Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 paki - Trasa Toruńska - Siena 1.6 Chciałem sprawdzić czy takie auto z "dolnej półki" ma jakieś odcięcie - nie ma ;) (gość w Mondeo miał więcej rozumu i przy 180 odpuścił mi),

no i jak MYCIOR (tyle, że Boenig 777) ale nie wiem ile było zanim się oderwałem... :P

Mój rekord na moto 60 km/h - jak narazie - na kursie na PJ A (właśnie zdanym!) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

110 M10-ką. jazda wcale nie fajna ze wzgledu na obroty silnika i żal jaki rodzi sie w głowie gdy 43 letnie moto wkreca sie na takie obroty.

80 to optimum miłej jazdy i nie drżenia czegos nie wiem gdzie.

cos mi sie telepie przy 70 i nie moge jezdzic z ta predkoscia bo nerwa mnie łapie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hy hy 200 siena a świstak siedzi ......... . Oj duża góra musiała być

Fakt może bylo "letko" z górki ale sam byłem zaskoczony (pedał nie był jeszcze w podłodze). Silnik od Bravy ale buda nie na te prędkości myślałem, że zaraz odfrunę. Nie będę więcej próbował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR F3 98r - 260-265 km/h licznikowe. Autostrady na Węgrzech są naprawde fajne :wink:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

312km/h z wójkiem jako pasażer. Yamaha R1

 

No nastepny optymista ktory uwaza, ze forumowicze wszystko lykna :smile: a przyczepy za soba nie ciagneliscie ?

 

:wink:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...