Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyraźniej nie wiesz o czym mówisz... chyba ze jesteś jakimś niewymiarowym wielkoludem... a normalnych ludzi nazywasz kurduplami... :buttrock:

 

mowie o moich osobistych odczuciach jezeli kogos obrazilem to sorry. mam 185 cm i do wielkoludow sie nie zaliczam ale pozycja naprawde mnie z nog nie powala.

 

Jak widzisz Sloneczko ( ty moje He, he ) nie tyllko mi sprawa wydala sie jakos dziwnie podejrzana. A ze mam moze troszku wiecej odwagi i nie lykam wszystkiego co tacy jak Ty pisza w tym temacie wiec jak mlody pelikan, wiec odpusc sobie lanie wody i wroc do realiow. Widzisz nie wszyscy nieobeznani.

 

z powazaniem.

 

:evil:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko, z takimi prędkościami to my w Halo Warszawa przyjmiemy Cię z otwartymi ramionami :icon_mrgreen: . Ja już szpeja ubrałem w cywilny mundurek więc niebawem będą ustawki - ZAPRASZAM :P

 

A tak poza tym to kończyć ten OT bo będzie po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie. Zlitujcie sie. Temat żalosny wiec niech kazdy pisze co chce. Moja kawa leciała szybciej niz swiatło. Jak poszedłem to w minute byłem na keypaxie. Gadałem z predatorem terminatorem supermenem spidermenem i batmanem. Potem wróciłem na ziemie. I zmieniłem zielarza. Czytającym i piszącym radzę to samo. Strzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorowerem swoim 85

motorowerem na cholu za MZ 90

motorowerem koegi 100

rowerem ponad 60 z gorki (warszawa ul podlesna) wywazenie tylnego kola bylo takie ze myslalem ze sie przewroce :D

Edytowane przez radzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorynka- ok 60km/h (z góry)

wsk 125 - ok 120km/h - zatarła sie wtedy

jawa 350 - ok 140km/h

ducati 900 chyba - niewiem ile bo licznik nie chodził ani owiewek nie miał - ale zakwasy miałem mięśni brzucha ;-)

fazer 600 - 240km/h koszalin - szczecin :)

teraz BIG 800 - 150km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha DT80MX....zamknięty licznik o pionu w dół :) czyli pokazywał jakieś 130km/h :icon_eek:

 

Szkoda tylko ze to dlatego ze były dziury i przy 80 się bujnął kilka razy na tyle ze az się zablokował w tej pozycji :buttrock: dzięki temu nawet na światłach stojąc mknąłem te 130km/h :icon_razz:

 

A naprawdę najszybciej jechałem 105km/h ale to był max tego motorka :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Honda ma z przodu malutką, niebieską owiewkę, która i tak nic nie daje, zwłaszcza że jak przez nią patrzysz to świat staje się ciemnogranatowy... Najwięcej jechałem coś pod 220 na 17 przed Potokami (wtajemniczeni wiedzą mniej- więcej gdzie to). Jest tam nowiutka droga, bez kolein, z szerokim poboczem. Jednak nie tak dawno dokładnie w tym miejscu (przed Potokami- dłuuga prosta, dobra widoczność) w którym właśnie można jechać najszybciej, zabił się ukrainiec na GSX1300. A wszystko przez pana traktorzystę w 60- tce, który nie patrzy w lusterko... Od tamtego wypadku jadę tam góra 140...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komarek-60 z górki (wciśniety do oporu zalewacz gaźnika) sam do tej pory nie wiem czy to cokolwiek daje ale zawsze wciskam, kolega mi tak doradził :icon_mrgreen:

 

 

A mój najlepszy rezultat to Piaggio 125 na którym z górki leciałem coś koło 120, niby nie wiele ale na takie właściwości trakcyjne i aerodynamiczne to..........

 

Heh a to będzie dla śmiechu

 

Ursus 330C, po polu na drogowej szóstce leciałem ponad 20, potem już słyszałem tylko krzyk mojego wujka. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha DT80MX....zamknięty licznik o pionu w dół :D czyli pokazywał jakieś 130km/h :D

 

No, moja DR 350 tez tyle rozwija :banghead: Chyba zmienie na DT 80 :banghead:

 

:D

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

295 (R1 rocznik 2007, na trasie Wa-wa - Katowice). Można było jeszcze kapeńkę odkręcić ale niebezpiecznie szybko zbliżało się do mnie skrzyżowanie ze światłami ;) Odpuściłem ...

 

-JU-

Edytowane przez UFI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...