy ostro wezmą się do pracy :wink:

Edytowane przez M4NIEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

U nas byla dzisiaj piekna, sloneczna choc mrozna pogoda. O 12.30 odpalilem DR'a i polechalem sobie do miasta. Jak wracalem zaczal sypac snieg ale mimo tego fajnie bylo

 

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

 

Wczoraj sypnelo , dzis mrozi. Niebieska slicznotka jak ja teskni do jazdy stojac pod kocykiem w garazu u sasiadki.

 

Polazlem zaplacic za garaz :clap: i od razu uzupelnilem olej i..... :notworthy: tylko ja uruchomilem.

Chodzi jak mazenie, ryczy jak stado bawolow az chce sie latac.

Jak tylko snieg zniknie z asfaltu to zobacza mnie przekupki z pod sklepow i bazarku. :biggrin:

 

Niech pokreca sobie glowami. :icon_twisted:

 

Pozdrawiam. :flesje: :icon_biggrin:

81620200.jpg

Spotykam na trasie pędzących niebezpiecznie wariatów...

... aż ciężko ich wyprzedzić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...