Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Calkiem przyjemny trening dzisiaj, pogoda dopisala, tylko spory ruch na torze.
No właśnie to ile tak zazwyczaj jest motocykli na poniedziałkowym treningu w taki ładny dzień jak dzisiaj :D chyba po ostatnim weekendzie załapałem bakcyla, a że Grandysi dopiero za rok to może jakiś wolny poniedziałek jeszcze w tym roku by się wzięło ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to ile tak zazwyczaj jest motocykli na poniedziałkowym treningu w taki ładny dzień jak dzisiaj :D chyba po ostatnim weekendzie załapałem bakcyla, a że Grandysi dopiero za rok to może jakiś wolny poniedziałek jeszcze w tym roku by się wzięło :icon_mrgreen:

dzis ponoć spora frekwencja. na dwóch poniedziałkowych sierpniowych, nawet taki leszczu jak ja mógł spokojnie polatac ;)

 

z tego co spostrzeglem, na torze jest nieco luźniej, gdy kawalkada wykona kilkanascie kołek i zjeżdża odpocząć. aczkolwiek nie wiem, czy jest to regułą :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kierowcy żółtej CBR 929 z poniższych zdjęć :notworthy:

Ktoś może go zna??

Z góry dzięki za pomoc

FOTO 1

FOTO 2

 

nie dam sobie głowy uciąć, ale to jest chyba Krzysiek z Powerbike, Poznań Kraszewskiego 21/25, tel. 61/84 79 607, 84 79 608

Poznałem go na zlocie w Łagowie i jego CBR-a miała dokładnie tak sklejony zadupek

 

pozdrawiam, Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadebiutowałem wczoraj na torze (dzięki Miki za opiekę) i bardzo mi się spodobało. Udało mi się nawet wykręcić czas 2:00 (sory musiałem się pochwalić). I też mam proźbę o zdjęcia, a fotoamatorów było sporo więc może ktoś ma w kadrze czerwoną VTR z białym zadupkiem i karbonowymi wydechami MIG-a? Jak tak to bardzo bym prosił: [email protected]

 

Pozdrawiam wszystkich Mikoch

Wtulony w maszynę,

w tempie szalonym.

Patrzę na wskazówki.

Za mocno wychylone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ze strony AW:

UWAGA MOTOCYKLIŚCI

W związku z końcem sezonu wyścigowego, zapraszamy wszystkich chętnych na treningi motocyklowe zarówno w poniedziałek jak i wtorek - do końca września.

Godziny treningów 16:00 - 18:00.

Koszt uczestnictwa wynosi 20 zł dla członków klubu, a 40 zł dla pozostałych uczestników.

Zawodnicy Automobilklubu Wielkopolski z licencją wjeżdżają bezpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze. mam pytanko. Czy normalnie bez problemow mozna na torze posmigac na 125 zeby nie przeszkadzac innym ?

Można :) Niektórzy na 600 wolniej jeżdżą niż się da 125ccm :banghead:

P.S. Kto się wybiera w ten poniedziałek? :crossy: Ja jadę na 99%. Słonecznie ma być i ok 25st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...