Skocz do zawartości

dzialania modernizatorow?


Rekomendowane odpowiedzi

co do tematow typu "nareszcie kupilem " gdzie jestr jakies foto i ponizej 40 postow "gratuluje" to rzeczywiscie jakas zenada i nabijanie postow, mozna napisac jeden post w "brudnych fotach" i wszystko, :icon_rolleyes: ale jak ktos chce rade co kupic bo sie nie orientuje w temacie to mozna chyba odpowiedziec i wg mnie takie pytania sa na miejscu, nie kazdy jezdzi od dzieciaka i nie chce wtopic siana... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubi wyrwałeś mi to z ust :icon_rolleyes: Według mnie jest całkiem wporzo oprócz chamskich uwag pewnych forumowiczów czego nawet nie komentuje. Ale takie uroki forum, każdy jest idealny i jeździ jak Carmichael albo i lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie dziwi pewien fakt

zauwazylem ze modernizatorzy walcza z pisaniem ogloszen o sprzedazy moto w tym dzile i jesli sie juz taki post pojawi odrazu przenosza go do dzialu sprzedazy

wiec co to tu robi....

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=53213&st=0

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=53062&st=0

znajomosci, specjalne wzgledy moze cos innego?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie dziwi pewien fakt

zauwazylem ze modernizatorzy walcza z pisaniem ogloszen o sprzedazy moto w tym dzile i jesli sie juz taki post pojawi odrazu przenosza go do dzialu sprzedazy

wiec co to tu robi....

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=53213&st=0

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=53062&st=0

znajomosci, specjalne wzgledy moze cos innego?

 

pozdr

 

Nie do konca rozumie Twoje pretensje. W pierwszym linku ktory podałes autor tematu nie jest włascicielem motoru i jemu nie zalezy na sprzedazy tego motocykla. Wkleił tylko jego zdjecia by pokazac innym forumowiczom to cudo. Owszem jest link do aukcji z tym motorem ale przy linku jest napisane "Reszta fotek tutaj:" a nie np. zapraszam na moja aukcje czy inne słowa zachęty do kupna tego motoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie dziwi pewien fakt

zauwazylem ze modernizatorzy walcza z pisaniem ogloszen o sprzedazy moto w tym dzile i jesli sie juz taki post pojawi odrazu przenosza go do dzialu sprzedazy

wiec co to tu robi....

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=53213&st=0

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=53062&st=0

znajomosci, specjalne wzgledy moze cos innego?

 

pozdr

Jeżeli ktoś napisze w poscie tylko tresc ogłoszenia i zatytułuje jest sprzedam xxxxx to wtedy jest przenoszone. Tematy w których jest wzmianka o sprzedaży a cały temat jest o czym innym to co innego. Zobacz ile ofert jest np w temacie o DT.

co do burdelu w tym dziale to jest tak, że moderatorzy maja też swoje życie i obowiązki i nie mogą cały czas przesiadywac na 4um. Nikt nam za to nie pałci a pretensji i wymagań na pw mamy pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do burdelu w tym dziale to jest tak, że moderatorzy maja też swoje życie i obowiązki i nie mogą cały czas przesiadywac na 4um.

 

Ktoś chamski mógłby skontrować, że jeśli tak jest - dana osoba nie może już być moderatorem. :(

 

Dobrze, zgadzam się z Twoimi słowami, ale zawsze można "rekrutować" nowych moderatorów do ilości takiej, żeby zawsze ktoś z nich był na forum, więc to wytłumaczenie o życiu prywatnym mnie nie przekonuje. :evil: No chyba, że naprawdę nie widzicie konkretnych osób z odpowiednią wiedzą motocyklową na ewentualne nowe moderatorskie stanowiska...

Przybywa userów i analogicznie tak samo powinno być z ilością moderatorów.

Edytowane przez Baron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
A ja jeszcze raz prosze moderatorów żeby przyklejili temat o Imprezach Cross-Country który już dawno utworzyłem ale zginoł w tłumie topiców.

 

Ten temat połączyłem z tematem o rajdach PZM i otworzyłem do dyskusji.

 

Zeby brudne fotki i brudne filmy połączyć w jeden temat (teraz tu i tu są tylko linki

 

Połączone. Proszę o porządek w tym wspólnym temacie.

 

Co kupić - kupiłem sprzęta.

 

Nad tym myślę jeszcze, może coś takiego zrobię.

 

Przybywa userów i analogicznie tak samo powinno być z ilością moderatorów.

