Skocz do zawartości

MZ 250 za 4000 zł!!


Leon84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem Allegro i zobaczyłem to!

MZ 250 za 4000 zł!!

Aż mnie otrzepało.

Link do tej MZ

 

Koleś tam pisze o jakimś rewelacyjnym tjjjuningu!

Krzyczy za nia 4 tysiaki!

Ja pie.....

Miałem piękna ETZ 250 w oryginalnym stanie jak z fabryki i cięzko było mi ja za 2500 sprzedac!

A tu gości chce za jakąś przeróbę i polerkę 4 kafle!

 

Nie uważacie , że to przegięcie?

 

Czy tylko ja to tak odbieram!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardziej do humoru to się kwalifikuje :D Gościa pogięło równo, takiego frajera raczej nie znajdzie.

 

Jeździłem przez rok etką 250... moim zdaniem ten motocykl, chociażby w najbardziej zaje**stym stanie nie jest wart więcej niż jakieś 1200 - 1400 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie bym nie dał takiej kasy, szczególnie ze są tam jakieś przeróbki, a polerowane aluminium itp. duperszrance średnio pasują mi do MZ ETZ. Nie wiem po co dwie tarcze, nawiercane, jak zacisk hamulcowy jest załozony tylko jeden. Tak samo jak wskaźnik temperatury silnika bez czujnika.

Jesli miałbym już kupowac MZ to ta wydaje mi się być wartą ponadstandartowych pieniędzy.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 tys to troszke duzo, ale to nie powód żeby zaraż wyśmiewać kolesia.

Widać, że w ten motorek było włożone dużo serca, czasu i sianka i jakis respekt autorowi tego pomysłu sie chyba należy, mam racje????

Czy to jest ładne czy nie to rzecz gustu a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje.

 

 

pozdrawiam nehu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taki lekko wiesniacki tuning, widac ze ktos ja zrobil zeby rwac laski na wiejskiej dyskotece, ale wedlug mnie wiecej jak 1700 nie jest warta.

Jak to taki unikat to po jakiego grzyba ja wlaściciel sprzedaje.

 

Gostek tez sprzedaje uniaktowego simsona, ale za jaka cene he he he KLIKNIJ TU

Edytowane przez aftys6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moja etke 251 oddalem za wiecej niz 2k i nie uwazam ze chcialem za duzo ..i tak spuscilem troszke z ceny bo musialem ja sprzedac :D no i tez ja zrobilem wg wlasnego uznania(gustu)..pomyslu,jakby sie tak czesto suka nie psula to bym nia chetnie smigal do dzisiaj..;( http://www.bikepics.com/pictures/371359/

http://www.bikepics.com/pictures/371360/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,no rzeczywiście 4 tysie to za durzo,ale poza paroma niepotrzebnymi rzeczami to ktos się postarał i duzo pracy w nia włorzył,no ale to jest moje zdanie,a co do MZ,ja za swoja dałem 2 tys bez 30 zeta,sprzedałem w tym roku,mimo ze trcohe straciłemi troche w nia włorzyłem to nie ząłuje zadnej złotówki którą na nia wydałem,MZ ma to cos,ja bede zawsze darzył sympatia te motocykle :D :D ,Psh,poza felgami to bardzo ładny sprzet miałes ;) ,to tak troche OT no ale córz,ponisło mnie. :P

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest takie przyslowie "Przyjdzie głupi i kupi" w moim przypadku sie raz sprawdziło

 

a co kupiłeś??? :D

 

przepraszam nie mogłem sie powstrzymac.

 

 

co do aukcji to rzeczywiscie 4 kafle to duzo i mozna by jyz za to kupic jakąś japonie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moja etke 251 oddalem za wiecej niz 2k i nie uwazam ze chcialem za duzo ..i tak spuscilem troszke z ceny bo musialem ja sprzedac :cool: no i tez ja zrobilem wg wlasnego uznania(gustu)..pomyslu,jakby sie tak czesto suka nie psula to bym nia chetnie smigal do dzisiaj..;( http://www.bikepics.com/pictures/371359/

http://www.bikepics.com/pictures/371360/

ja juz bym twoja wolal, po co mi jakies niepotzebne bajery, termometruy itd, i by na beczke benzyny zostało :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,że więkzość ma podobne do mojego zdanie.

Chciałem sprawdzić jakiego będziecie zdania.

 

Tak się zastanawiam skąd w ludziach bierze się taki zapęd do tjjjuninnngowania ! i to jeszcze takiego!

Czyżby brak dobrego smaku czy co?

 

Jesli byłbym zapalonym miłośńikiem ETZ to może gdyby motocykl był w 100% odrestaurowany co dośrubeczki i zachowany w fabrycznej formir to wydałbym 4 kafle.

 

Żal mi strasznie tych motocykli. Jest ich niestety w dobrym stanie i w oryginale coraz mniej.

Corazwięcej widać za to przerózne ochydne wydumki stjunnningowane jak ktoś tu powiedział na wiejską modłę!

 

Kurcze raczej watpię żeby znalazł naiwnego! Choc ..cuda się zdażają.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja parę lat temu namierzyłem ETZ-etkę 251 z koszem za... 3000 $, w jednym z podtokijskich komisów. Była wystawiona jako okaz unikatowy. :cool: Ciekawe, czy znalazł się kupiec. :buttrock:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, przed jakimś rokiem na allegro stała MZ ETZ 250 za 3 500zł. Przebieg - 6km. Prawdziwy :buttrock: To był nowy motocykl, nigdy nie używany, z tej prostej przyczyny, że go ktoś kupił, nie zarejestrował, po czym zgubił się rachunek i nie było dowodu zakupu, więc rejestracja była już legalnie niemożliwa (tak przynajmniej wyjaśniał to ten koleś). Motocykl nowy...

 

A w ogóle to MZ jest piękna w oryginale. Żadnych przeróbek!!

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...