Skocz do zawartości

Oględziny Hondy VFR


Rekomendowane odpowiedzi

Szwagier mój jest na etapie poszukiwania VFR 800.

Wczoraj byliśmy oglądać poniższy egzemplarz:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=103167239

Normalnie porażka, motocykl po dzwonie, zaniedbany na maksa, wszystkie śruby zaśniedziałe, na reflektorze to nie pęknięcie tylko dziura wielkości pięści. Po odpaleniu silnik chodził chyba na dwa gary a walił tak jak by w środku stado krasnoludków napier... młotami.

Dalej już nie było sensu go oglądać. Przebieg to chyba 109 000 km i to zrobiony przez kata.

Że też są wśród nas motocyklistów tacy oszuści. Jak by to nie było w Warszawie tylko przypuśćmy we Wrocławiu, to bym chyba gościa rozszarpał i domagał bym się zwrócenia kosztów za paliwo oraz stracony czas.

Przy okazji jak ktoś coś wie na temat porządnej VFR to proszę o wiadomość.

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł!

 

Przy okazji jak ktoś coś wie na temat porządnej VFR to proszę o wiadomość.

 

Znajomy sprzedaje VFR w doskonałym stanie, motocykl znany od kilku sezonów, właściciel pewny. Tyle że to VFR 750 z 1995 roku. Nie wiem czy sprzęt z tego rocznika Cię interesuje, jeśli jednak tak, to proszę o e-mail na adres [email protected] .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądzasz VFR rocznik 99r o cenie wywoławczej 10 tyś - jakiego stanu można się spdziewać za te pieniądze ??

 

A takie malowanie rzeczywiście jest jubileuszowe, dodawli też do tego jakiś certyfikat. Z tym że w niemcowni za ten jubiluszowy model trzeba zapłacić ponad 20 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałem kolejnego złoma. Rok 99, przebieg niby coś około 9 tyś ;) cena 16 500.

Motocykl oczywiście po dzwonie, a do przebiegu trzeba dodać + 50 000 km.

 

Coraz bardziej mnie martwisz, bo sam się będę prędzej lub później rozglądał w Polsce za taką VFRką właśnie i widzę, że nie będzie to łatwe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...