 

W chwili obecnej nie ma potrzeby rozszerzania grupy moderujących w tym dziale. Co najwyżej mogą być zmiany, choć ja nie widzę powodów.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, żę filmy i foty zostały połączone :) Jak dla mnie tam żadnego bałaganu nie było, a teraz będzie trzeba rozgrzebywać gdzie filmiki, a gdzie foty. Takie jest moje zdanie, ale rozumiem, że co jeden to inny gust i nie da się wszystkim dogodzić :P

A to żeby podłączyć tematy typu: "Co kupić" i "kupiłem" to jest jeszcze gorszy pomysł, ponieważ w obu tematach posty osób które kupiły, lub pytają co kupić mogą zostać zasypane radami i gratulacjami i w ten sposób niezauważone przez forumowiczów. Taki temat stałby się nudny i obchodzony szerokim łukiem :icon_razz:

Po co wy w ogóle chcecie wprowadzać zmiany :icon_mrgreen: Mi jak narazie wszystko się podoba i ja bym zostawił tak jak jest. Jeżeli kogoś nudzą tematy "co kupić" i "kupiłem" to niech ich nie otwiera, a tak w ogóle to mało jest tematów o innej treści.

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO na pewno nie powinno się łączyc tematow "Co kupic?" z tematami "Kupiłem". Bylo by to nieczytelne i niejasne :) . Mam taki pomysł, aby tematy typu "kupiłem" ustawiac na czasowe np. na tydzien lub dwa. Kazdy zdazy pogratulowac a po tym czasie temat jest automatycznie usuwany bo niczemu nie sluzy a tylko stwarza niepotrzebne problemy uzytkownikom korzystajacym z opcji szukaj, bo muszą przekopytwac co raz to wiekszą ilosc tematow. Dla przykladu, ktos zalozy temat "Kupiłem WR250F. Wszyscy do pewnego czasu gratulują a potem temat znika w tłumie. Jakis user (np. ja :P ) chce się czegos dowiedziec o tym moto i wpisuje w szukaj WR250F i wyskakują mi te właśnie niepotrzebne tematy ktore niczemu nie sluzą a robią pewien nieład. Stąd mój pomysł, aby tematy typu "kupiłem XXX " ustawiac jako czasowe. Gratulujemy :icon_razz: - i temat znika.

 

Co do tematow typu "co kupic za XXX" to dla mnie powinno zostac tak jak jest, czyli kazdy zaklada swoj temat i w nim opisuje co konkretnie i za ile chce kupic, jakie sa jego oczekiwania i tak dalej. Gdyby zrobic jeden przyklejony temat to zrobił by się chaos bo 3 osoby pod sobą pytały by co kupic i jak znam zycie, polowa z tych osob nie otrzymala by nawet posta odpowiedzi, bo nikomu nie chce się zazwyczaj wchodzic w takie tematy. Taka niestety jest prawda.

 

Co sądzi administracja o moim pomyśle z tematami typu "kupiłem"? Jest to do zrobienia? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co do tematu połączonego foty-filmy to pożyjemy, zobaczymy. W każdek chwili moge rozdzielić tematy, co prawda trochę roboty, ale wykonalne. Jak się taka formuła nie będzie sprawdzać. to się wróci do starszych.

 

Co do chwalenia się motocyklami - coraz bardziej skłaniam się do opcji, aby pozostała dowolność, tzn można zakładać tematy, gdy się nabędzie sprzęta. Jak słusznie wspomnieliście: wśród postów typu "gratuluję" zawsze znajdą się posty wartościowe, wnoszące wiedzę o danym modelu.

 

Natomiast na pewno nie będzie wspólnego tematu "co kupić". To jest awykonalne utrzymać tam porządek. Dodatkowo i tak będzie mnóstwo ludzi zakładało swoje osobne tematy. Jedyne, co mozna zrobić to lać po łapach za nie korzystanie z wyszukiwarki. Walczyliśmy o nią bardzo długo, kosztowała kupę wspólnej kasy, więc niech przede wszystkim nowi robią z niej użytek. Ona naprawdę się sprawdza. Zanim więc ktoś załozy temat w stylu "Co sądzicie o Hondzie CR", niech się lepiej 2 razy zastanowi i poszuka w archiwum.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu połączonego foty-filmy to pożyjemy, zobaczymy. W każdek chwili moge rozdzielić tematy, co prawda trochę roboty, ale wykonalne. Jak się taka formuła nie będzie sprawdzać. to się wróci do starszych.

 

 

 

Wedlug mnie powinienes to zmienic spowrotem bo rzeczywiscie zrobil sie balagan a jak nie bylo to podzielone to bylo jakos jednak lepiej. Naprawde proponuje to zmienic tak jak bylo.

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...