Skocz do zawartości

Nie moge sprzedac motocykla :(((


Rekomendowane odpowiedzi

No i widzisz.... Popyt i podaż to są bezwzględne prawa rynku. Cena i reklama, ale u nas przede wszystkim cena. Naprawdę za dużo wołałeś za niego....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem o swoich odczuciach jako kupującego. Przede wszystkim są złe zdjęcia. A to jest pierwsze na co zwracam uwagę. Motocykl na niektórych wygląda skrajnie nieatrakcyjnie tzn. jakby na nim jeździł listonosz z byłego NRD. Nieostre, a te ostre (poza pierwszym) robione są ze złej perspektywy - motocykl jest za mały. Firmy motocyklowe robią zdjęcia na tle gór, lasów czy innych zamków, bo te elementy przykuwają wzrok i pobudzają wyobraźnię. Słoneczko jeszcze grzeje wziąć moto w trasę i parę ładnych fotek pstryknąć. To ciemny motocykl wiec trzeba go troszkę rozjaśnić tłem albo kolorowym kaskiem. Jak kogoś zaciekawi fotka to się później doczyta, że i motorek jest fajny.

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.Kupiem identyczna honde cb 250 za 1200(nowki opony z fredzelkami) bez przegladu i OC.Wszystko chodzi oprocz obrotomierza kontrolki luzu i stacyjka ktora jest dla picu.W zasadzie to sa jedyne jego mankamenty a reszt stan igła taki jak twoj.Myslalem ze zrobilem interes ale skoro zysio ma taki problem z jego sprzedaza to sie zastanawiam.Jeszcze moj sie straszne grzeje i jest glosny bo tlumiki sie nie trzymaja w cylindrze.Nie wiem jeszce jak bedzie sie zima zachowywac bo poki co to po odpaleniu trzeba go trzymac z 30 s na ssaniu.Wlasnie moze mi ktos jeszcze odpowiedziec czy 4-suwy tez trzeba docierac??Pozdrawiam i sory z ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIECIE CO...

MOZE ZABRZMI ZBYT OSTRO, ALE NIE WIEM JAK TO INACZEJ NAZWAC, RZYGAC MI SIE CHCE KIEDY CZYTAM TU WYPOWIEDZI W STYLU

mati1411

"Ja GSX 400E sprzedałem w 3dni. Dobre zdjęcia (wyglądał na nich jak nowy [rok 84]) a zamiast opisu napisałem epopeje o motocyklu D.gif prawdziwą powieść j.gif no i cena tez była dobra choć znowu nie taka mała. (2900) i w sumie pierwsza osoba która przyjechała kupiła go od reki. Nie poddawaj sie!! Daj nową aukcje opisz ładnie motocykl i daj troszkę mniejszą cenę i na bank da rade!! pozdr."

McGriff

"nie pisz ze porysowane czy cos rozbite, stan bdb i juz gosc zadzwoni powiesz ze owszem slady uzytkowania sa i juz, niestety czasem trzeba ostro przykombinowac zeby sprzedac)"

 

A PARE TEMATOW NIZEJ WIDZE

http://forum.motocyklistow.pl/ku-przestrod...daz-t59669.html

 

TAKA RZECZYWISTOSC...A POTEM DZIW, ZE:

 

lukimaster

"Pamietam ze jak szukalem swojego moto to głownym warunkiem były zdjecia (oczywiscie model, cena itp) i.. rozmowa ze sprzedawcą - a to co on mówił a co zobaczyłem to tez dwie rózne rzeczy..."

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RZYGAC MI SIE CHCE KIEDY CZYTAM TU WYPOWIEDZI W STYLU

Heh luz rozumiem o co ci chodzi :D Tyle ze mój gsx był na prawdę igiełka :D A wciskanie komuś na silę szrotu to tez nie tędy droga :D Rozmawialiśmy tu o tym jak zrobić ładna zachęcającą aukcje a nie jak wcisnąć komuś mine :D pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest doskonały sposób na sprzedaż. GWARANCJA !!!. Jeżeli jesteś uczciwy i nie próbujesz sprzedać złoma to daj 3 miesiące gwarancji, ryzykujesz najwyżej że coś się zepsuje i klient odda Ci sprzęt a Ty mu kasę, jeśli padnie coś drobnego, np. linka sprzęgła to klient nie będzie się nawet fatygował, 3 miesiące szybko zlecą, a

na bank znajdziesz klienta.

tylko ze z gwarancja w takim sprzecie tez jest roznie, np ja swoja wsk caly sezon jezdzilem i jedzila elegancko i wcale jej nieoszczedzalem, a sprzedalem lepkowi i juz na drugi dzien musial robic kapitalke

 

niewciskaj nikomu jakis bajek, bo ja sam kupilem simsona od takiego goscia i pojezdzilem tydzien, a byl idealny, gosc go wyszykowal tak ze pojezdzil 3dni

szczescie ze to byl tylko simson i niedalem za niego zaduzo,

 

ps: a ja swojego gokarta sprzedalem w 36minut:)

a tak poza tym niema kto jakiego moto (wszystko ale na motorower)??do 3000zl?

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sprzedaje już skuter dobre 3 tyg., na razie nikt go nie ogladał ... :D

A cena atrakcyjna, najniższa na allegro: 2500zł za ZAREJ. i opłacony skut ...

 

Ehh... Lajf is brutal :D

 

skuter teraz ciezko sprzedac za dobre pieniadze bo jest tego syfu pelno z wloch, a ludzie malo kiedy patrza najpierw na wyglad potem na cene, takze jezeli masz dobry sprzet to cenisz za niego zas jak ktos przywiezie syf z wloch to przestawia licznik i sprzedaje za grosze. taka konkurencja, trzeba trafic na dobrego kupujacego

 

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak juz wczesniej bylo wspomniane, duzo zalezy od odpowiedniej ekpozycji motocykla (dobrej jakosci foty itd.) Wiem to z autopsji bo sam zanabylem moto poprzez info na allegro. Obejrzalo sie, zadzwonilo, umowilo, przejechalo i zanabylo :icon_mrgreen:

 

A swoja Prince po wypadku sprzedalem wlasciwie "z marszu" po miesiacu od zdarzenia, bo klient niejako sam sie zglosil, a ja wtedy nawet nie myslalem o sprzedazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...