Skocz do zawartości

Podnośnik/stojak motocyklowy


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do foteli wyjdzie w praniu, na pewno zdam relacje.

 

Teraz mam pytanie z innej beczki, pisałem w dziale - Co, jak i gdzie kupić - dla motocykla – przy pytaniu - Podnośnik / stojak motocyklowy. Odnośnie podnośników z Makro i niestety nie wiele się dowiedziałem : dziś dzwoniłem do owej firmy i niestety nigdzie na terenie Kraju na halach Makro nie są dostępne i prawdo podobnie nie będą, nie chcieli też podać producenta.

Czy może ktoś wie jak dotrzeć do producenta lub polecić podobny podnośnik nadający się do zimowania VTX-a

Podnośniki z Makro miały dobrą opinię tym bardziej przemawiała za nimi cena około 200zł.

Piałem kilka stronek temu - kupiłwm na Allegro. Motong już stoi - a w zasadzie lewituje parenaście cm nad ziemią. Stabilnie i z możliwością przemieszczania - podnośnik jest na kółkach - zatem można podjechać pod samą ścianę. UWAGA - pod mój nie podjechał - musiałem najpierw wjechać na deseczki - brakuje dosłowniw 3-5 cm.

JEEEEEEEEEEEEEEEEECHAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piałem kilka stronek temu - kupiłwm na Allegro. Motong już stoi - a w zasadzie lewituje parenaście cm nad ziemią. Stabilnie i z możliwością przemieszczania - podnośnik jest na kółkach - zatem można podjechać pod samą ścianę. UWAGA - pod mój nie podjechał - musiałem najpierw wjechać na deseczki - brakuje dosłowniw 3-5 cm.

Do mnie wczoraj przyjechał podnośnik hydrauliczny firmy CARTREND model: POWERJACK. Póki co rewelacja :cool: ---Tak to wygląda---

 

 

 

--- VTX 1800 R ---

post-43809-0-66477300-1346616388.jpg

I'm hooked!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to są blokady ,więc ta wada jest nie istotna.Choć pierwszy raz o tym słyszę a mam taki podnośnik cztery lata.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba na tym forum czytałem ze tłok po jakims czasie uzywania samoistnie sie opuszcza zaraz po podniesieniu

Tak jak napisał Piter 1600 w podnośniku występują podpory zabezpieczające od przypadkowego opuszczenia, Sprzęt wygląda bardzo solidnie i śmiało można go polecić innym :lalag:

Pozdrawiam

 

--- VTX 1800 R ---

post-43809-0-66477300-1346616388.jpg

I'm hooked!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam takie. Pod kątem solidności jest spoko. Jedyne 'ale' dotyczy przedniego stojaka. Z założonymi sprężynami (widoczne na zdjęciu) nie ma pełnej swobody w kręceniu kołem. Te uchwyty ściskają nieco koło (efekt podobny do klocków, które się nie cofnęły w zacisku). Myślę, że jak się je usunie (czego notorycznie zapominam), to koło będzie śmigało bez żadnych oporów.

 

Kolega kupił inny allegro-ekono-zestaw. Czerwone - ze szpilkami pod lagi, zamiast takiego patentu jak w powyższych. Musiał stojak od razu zdemolować imadłem, bo był totalnie niedopasowany. I nie chodzi o rozstaw szpilek. Całość była 'fabrycznie' grubo przekoszona w różnych kierunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Chciałbym was prosić o pomoc w wyborze podnośnika.

W zasadzie na placu boju zostały tylko dwa:

 

Oxford Big Black Bike

http://www.motopasja.eu/pl/p/Podnosnik-pod-wahacz-Oxford/2126

 

i Bike Lift, który akurat jest tutaj fajny bo sprzedawany w zestawie z adapterami

http://www.motopasja.eu/pl/p/Podnosnik-Tylniego-Kola-BikeLIFT/8463

 

zakup o tyle istotny, ze rezygnuję właśnie z nóżki centralnej i dobrze by było mieć coś takiego.

Jak uważacie warto dopłacić? Ktoś był w sklepie i macał jedno i drugie?

Jakie wrażenia? Ten Bike lift na zdjęciach wygląda zdecydowanie solidniej, ale jak jest naprawdę?

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...