Skocz do zawartości

dzialania modernizatorow?


Rekomendowane odpowiedzi

co drugi temat to ; co sadzicie o tym moto lub co kupic za 2 tys , chwale sie ! (kupilem moto) itp.

czy nie da sie zrobic tu pozadku ;

 

proponowal bym - jakies konkret temat np . co kupic ? i przykleic / moto uzytkownikow . lub cos w tym stylu

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co... CZEPIASZ SIE :biggrin: Jak by moderatorzy chcieli wszystko przyklejać, to tu nikt by nic nie pisał bo nie szło by sie niczego dowiedzieć :| Syfu już jako takiego nie ma. Był wtedy gdy ludzie zakładali tysiące tematów o DT80/125 :) Jak dla mnie jest teraz ok, bo każdy załatwia swój problem indywidualnie a nie tak jak to sie wszystko dzieje w temacie np. o DT gdzie odpowiedzi na połowe pytań po prostu sie nie uzyskuje. A gdy ktoś jest już naprawde zdesperowany i zakłada nowy temat o swoim problemie z Dt to zostaje zjechany za to, że nie pisze w temacie do tego przeznaczonym. I tak jest w kółko...

 

DLATEGO dla mnie tematy ogólne "o czymś" są bez sensu :D Nic co uniwersalne nie jest dobre...

 

Mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi ;)

 

Pozdrawiam

 

Ps Pisze sie "moderatorzy" a nie "modernizatorzy" :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tu moze byc dobrze skoro teraz co jakis nowy temat to kazdy o tym samym tylko tytul troche inny, wiekszosc obecnych tematow to jak wspomnial NAKAONE "kupic czy nie kupic" i generalnie problemy zakladajacych temat byly juz poruszane setki razy tylko wystarczy kliknac na "szukaj" i troche poczytac. Najlepsze jest to ze przewaznie w tych bezsensownych tematach udzielaja sie zawsze te same osoby.

Jak dla mnie jest teraz ok, bo każdy załatwia swój problem indywidualnie a nie tak jak to sie wszystko dzieje w temacie np. o DT gdzie odpowiedzi na połowe pytań po prostu sie nie uzyskuje

wiesz dziwne bo jakos jest temat o DR-ach i tam praktycznie zawsze pada odpowiedz na zadane pytanie, no ale zapomnialbym bym wiek uzytkownikow troszke wyzszy

 

BEZSENSOWNYM TEMATOM MÓWIMY STANOWCZE NIE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie troche racji, ale czy wam aż tak przeszkadza jak ktoś zakłada tematy typu "co kupić" bo jak mi się coś niepodoba to nie czytam.Niech ludzie piszą bo bez pisania forum nie będzie może dla ciebie jest śmieszne, że ktos tam ma jakis dylemat czy pytanie co kupić do iluś tam ale dla niego jest to poważny problem i musi zaczerpnąć informacji od profesjonalistów :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie troche racji, ale czy wam aż tak przeszkadza jak ktoś zakłada tematy typu "co kupić" bo jak mi się coś niepodoba to nie czytam.Niech ludzie piszą bo bez pisania forum nie będzie może dla ciebie jest śmieszne, że ktos tam ma jakis dylemat czy pytanie co kupić do iluś tam ale dla niego jest to poważny problem i musi zaczerpnąć informacji od profesjonalistów :biggrin: .

 

To przeszkadza bo wchodzisz i widzisz same takie tematy i dotego które pojawiały sie miliony razy, to mozna na łep dostać!

 

Moderatorzy działajcie szybko bo potem tego nie ograniecie!

BEZSENSOWNYM TEMATOM MÓWIMY STANOWCZE NIE!!!!!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rety ale o co wam wszystkim chodzi?? Jak nie bedzie tematów typu "nareszczei kupiłem" i "co wybrac" to po co w ogóle to forum a konkretnie ten dział?? Jak kogoś nie interesuje jakis temat to po co na niego wchodzi?? :clap: Ja zagladam codzienie na nasze forum i wchodze tylko na to co mnie zainteresi ;)

Zauważcie ze tematy przyklejone są stosunkowo zadko odwiedzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorszy burdelnik był z zakladaniem tematów o DT..szczerze mówiąc to ja założylem jeden ale już sie ttego wstydze i to bylo dawno ;) co do tematów typu :"nareszcie kupiłem!!" nic nie mam ,faktycznie moze ich duzo al tylko na wiosne i lato, zresztą nowi posiadacze motorów są szczęśliwi z zakupu, podnieceni i chcą sie ytym ze wszystkimi podzielić. :clap:

chociarz coś takiego może zniechęcić:

 

http://forum.motocyklistow.pl/regulacja-do...ika-t53126.html

 

koleś mówi przeicerz że przeszukał wszuystkie tematy dziwna sprawa :/ ale może i mod mial racje :(

Edytowane przez MOTO><CUBIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Syfu byłoby mniej, gdyby więcej osób pytało, a mniej NA WSZYSTKIE TEMATY, WE WSZYSTKICH TEMATACH się wypowiadało. Tego się niestety nie uda ominąć, w związku z czym wszelkie pomysły modernizacji tego co jest są bez sensu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Paru już ma blokady pisania, tzn ich posty muszą być przeze mnie akceptowane, inaczej są niewidoczne dla reszty. Niektórzy chyba tego nie rozumieją (może to kwestia wieku...) i piszą np 3 posty po sobie i się dziwią, że inni tego nie widzą...

To jest narzędzie, z którego naprawdę można zrobić pożytek.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was (moderatorów) rozumiem. Czasem lepiej popytać znajomych na GG albo walić na priva niż zaśmiecać forum. Najgorsze, że ja też tak robiłem i pare razy oberwało mi się od MOd'ów :clap: po wklejeniu tematu z DT zrobił sie tu porządek ;) wchodząc raz dziennie moge wszystko przejrzeć. btw nie wiem czy wprowadzenie limitów będzie dobrym rozwiązaniem dla niektórych.

korzystając z okazji pozdro dla wszystkich moderatorów no i administratora :( moze na koniec ich dzialalności uda sie skolować jakieś kwiatki, bombonierki i te sprawy ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh - kolejny temat o niczym :clap: , też sobie stukne coś to mi licznik nabije i kurde niedługo może będe polerantem szprych ;) . Tak właśnie działa poniekąt motywacja rangowa i to jest też jej wina w niektórych sytuacjach, myśle że dotyczy ona młodszej widowni :(. Do forum każdy musi dorosnąć a puki co to moderatorzy robią co mogą a my w wielu przypadkach im pomagamy więc niema sie co rozczulać, życie toczy się dalej , to tylko forum motocyklistów.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co drugi temat to ; co sadzicie o tym moto lub co kupic za 2 tys , chwale sie ! (kupilem moto) itp.

czy nie da sie zrobic tu pozadku ;

 

proponowal bym - jakies konkret temat np . co kupic ? i przykleic / moto uzytkownikow . lub cos w tym stylu

 

pzdr.

NEKAONE dobrze gada. :icon_rolleyes:

Podpisuje się pod tym obiema rękami.

Z resztą już raz to proponowałem ale upierać się nie będe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...