Skocz do zawartości

Suzuki GSX750 Inazuma


Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Qrde, ogladalem dzis GSX750 i... jakos tak... mi nie podeszla... Ten egzemplarz co widzialem mial poszerzona kierownice, jakos zle mi sie siedzialo. Silnik brzmi jak sieczkarnia i generuje duzo wieksze wibracje niz SF. Nie podoba mi sie linia baku i wydech 4 w 1... Wiem na pewno, ze kupujac ten sprzet mialbym wrazenie, ze przesiadam sie na cos gorszego, wiec na pewno odpada...

Tylko co innego?

Niesmialo, przyznac musze, ze choc odganialem sie jak moglem od wszelkiej masci plastikowych tworow, to juz przed Sevenka chodzila za mna lekko taka bryka:

http://www.allegro.pl/item124111589_honda_..._w_polsce_.html

Sam sie sobie dziwie, ale mi sie to podoba :). Ale, nie ma sie co spieszyc, trzeba pomacac wszystko wokol, zanim sie cos kupi...

 

Pozdrowki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macaj, macaj, a sezon leci!

 

A GSX którego dzisiaj ogladalismy jest fajniejszy od CB. Fakt, silnik jak sieczkarnia, ale to w Suzuki norma. Za to nie do zdarcia. Szeroka kiera całkiem wygodna, jak ci nie pasuje - mam stara od TDMy, to se zmień. I to poważny motocykl, a nie taki rowerek BoBo :)

 

A jak już - bierz VFRke!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda CB750K zadebiutowała w roku 1969, tak gwoli ścisłosci...

Ooops, zawsze mi się to rypie. Sorki.

 

Ale i tak. Pokaż motor który...... itd.

 

Pozdro.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyhu, pisałem w temacie u brata, że miałem GSX 750... Wiesz, jak dla mnie, to w porównaniu z CB 750 kolegi - który zresztą tę GSX ode mnie kupił, chodziła jakoś tak ciężko, honda jakby lepiej pracowała... Naprawdę poszukaj INAZUMY 1200, to inna bajka. Jedyną zaletą 750 jest małe spalanie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawial na suzuki - glownie ze wzgledu na silnik - poczciwy niezniszczalny olejaczek :)

 

A patrząc na Twój wpis to co, CB750 ma zniszczalny olejaczek? Tu bym się spierał. Aha! A suz sucki ma hydrauliczną regulację zaworów?

 

Pozdro!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,miałem okazje pojezdzic VFR,tylko troche starsza,moge powiedziec tyle ze sprzęt zajebiscie elastyczny i super wygodny :) ,naparwde fajnie sie jechało,bujnełem sprzęta do 200km/h i zero jakiegos nerwowego prowadzenia,bardzo dobra ochrona przed wiatrem,w zakretach tez sie fajnie śmiga,powiem tak,jak szukłabym moto bardziej do turystycznej a nie sportowej jazdy,z owiewkami to wybarłbym Vfr.powodzenia w szukaniu moto.

z tego co sie orientuje przy spalaniu VFR nie zejdzie poniżej 6 litrów,nawet przy spokojnych wojarzach.ale na ten temat niech wypowiedza sie urzytkownicy.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

No wlasnie w artykule o VFR (moto Vlaada z 4um) w SM bylo napisane, ze spalanie zamyka sie w granicach 6l - 5,5 srednio... Az sprawdze jeszcze raz :biggrin:. Troche przerazili mnie piszac, ze bardzo ciezki serwis, bo trzeba pol motocykla rozwalic, zeby choc swiece zmienic :|.

No i co najgorsze, zupelnie nie podchodza mi do VFRy kufry. SF z kuframi mi sie podoba, a VFRy zupelnie nie moge sobie tak wyobrazic :).

No a poza wszystkim to mnie zniechecenie bierze juz na szukanie...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupelnie nie moge zrozumiec ,czego ty chcesz od suzuki-jako marki.firma z klasa.prekursor wielu trendow w motocyklachi do tego przyjazny dla ludzi[czyt.tani relatywnie]a takie gadanie ze honda to honda to kojarzy mi sie ze snobizmem spod znaku HD[nic do nich nie mam,jakby co hehe]

no to w czym ta honda jestr lepsza???

mialem cb 750 f2 i byla super.a teraz mam inazume i to dopiero jest suuuper i sa nakedy innych marek ale suzuki moim zdaniem trafilo najlepiej w klimat tamtych lat+ super mocarny hehe silnik.takie jest moje zdanie i gdybym mial wybor jeszcze raz to nie wachalbym sie,i wybr5albym suzuki gsx1200 inazuma.no chyba ze 1400 .ale tez sie zastanawiam po co?

zawsze bede polecal nawet jako 1szy sprzet dla ludzi z "pelnym bakiem"rozumu.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...