Skocz do zawartości

Borki 2006


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się cieszę , że tylu ludzi przyjedzie, ponieważ jestem z Piotrkowa to na pewno sie stawię.Domku nie zamawiam bo na noc wróce do domu, a jak się nawalę to najwyżej namiot albo ktoś mnie przygarnie,uwentalnie przyjadą po mnie, a moto najwyżej zostanie w Borkach.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Git. Przybywaj. Zwiększą nam się moce przerobowe ;)

No, tak jeden rano. drugi wieczorem a Student??? W ciągu dnia.....? :)

 

 

EnduroMax x1

Adu zapewnia transport...tak przynajmniej mowi.

Maxior u mnie na plecaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Wchodzę sobie dzisiaj na forum i klikam w zloty itd... a tu Borki w planach... :) :biggrin:

 

Myślę sobie, że tym razem nie odpuszczę, odwołam wsześniejsze plany i wreszcie stawię się na imprezie i że w ogóle będzie suuuuuuper........ A Pietra na to, cytuję "hmmmmm...", że niby niebardzo ;) :)

 

Chłopaki, dziewczyny pomóżcie!!!!!!! Przekonajcie go jakoś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Wchodzę sobie dzisiaj na forum i klikam w zloty itd... a tu Borki w planach... :biggrin: :bigrazz:

 

Myślę sobie, że tym razem nie odpuszczę, odwołam wsześniejsze plany i wreszcie stawię się na imprezie i że w ogóle będzie suuuuuuper........ A Pietra na to, cytuję "hmmmmm...", że niby niebardzo ;) :)

 

Chłopaki, dziewczyny pomóżcie!!!!!!! Przekonajcie go jakoś!!!

Może wcześniej Szynk zaliczymy!?! Upijemy go i sie zgodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie, że tym razem nie odpuszczę, odwołam wsześniejsze plany i wreszcie stawię się na imprezie i że w ogóle będzie suuuuuuper........ A Pietra na to, cytuję "hmmmmm...", że niby niebardzo ;) :)

 

Chłopaki, dziewczyny pomóżcie!!!!!!! Przekonajcie go jakoś!!!

 

 

 

Do Borek się nie przekonuje ! Pietra nie jedź ! Złota jedziesz sama. Masz u mnie, Gerarda i MarianaKa legowisko. Wbijaj się. Nie chłopaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga

Jestem świeżo po rozmowie W sprawie noclegów.

 

Co ustaliłem :

 

1- rezerwacje domków (wstępnie zamówiłem 20):

a) skład domków, osób u Adama zgłaszamy i wyznaczamy jednego odpowiedzialnego który będzie pobierał klucze i rozliczał się za domek. Adam będziesz robił listę, która mi potem przekażesz a ja wyślę ją 25 wrzesnia do ośrodka

b) zaliczka za domki jeszcze nie jest ustalona. Kierownik Nxxxx jest na urlopie po 15 września będę wiedział ostateczną cene, na chwilę obecną jest 90 zł. + 1 dla gminy za osobę.

c) Trzeba ustalic formę zaliczek za domki , sposób przelewów. Zakładam że będą chcieli określoną kwotę, wcześniej przed przyjazdem ..czekam na propozycje

2- na 30 (sobota)zarezerwowałem Zadaszonego grilla Na piątek maja rezerwacje qrwa mać

a) koszt 200 złotych za opał.

b) Podzielimy koszt na domki , będę osobiście odbierał według Odpowiedzialnych za domki czyt, jednej osoby. Nie mam zamiaru biegać po wyszstkich i się prosić. To jest jasne.

c) Jest możliwość uruchomienia restauracji letniej , co się wiąże z dodatkowymi kosztami i tam zrobić grillowanie trzeba będzie jednak zamówić jakies jedzenie dla całej grupy czyli jakies obiad, kolacje ..

d) W piątek możemy zarezerwować grill, palenisko pod gołym niebem , to jest pewniak ze jest takie miejsce wolne jeszcze.

 

Proszę o skomentowanie czy taki plan działania wam odpowiada i czy mam dalej temat pilotować.?

Wasze propozycje co do ustaleń dodatkowych.

 

Adam masz liste ludzi i tak trzymaj ,skład domków niech ci Ludzie wysyłaja na PW a ty wpisuj je na liste obecności hehe .. i zaznaczaj osobę odpowiedzialną za domek np. pogrubieniem , kolorem jakkolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zostawie cene domków na poziomie 99zł bo pewnie z tymi wszystkimi udogodnieniami coś koło tego wyjdzie, a lepiej teraz wziąć więcej niż później naprawdę biegać i prosić. Jeżeli grill jest na sobote, to może na ten piątek niech będzie ognisko. Ognisko stwarza lepszy klimat mimo wszystko. Jak będziesz wiedział ile chcą tej zaliczki, to rzucimy to w temacie organizacyjnym i każdy wpłaci/przekaże Ci kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uczy doświadczenie, w piątek nie zawsze już są wszyscy, zresztą impreza znakomicie rozwija się w okolicach domków przy smacznych napojach i małym grillu (dopóki ktoś go nie wywali... :bigrazz: ). Dlatego rezerwacja grilla już w piątek jest chyba niepotrzebna.

Restauracja letnia... chyba że będzie padać, ale tego na razie nie wiemy. Niemniej statystyki mówią że jak na razie KAŻDY 4umowy zlot odbywał się przy EXTRA pogodzie

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Borek się nie przekonuje ! Pietra nie jedź ! Złota jedziesz sama. Masz u mnie, Gerarda i MarianaKa legowisko. Wbijaj się. Nie chłopaki ?

 

Qrcze, dzięki chłopaki! Bardzo chętnie się piszę, tylko że:

-po pierwsze- kto mnie zabierze ze sobą? :bigrazz:

-po drugie- jak pojadę to czy będę miała gdzie wrócić... :bigrazz:

 

Nic to. I tak do wtorku żadna konkretna decyzja nie zapadnie, bo mamy inne naglące sprawy.

Póki co pozdrawiam serdecznie przyszłych mieszkańców domku nr 3 i innych zresztą też, a co mi tam :biggrin:

Mam nadzieję, że jednak Pietra wybierze zabawę w Borkach, a nie na weselu... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, dzięki chłopaki! Bardzo chętnie się piszę, tylko że:

-po pierwsze- kto mnie zabierze ze sobą? :biggrin:

-po drugie- jak pojadę to czy będę miała gdzie wrócić... :bigrazz:

 

 

 

Jeśli nie uda Ci się załatwić transportu w obie strony, to mamy jeszcze 1 wolne miejsce w katamaranie, w rozbiciu na 4 osoby paliwko wyjdzie jeszcze taniej :bigrazz:

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie pisze. Sklad:

Ja+1. A teraz: domek czy ktos przygarnie? Kto rezerwuje domki?

SOrry jak bylo wczesmniej ale nie mam czasu na czytanie wstecz..

 

Browarny? :icon_mrgreen::);) WYjazd planuje w piatek z rana, wiec s checia z kolega doczepimy sie do jakiejs ekipy :). Predkosc hmmm moze byc dowolna :D

 

Hmmm a Kamandir Kulik bedzie?

Edytowane przez chichio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...