Skocz do zawartości

Oglądał ktoś ``Jednoślada``?? Yamaha wr450 2track


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta co dał jej zdjęcie piasektt to ta sama co tutaj http://www.yamaha-motor.pl/motors/zdjecia....&p=wr450f2t&u=1

 

pzdr

dziwny ten link, coś o dupie piszą

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób ankiete to go wyrzucą z tego probgramy łysola! osobiscie go nie lubie wole tego co był kiedyś w czarnych właosach moze nie znał sie na EN i MX ale sie nie mądrzy jak ten tu model ;/

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tego programu, ale jeśli prowadził go Dobrowolski (łysy i z cienkim głosikiem) plus jego koledzy, to się nie dziwię, że nie potrafili złożyć tego motocykla.... Także raczej nie słuchajcie głupot totalnych.

pzdr

Dokładnie,śmigał ten łysol na tej WR nawet w jednym winklu dzwona zaliczył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie o tej yamasze duzo juz było. rok temu w MOTOCYKLU chyba styczniowym było porównanie zwykłej wr i tej 2track. A na wilekim podjeżdzie jedzie bo jedzie dobrze, ale szczytów nie osiąga(widzialem na zagranicznych stacjach tv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pojeżdżę na tym wynalazku w przyszły weekend i zdam Wam raport.

 

Kolegi Siary z jednoślada możecie słuchać, jeśli lubicie klimaty metroseksulane. Więcej o tym jest w wątku Jednoślad w Piwie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem i lipa moto fajne ale kto takiemu lajikowi daje motor enduro i jeszcze on ma radzic ludziom co w nim jest dobre a co zle. Rozumiem gdyby testowal Kedzierski(1 i 2) , Dabrowski, Czachor lub Oblucki. Ale to wygladalo jak by posadzic mojego starego, ktory mniej wiecej wie jak sie jezdzi( po prostej). Do Du*y z takim jednosladem. Sama Wr'a bardzo mi sie podoba jak juz bede wegetowal to sobie kupie taka. :icon_mrgreen: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jak testowali tą wr w zime to gość jadący po prostej nie opanował maszyny wpadł do rowu i złamał ręke z tego co widziałem to ten moto jest strasznie ciężki do opanowania i nieprzewidywalny :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężki do opanowania i nieprzewidywalny

 

Jak sie nie umie jezdzic to nawet komarek jest ciezki do opanowania i nieprzewidywalny. Napewno jest to dziwne uczucie, kiedy nagle ciagnie cie przod, a nie tak jak zawsze pcha tyl, ale wsiadajac na taki motocykl powinien byc na to przygotowany.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem i lipa moto fajne ale kto takiemu lajikowi daje motor enduro i jeszcze on ma radzic ludziom co w nim jest dobre a co zle. Rozumiem gdyby testowal Kedzierski(1 i 2) , Dabrowski, Czachor lub Oblucki. Ale to wygladalo jak by posadzic mojego starego, ktory mniej wiecej wie jak sie jezdzi( po prostej). Do Du*y z takim jednosladem. Sama Wr'a bardzo mi sie podoba jak juz bede wegetowal to sobie kupie taka. :icon_mrgreen: :icon_eek:

Napewno jak Ciebie by posadzili to bys wszystkim pokazal jak sie jezdzi

 

Moim zdaniem powinno byc kilku prowadzacych program i kazdy prowadzi swoja czesc w ktorej jest expertem, bo watpie zeby udalo sie znalesc kogos kto bedzie na bierzaca z nowinkami technicznymi w kazdej dziedzinie motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno jak Ciebie by posadzili to bys wszystkim pokazal jak sie jezdzi

 

Sory Szefie :icon_mrgreen: napisalem kto by dobrze przetestowal moto. I po co atakujesz??Mogles napisac pomysl ktory zreszta jest madry, bez najezdzania na mnie. :icon_eek:

Popieram pomysl paru prowadzacych program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...