Skocz do zawartości

skladanie sie w winklach z "kolanem"


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość komandosek

to która sie zamyka łatwiej zależy od konkretnego typu, modelu, rozmiaru opon - i geometrii motocykla.

 

No i zużycia! Kartofel się gorzej zamyka.

 

na cebuli zamkniecie opony bt45 nastepowało momentalnie, troche zużyty pilot power protestował trącymi podnóżkami, stopką i innym badziewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma ,że na zamkniętym gazie opony nie zamkniesz i wogole zakretu nie wezmiesz, bo sie wylozysz, chyba logiczne ;p

 

Jak dotad mam sie dobrze, maszyna tez iala sie dobrze - gleby brak. Zobacz wypowiedz nízej.

 

No to Panie instruktorze pomyśl.

 

Czasami teoria rozni sie od praktyki. :icon_mrgreen: Czasami to nieprawdopodone jest mozliwe, kwestia katu nachylenia winkla i jego promienia. Wcale nie potrzeba duzej predkosci.

 

Czyli!

Zamknięte lub nie, opony to żaden wyznacznik umiejętności :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Pewnie, ze nie, pytanie tylko dlaczego wiekszosc mtocyklistow nie ma ich pozamykanych ? :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

nie no, przejedziesz zakręt i zamkniesz oponę na zamkniętym gazie... ale to bez sensu, motocykl przechyla się mocniej niż przy otwartym gazie, spada przyczepność i zwieksza sie ryzyko ze czymś zahaczysz, opona puści a Ty wylądujesz w botanice (przy odrobinie szczęścia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Zino ma rację. Ja dość często zmieniam opony z tyłu bo dużo upalam i to naprawdę zależy od opony. Poprzednią miałem prawie domknięta a teraz mam taki cziken strajp że aż wstyd się pokazać pod kolumną :D

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...