Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taka jazda gdy jest chłodno to już nie jest to . Zwłaszcza gdy jest szaro i mglisto . Zimne opony powodują ślizganie na zakrętach , więc nie można sobie pozwolić na wiele .

No chyba jazda powinna sprawiać przyjemność .

Zgadza się, ale każdy lubi co innego. Ja i tak nie umiem szybko pokonywać winkli, bo to mój pierwszy sezon i pierwsze moto (Junaka sprzed 15 lat nie liczę, bo on prawie nie jeździł). Ja lubie jak jest szaro, mglisto, ponuro :buttrock:. Dla mnie to i tak jest jakaś tam adrenalinka. Człowiek czuje się wtedy taki samotny, zagubiony w jakimś nierealnym świecie. Dla mnie to jest OK. Zacząłem sezon we wrześniu więc to chyba zrozumiałe, że staram się jeździć kiedy się da, dopuki gumy się jakoś trzymają drogi i chce mi się przed robotą wstawać jeszcze na moto nawet na 30 minutową przejażdżkę.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze. Nie ma to jak poranny chlodek na obudzenie o 7 rano :cool: .

 

Wczoraj zalozylem oslone na chlodnice oleju i cholerny olejak wykazuje szybsze checi do wlasciwego rozgrzania silnika. Na ostatniej prostej przed praca moge juz normalnie odkrecic :buttrock: .

 

 

Zastanawia mnie tylko dlaczego jak schodzi z wysokich obrotow (hamowanie silnikiem) potrafi sobie od czasu do czasu kichnac w wydech? Przeziebila sie Suzi czy co? :cool:

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze... pol wrzesnia mi wypadlo przez wizualke wiec jezdze... Jeździłem,zatankowałem zrobiłem 10 km. Aha i motocyklistow widac... widziałem dwóch pod stacją CPN w Zduńskiej Woli... co prawda mam skuter wiec w nogi dos cieplo... ale za to rekawiczki mam tylko rowerowe :/ no ale na nastepny sezon już będzie lepszy kask i rękawice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej pogodzie , jaka jest w ostatnim czasie (sucho , żadnych opadów deszczu , nie mówiąc nawet o śniegu) , nawet przez myśl mi nie przeszło aby zakończyć sezon , tym bardziej , że sprawiłem sobie niedawno nowe , ciepłe ubranko :buttrock: Mało tego - w ostatnich dniach , jazda sprawia mi nawet większą frajdę niż zazwyczaj (choć zawsze lubię sobie pośmigać) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja wczoraj kilkadziesiąt km zrobiłem ... jak codziennie ... niestety dziś nie mogłem ... praca przycisnęła do biurka niemozliwie ... jutro odrobię ... w 3City codziennię widuję kilku twardzieli ... weekend niestety odpadnie bom do stolycy zmuszony katamaranem pojechać ... będzie XJ-tka tęsknić do poniedziałku ...

Edytowane przez kriss.g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Środy w Wawie ok. 16-19 Stopni :buttrock:

 

17 C to bedzie o godzinie 13stej na termometrze a temperatura odczuwalna dla zwyklego pieszego to juz inna sprawa :cool: Ja juz sie nie ludze, ze bedzie cieplo, ale dalej smigam, choc juz prawie zadna przyjemnosc z tego :cool:

 

ps: dobra prognoza, z moich obserwacji wynika, ze bardzo sprawdzalna:

http://meteo.icm.edu.pl/

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze śmigam i widuję naszych "braci" :cool:

Zakładam rękawice narciarskie blizzarda, a tak pozatym to za grubo się nie ubieram, bo tylko t-shirt i kurtka inaczej jak założę jeszcze bluzę to jest mi za gorąco :buttrock:

Co do dołu to różnie, bo jak tylko na miasto na chwilkę to dżinsy, a jak gdzieś dalej to spodnie narciarskie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...