Skocz do zawartości

skladanie sie w winklach z "kolanem"


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak napisałem wcześniej - na parkingu spędziłem kilka godzin i już brak mi pomysłów co mogę robić źle

To mój filmik

http://www.youtube.com/watch?v=n6PRYnGyw-s

 

Mam mętlik w głowie, pochylenie moto wydaje się duże, na granicy przyczepności, a jednak nawet nie przytarłem kolana. Nie chodzi tutaj tylko o to aby przytrzeć slider, ale jak najszybciej pokonać zakręt. Teraz nawet nie wiem jak ćwiczyć, jaką pozycje zająć :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast próbować przytrzeć kolano spróbuj zamknąć obie opony.

 

Flaszka to malo, najlepiej caly browar ! :flesje: :notworthy: :lalag: :clap:

 

Helmut Dähne ma rekord toru Nürburgring, a ani razu nie przytarl kolana, pewnie mu nikt nie powiedzial, ze nie umie jezdzic :icon_mrgreen: , mi zreszta tez. Jakie szczescie, ze kupilem sobie wczesniej cos wiekszego, bo inaczej przyszlo by mi 125 - ka smigac.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady. Analizując swój filmik zauważyłem, że pochylenie moto jest kiepskie i nad tym muszę popracować.

Piszecie, że kolano niepotrzebne, ale jak inaczej poznać że zamknąłem opone? Wydaje mi się, że jeśli wszystko będę robił dobrze to te dwie rzeczy będą od siebie zależne.

 

Jednym słowem, nie kombinować z pochyleniem ciała, a ćwiczyć pochylenie motocykla - dobrze mówię?

 

Przy najbliższej okazji nagram jakiś lepszy filmik.

Edytowane przez Adiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy zamknąłeś oponę, można poznać po zamkniętej oponie :D bynajmniej nie po kolanie (patrz zdjęcie wyżej). Na krawędziach opony będziesz widział ślady zużycia. Będzie to wyglądało jakby opona się trochę rozszerzyła na obrzeżach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak inaczej poznać że zamknąłem opone? Wydaje mi się, że jeśli wszystko będę robił dobrze to te dwie rzeczy będą od siebie zależne.

 

https://picasaweb.go...107126288258018

 

https://picasaweb.google.com/ksrider/Harz#5739107195400381266

 

 

Która się pierwsza zamyka -przednia czy tylna?

 

Tylna zamyka sie latwiej.

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylna chyba. Sam nie umiem przodu zamknąć, czsem mam tak, że z przodu 1,5cm nieużywanej powierzni, a z tyłu po sam rant, pewnie dlatego , że źle gazu dodaje

 

Która się pierwsza zamyka -przednia czy tylna?

 

Zapytałem poważnie.

tylna chyba. Sam nie umiem przodu zamknąć, czsem mam tak, że z przodu 1,5cm nieużywanej powierzni, a z tyłu po sam rant, pewnie dlatego , że źle gazu dodaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... z przodu 1,5cm nieużywanej powierzni, a z tyłu po sam rant, pewnie dlatego , że źle gazu dodaje

 

A co ma do pochylenia motocykla gaz ? Lub jego dodawanie ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...