Skocz do zawartości

Skradziono FAZERA FZS 600 99r borodowy,ul. Żywnego W-wa. 8-10.07


Artek_wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam kolejny raz, mogę już z ulgą napisać, że sprawa dobiegła praktycznie do końca. Odzyskałem pieniążki ,a to co pozostało z motocykla jest teraz na sprzedaż.

Aktualnie jestem w trakcie rozglądania się za nowym sprzętem. Mam sentyment do Yamahy ale tym razem padło na FSZ 1000, konkretnie wpadła mi w oko jedna oferta, szczegóły tutaj

 

Może ktos z Was zna ten sprzęt i może coś o nim napisać, ewentualnie doradziłby przed zakupem. Z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejny raz, mogę już z ulgą napisać, że sprawa dobiegła praktycznie do końca. Odzyskałem pieniążki ,a to co pozostało z motocykla jest teraz na sprzedaż.

Aktualnie jestem w trakcie rozglądania się za nowym sprzętem. Mam sentyment do Yamahy ale tym razem padło na FSZ 1000, konkretnie wpadła mi w oko jedna oferta, szczegóły tutaj

 

Może ktos z Was zna ten sprzęt i może coś o nim napisać, ewentualnie doradziłby przed zakupem. Z góry dziekuję.

Możesz napisać jak(i ile) odzyskałeś pieniędzy? :icon_mrgreen:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejny raz, mogę już z ulgą napisać, że sprawa dobiegła praktycznie do końca. Odzyskałem pieniążki ,a to co pozostało z motocykla jest teraz na sprzedaż.

Aktualnie jestem w trakcie rozglądania się za nowym sprzętem. Mam sentyment do Yamahy ale tym razem padło na FSZ 1000, konkretnie wpadła mi w oko jedna oferta, szczegóły tutaj

 

Może ktos z Was zna ten sprzęt i może coś o nim napisać, ewentualnie doradziłby przed zakupem. Z góry dziekuję.

Gratuluje takiego zakończenia sprawy. :wink:

 

Możesz napisać jak(i ile) odzyskałeś pieniędzy? :icon_mrgreen:

Trzeba czytać wszystko. :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać jak(i ile) odzyskałeś pieniędzy? :D

 

odzyskałem tyle o ile się sądziłem (plus koszty sądowe i odsetki), uzbierało się troszkę :)

jak do tego doszło ? sprawa trafiła do komornika, nie wystraszyły mnie słowa dłużnika, który twierdził że będzie mi ten dług spłacał przez 20lat, że komornik nic od niego nie wyciągnie itd.

 

pomocny w tym całym zamieszaniu okazał się dokument z rejestru gospodarczego na którym oprócz firmy parkingowej widniała druga działalność dłużnika - firma sprzątająca TREST, wystarczyły google i zakładka referencje aby dobrać się do jego pieniążków, reasumując komornik dostał wszystko na talerzu , zgarnął za to niemałą kasę (oczywiście od dłużnika) a ja jestem w pełni usatysfakcjonowany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc pozostają tylko gratki

pozdrawiam

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że tak się skończyło. Jak nie mógł upilnować sprzętu to niech zwija interes. A tak w ogóle to stawiać motor na "parkingu strzeżonym" a nie "dozorowanym" ale skąd wyczytać o tym jakiego typu jest dany parking?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że dobrze się skończyło :P ...mam nadzieję, że ilość pieniędzy które otrzymałeś w znacznym stopniu zrekompensuje nerwy i czas poświęcony całej sprawie :icon_mrgreen:

 

...gdyby tak jeszcze złodziejom (owi) dobrać się do d...! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny przykład na to, że można, że polskie sądy nie są takie złe jak już się poświęci czas na dopilnowanie sprawy, że nawet komornik chociaż wyklinany na wszystkie sposoby często daje sobie radę z takim dłużnikiem...

nauka do zapamiętania: można, trzeba tylko chcieć :icon_evil:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...