Skocz do zawartości

Kulikowisko warszawskie na Bemowie.


Rekomendowane odpowiedzi

16:43 - no ba!!!

 

jak mi stary motonga pozyczy to przyjade sam, a moze nam sie uda razem - z nim na plecaku, jak wszystko szlak trafi przyjde kurde i sobie popatrze!!! teoria w koncu tez sie liczy ;d

 

 

 

19:51 - no i klops, wlasnie sie dowiedzialem, ze moto jedzie na rajd do niemiec i z nim moj udzial w kulikowisku :icon_twisted:

trudno, jak stoi wyzej, przyleze popatrzec, zglaszam sie tym samym do konserwacji powierzchni plaskich i pelnienia funkcji nadwornego kucharza...

 

pozdrawiam

Edytowane przez Sadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci można zabrać. Wiek dowolny, byle nie wymagały przewijania, bo nie moge zagwarantować higienicznych warunków.

Najlepszym grillowym był dotychczas Igor Freyowy.

Mam nadzieję że znów będzie pełnił obowiązki starszego operatora paleniska :icon_twisted:

Szczotkowych wyznaczymy na ochotnika, o ile Gadaj kupi szczotki...

Reporterzy mile widziani, jak zawsze.

 

Czy macie jakieś pomysły, pytania, propozycje?

Kamandir Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

Czy są chętni żeby powydurniać się na moim placu manewrowym i wysłuchać pouczeń?

Jeżeli tak, to trzeba wynegocjować jakiś termin imprezy.

Mnie pasuje sobota 27 maja. Nie wiem jak Gadaj, bo jeszcze z nim nie rozmawiałem...

O ile żadna konferencja/wyjazd służbowy itp. nie stanie mi na przeszkodzie, wstępnie pisałbym się na tę imprezę. Dotychczasowe edycje bardzo przypadły mi do gustu.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...