Skocz do zawartości

Mam okazje... KTM EXC 300


DTman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Który to rok KTM?? A jak nie wiesz który to rok to jakie ma kolory. Masz jakąś fotke??

 

" jest zdecydowanie mocniejszy od mojej ćwiary, niepolecam, chyba że ważysz ponad 110kg i masz 2m wzrostu i kupe pary w łapach , moja ćwiartka jest ciężka do opnanowania sam mam czasami problemy a co dopiero 300"

No mnie sie nie wydaje. Ja czuje tylko i wyłącznie róznice w sposobie oddawania mocy (bardziej z dołu)

Jesli umiesz jezdzic to ja polecam tylko jeszcze zalezy który to rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Wiesz, jeśli na DR otrzaskaleś się trochę z dwoma kołami, to pod absolutnie koniecznym warunkiem że będziesz mocno skupiony na kontrolowaniu siebie i sztuki może mieć to ręce i nogi. To nie jest tak ze wszyscy jesteśmy totalnie crejzi, i jak dorwiemy się do wielkich mocy, to do razu szpital, kaplica, a w najlepszym wypadku wieeelki strach. Możliwe też że jesteś bardziej z tych krejzi-wtedy może być też niewesoło:)....

Problem z nadmierną mocą nie jest tylko wtedy jeśli ktoś nieodpowiedzialnie jeździ.

Ta nadmierna moc lubi się ujawnić wtedy gdy się traci kontrolę a w terenie nie jest to rzadkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie kochasz życia, i całych kości, to kupuj. A tak poważnie to wszystko będzie OK, dopóki nie zmęczysz się po parunastu minutach jazdy. Wtedy mniej się kontrolujesz, ręce już tak nie trzymają, i łatwo o np. nie do końca zamierzone dodanie gazu gdzieś na wertepach. Ten sprzęt ci tego nie daruje, pociągnie za sobą, sponiewiera, i będzie fajnie, jak tylko się poobijasz.

Kup 125 exc i ciesz się jazdą, a takie potwory zostaw sobie na później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 300 bardzo przyjemnie sie jeździ nie musisz wkrecac zaraz silnika spokojnie mozesz wbijac wyzszy bieg, moim zdaniem super motocykl do enduro, bo na torze musisz jednak cos wiecej potrafic, a na pewno dr 125 tego sie nie nauczyłes :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma nie brać bo : jest bardzo czuły na manetke, jakieś omsknięcie i gleba szczególnie na ostrych dziurach. dużo pali , jeśli to jest model z 1999-2002 to będzie spora różnica w wysokości siedzenia od drki. jazda na niskich obrotach nie oznacza że się nic nie stanie, mój przy dodaniu gazu na 2 albo 3 wchodzi na obroty jak seta na luzie

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj możliwe możliwe, kwestia regulacji i zachowania świetnego stanu technicznego

Zgadzam sie z Pomykiem, troche przesadziłeś bo nawet tuningowe ćwiary z MŚ nie wkręcają sie na biegach jak seta na luzie. Praw fizyki niestety nie oszukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...