Skocz do zawartości

DR350-XR400?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kwaśny koleszko, porównując stosunek mocy do masy, WR250 jest prawie dwa razy szybsza od DR650...

 

OMG, sory ale DR350 to lata 90 a WR250 to chyba tak bardziej nowa era nie sądzisz? Porównania tego typu są conajmniej lamerskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszemy "koleżko". a nie "koleszko". To tak tytułem błędów w pisowni.

A sama moc to nie jest pełne określenie parametrów silnika. Skoro mówimy o faktach dorzuć coś jeszcze o przebiegu krzywej mocy, momencie obrotowym, a także zużyciu paliwa.

O przebiegach międzyremontowych w/w motocykli nie wspominam, bo to raczej oczywiste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki czy my tutaj jestesmy zeby uczyc sie pisowni ?? czy zeby dzielic sie informacjami na temat moto?? ja robie duzo błędów bo jestem dyslektykiem a cos o moto wiem i zawsze chetnie sie tym podziele:)a ja nie zwracam uwagi na błedy bo jak chce cos zrozumiec to zrozumiem nawet z najwiekszymi błedami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie cos z tych fot obczaic? jestem zielony z enduro a na kupnie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M280850 http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=125621348 ta Xr juz dlugo na Allegro stoi :notworthy:

 

sory ,ze poszło dwa razy to samo

 

Bardzo wazne pytanie ( dla mnie :icon_eek: ) Czy ktos byl ogladac ta XR'ke? Jak tak to zdajcie relacje prosze! Z gory dzieki!!

 

Dzwonilem w sprawie XRki i jest tak: oryginalne akcesoria sa: blotnik, lampa, zegary. 1y wlasciciel w Polsce, niby zero luzow, silnik pracuje supe + sportowy gaznik. regulacja zaworow, nowy olej. Opony w stanie kiepskim.

O tlumik pytalem - robiony na zamowienie - jest oryginalny ale pognieciony. I teraz sprawy ktore mnie nurtuja: Na zimnym silniku przy energicznym dodaniu gazu unosi sie bialy dym (domyslam sie ze to normalne przy nie rozgrzanym silniku, chociaz nie wiem bo w swojej DRce tego nie zauwazylem) No i druga sprawa to scentrowana felga. Mowi ze na asfaltowej drodze bije mu kierownica na boki? Pytanie - Czy te dwie wady sa normalnymi objawami? jak to rzeczywiscie jest ze scentrowanym kolem? kierownica bije na boki? Mozna to dac do regeneracji wiec tutaj az takiego problemu nie ma. Mam nadzieje ze rama nie jest krzywa. Napiszcie wlasnie opinie prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup se chłopie Kawasaki KDX 200, zostawia XR i DR daleko w tyle bo wazy 100kg i ma 40KM!!! Moto wygrywało kilka lat SIX Days, a ze dwu suw ........to moto z dołu ciągnie jak 4T a jak wszystkie 4T przestaja jechac i trzeba juz zmienic bieg to KDX 200 dostaje kopa i kręci sie jak 2T przy tym pali kropelke na 100km.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M291583

Edytowane przez Viher79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie ma jak porownywac 400 4t to 200 2t :/ Jak dla mnie 4t jest lepsze i tyle... Bierz DRke :icon_mrgreen: Sprawuje sie naprawde wzorowo (oprocz tej jeba*** magistrali olejowej)! P.S. A jesli to ogloszenie jest twoje to dlaczego sprzedajesz przeciez wszystko tym objezdzasz?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad DRka musze sie pozadnie zastanowic. Wlasnie swoja sprzedalem i moge stwierdzic to: zaj*bisty sprzet do czasu jak sie walek rozrzadu nie posypie... Mnie to niestety trafilo i mialem taki problem z tym ze szkoda gadac... A XRka ma walek rozrzadu lozyskowany i to mnie jakos bardziej zacheca do zakupu... no nic mam zamiar wkrotce tam jechac i zobaczyc co gosciu oferuje. Zdam relacje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...