Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja zawalczyłem GSXRem 1000 K-1 licznikowe 285km/h ile w rzeczywistości nie mam pojęcia, toleranja błędu to ponoć nawet 7-8% , najśmieszniejsze jest to że sprzęt był kumpla i nawet sie nie skrzywił jak mu powiedziałem....... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiodznie kumpel wiedzial ze mial bys z czego oddac bo rozpieprzeniu sie :].

 

Szkoda tylko ze zycia nie da sie przywrocic.

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem wg wskazać analogowego prędkościomierza max 155km/h, cyfrowy wskazywał max 145km/h.

Jechałem bez szyby, więc masakra !.

Generalnie wolę jazdę krajoznawczo-tyrystyczną (zakres 90-120) ale takie "cóś" wykręciłem kiedyśtam.

Moto pewnie poleci więcej, ale nie jestem ciekaw ile.... bo i po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gsx-r 0,6 z 2000 roku ,

na A4 ok. 255 km/h z lekkiej gorki wiecej za cholere nie pojdzie , mimo iz wskazowka nie byla na czerwonym polu. ale wiatr znosi niemilosiernie , praktycznie wywiewa cala przyjemnosc jazdy : )

 

 

z plecakiem 240.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecielismy z kumplem na dwa sprzety (CBR1000F Dual i moja) licznikowe 265km/h na autostradzie z Katow Wr. do Wroclawia. Zajebiscie wialo a z prawego pasa katamarany zajezdzaly nam droge przy wyprzedzaniu swoich poprzednikow nie widzac nas w lusterkach.-bardzo fajne doswiadczenie :icon_biggrin: Mysle,ze sprzet dalby rade pare km wiecej,byl zapas na predkosciomierzu,a mialem wtedy seryjne wydechy i filtr.Pozdrawiam maniakow predkosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...