Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Traska do garazu docelowego wykonana :biggrin: Moto zalane pod korek, wypucowane i pewnie teraz juz grzecznie spi... Oby szybko nadeszla wiosna!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilam ostatnio we czwartek. Motorek jeszcze czeka. Teraz u nas strasznie pada i sie bardzo ochlodzilo. Ale Niedziela ma byc sloneczna i 7 stopni wiec pewnie do zachodu slonca jeszcze posmigam.

Mam motorek od piatku ( 3 listopada) a zrobilam 360 mil. Moze nie duzo ale po pracy po ciemku to i tak nie zle. :icon_razz: Nie dam rady usiedziec w domu jak motorek stoi na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, czyli w czwartek nakręciłem 120 km i to w deszczu z wiatrem na trasie Szczecin - Świnoujście i o dziwo??? napotkałem sporo motongów i ich właścicieli którzy wybrali się na jesienną polatankę..........

 

Upsss.... Trzeba być twardym :banghead: a nie miętkimm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wszyscy wygodniccy się zrobili :biggrin: Latem za gorąco na jesieni za zimno...

Zawsze można zmienić klimat na bardziej umiarkowany.

 

A co miał powiedzieć pan Stanisław - listonosz, który deszcz nie deszcz, śnieg czy grad swoją wysłużoną WSKą wszystkie wioski w gminie objeżdżał?

A co ma powiedzieć Olsen, który - deszcz czy śnieg - min. 4 razy w tygodniu swoim wysłużonym peugeocikiem do metra dojeżdża (niby tylko 3 km z okładem, ale zawsze)? :biggrin:

 

Obywatelu!!! Każdy jeden dzień przejeżdżony na moto jesienią i zimą, skraca czas oczekiwania na nadejście wiosny o tenże jeden dzień. :) :notworthy: :icon_razz:

Dobry tekst na sygnaturkę. :icon_razz: :icon_eek:

 

Tak sobie myślę, że pewnie łatwiej mi teraz jeździć późną jesienią czy zimą na dwóch kółkach z silnikiem dzięki temu, że kiedyś (za czasów licealnych i wczesnostudenckich) jeździłem non stop na rowerze (m.in. codziennie do szkoły), nawet wtedy gdy miałem w kieszeni prawko kat. AB - pozwoliło mi to nabrać hartu ducha, potrzebnego do uprawiania motocyklizmu przez cały rok.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w Polsce zima nie przeszkadzała, wszak 19 lat temu robilem, prawko 7 lutego w osrodku na Bema :)

I potem sie smigało na Emce przez cala zime :notworthy:

A dzisiaj ............... sloneczko piekne swieci, temperaturka tak +12, wiec ....... moto z garazu i srrrrrrrru

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze śmigam ,choć nie juz codziennie .

Powoli juz odpuszczam ,zbyt czesto się zmienia pogoda ,czego ostatnio mieliśmy przykład gdy padał śnieg.Nie chciałbym się znaleźć w sytuacji gdzie rano gdy jade do pracy sucho albo lekki deszczyk a wieczorem gdy bym wracał -śnieg. Wole o tym nie myśleć ,nie czuje sie na siłach by zakładac łyżwy na opony :notworthy:.

Co dziwne jest mi cieplutko ,nawet gdy temperatura bliska zeru .Skórzane spodnie i kurtka Retbike doskonale zdają egzamin.Tylko to głupie uczucie gdy ma sie letnie rękawice ,od góry chłodno a od spodu (podgrzewane manetki) goraco .

Może tak do końca listopada a potem daję sobie spokój.

Oby do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis uczyłem kumpla z pracy jeżdzic na motocyklu :wink: cbr600rr :D :wink: chyba da rade :evil:

Koleś musi mieć niezłe samozaparcie, jak o 4 rano latacie :bigrazz:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujcie sie, od Środy do Soboty (przynajmniej w Warszawie) zapowiadają słoneczko i od 12-14 stopni :)

 

Будь готов! Всегда готов!!! :icon_mrgreen:

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...