Skocz do zawartości

Militec 1 (Motor Life).... ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do jakości to bez obaw.To w końcu technologia wojskowa.Mozna kupic np.na stacjach benzynowych ale tam jest najdrożej.Wiekszośc dobrych sklepów z akcesoriami i częściami samochodowymi powinno miec na składzie Militec.U nas w sklepie jest dostępny w cenie ok 38zł.Z militecu na pewno nie wytrąca sie zaden osad bez względu na przebieg.Moj kumpel dolewa do samochodu co druga wymiane oleju i zrobił juz w ten sposób prawie 50 tysiecy km.Militec nie zawiera zdnych cząstek stałych typu teflon itp.nie zapycha filtrów i nie odkłada się w silniku lub skrzyni.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można lać......

Tylko mam jeszcze jedno pytanie: moto jest po wymianie pierścieni (przejechane ok.250km) - czy mogę lać Militeca teraz, czy dopiero po dotarciu? mi się wydaje, że lepiej po, jak już się pierścienie "ułożą"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ulotce jest napisane ze mozna go stosować zarówno do nowych jak i uzywanych mechanizmów.jesli wymieniałeś pierscienie to zapewne niedługo bedziesz zmieniał olej . Mysle ze to bedzie dobry moment na wlanie Militecu.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości to bez obaw.To w końcu technologia wojskowa.Mozna kupic np.na stacjach benzynowych ale tam jest najdrożej.Wiekszośc dobrych sklepów z akcesoriami i częściami samochodowymi  powinno miec na składzie Militec.U nas w sklepie jest dostępny w cenie ok 38zł.Z militecu na pewno nie wytrąca sie zaden osad bez względu na przebieg.Moj kumpel dolewa do samochodu co druga wymiane oleju i zrobił juz w ten sposób  prawie 50 tysiecy km.Militec nie zawiera zdnych cząstek stałych typu teflon itp.nie zapycha filtrów i nie odkłada się w silniku lub skrzyni.

 

Witam Wszystkich,

szukam od 2 tyg. Militecu i d...a blada, wszedzie jest tylko MotorLife a to nie jest to samo - panienka w firmie sprzedajacej MotorLife powiedziała że jest to specyfik o podobnym dzialaniu co oryginalny Militec (haha a denaturat dziala podobnie jak Absolut a mimo to nie pije tego pierwszego).

Gdzie dostac oryginal? bede b. wdzieczny za odpowiedz

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to specyfik o podobnym dzialaniu co oryginalny Militec (haha a denaturat dziala podobnie jak Absolut a mimo to nie pije tego pierwszego).

Gdzie dostac oryginal?  bede b. wdzieczny za odpowiedz

pozdr

Denaturat i Absolut, he, he fajne porównanie. Różnica między Militec i Motor Life jest taka jak między Bolsem a Smirnoffem :evil: . Nie wiem czy dostaniesz gdzieś oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem dzisiaj do naszego dostawcy z prośbą o wyjaśnienie róznic pomiedzy Motor Life a Militec.Róznia się tylko nazwą.Jest to dokładnie ten sam specyfik a róznica wynikła z jakiś praw do nazwy i reklamy przez pana Hołowczyca

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem dzisiaj do naszego dostawcy z prośbą o wyjaśnienie róznic pomiedzy Motor Life a Militec.Róznia się tylko nazwą.Jest to dokładnie ten sam specyfik a róznica wynikła z  jakiś praw do nazwy i reklamy przez pana Hołowczyca

Witam,

Wasz dostawca jest chyba finansowo zainteresowany w sprzedazy MotorLife i to wiele wyjasnia. Oficjalnym dystrybutorem MotorLife w Polsce jest firma Plastmall i jej pracownica powiedziala ze sa to produkty o podobnym dzialaniu (podobne dzialanie to nie znaczy ze jest to to samo - patrz: przyklad z denaturatem), po zapytaniu na stronie www.militec.com o produkt MotorLife dostalem odpowiedz ze nie znaja takiego wynalazku, a jako dystrybutora na Polske, Czechy i Slowenie podaja firme GSPP spol. s r.o. z Pragi ktora nie odpowiada na maila.

Kilka lat temu Plastmall faktycznie dystrybuowal Militeca ale z niewiadomych wzgledow sie wycofal - moze sprzedaz MotorLife jest po prostu b. oplacalna - nizsze koszty produkcji (w Polsce, ew. w Chinach), wieksza marza i juz.

troche sie rozpisalem ale bylem wczoraj w trasie Wawa, Czestochowa, Katowice, Wroclaw i w zadnym sklepie motoryzacyjnym na trasie nie widzieli oryginalnego militeca od ok. 2 lat.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak z wysokoobrotowymi silnikami (moje obroty obocze dochodzą do 14 tys....no chyba że zaszaleję na czarwonym polu....)?

 

I gdzie go można dostać? Dołączam się do Marlewa - jeśli ktoś wie gdzie można go kupić, please o kontakt!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

wzialem na siebie ryzyko :-) i poslugujac sie karta kred. zamowilem na stronie www.militec.com opakowanie 100ml (juz wiem ze to za malo na 2,5 oleju ale za pozno), kosztuje to 7,9$ i jak sie uda (tj wysla do Polski) to dam znac.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Plastmal ma siedzibę w Ostródzie a filie w Warszawie na ul.Kojejowej i braliśmy od nich nich chemie warsztatową oraz kosmetyki samochodowe. Braliśmy, bo dostawców zmienilismy.Z powodu ....no mniejsza o to ale tym bardziej jestem zdziwiony że Pani z Plastmalu ma taką wiedzę na temat Militecu oraz Motor Life.Często jak coś chcieliśmy zamówić to cięzko sie było porozumiec na tematy znacznie prostsze niz Militec. Zamawiam np.Carburator Cleaner a dostajemy Bremsen Rainiger :evil: A to nie o to chodziło? pyta "panienka" Zamawiam preparat do płukania chłodnic a dostaje płyn do uszczelnienia układu chłodzenia.O!! 8O przepraszam,pewnie źle zrozumiałam.Takich przykładów mozna jeszcze mnozyc ale nie oto chodzi w naszych dywagacjach ne temat Militecu.Tak do końca bym takim "panienkom" nie wierzył.No ale moze naprawde te preparaty sa zupełnie inne.Ciekawe.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wlasnie dostalem odpowiedz ze USA przez Czechy :-) ze oryginalny Militec moge w Polsce zamowic wylacznie na stronie http://autka.qs.pl co niniejszym uczynilem - bede mial 2 butelki jak przyjdzie ta z USA ;-)

A co do tej Panienki z PlastMalla - moze ona sie specjalizuje w militecu :evil: :) :D

pozdrawiam wszystkich

PS wreszcie ladna pogoda i mozna posmigac po robocie,czyz nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jak z wysokoobrotowymi silnikami (moje obroty obocze dochodzą do 14 tys....no chyba że zaszaleję na czarwonym polu....)?

 

I gdzie go można dostać? Dołączam się do Marlewa - jeśli ktoś wie gdzie można go kupić, please o kontakt!

Turbiny w samochodach rajdowych kreca więcej niz 14tys obr/min a tam Militec został sprawdzony. :?

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...