Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dziś pogoda w Poznaniu :)

Słyszałem że w październiku beda jeszcze treninig i właśnie się zastanawiam czy warto zaryzykowac trasę ze Szczecina. Już raz zmokłem po 15 min. jazdy na torze, więc teraz pytam jak to dziś wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziś pogoda w Poznaniu :)

Słyszałem że w październiku beda jeszcze treninig i właśnie się zastanawiam czy warto zaryzykowac trasę ze Szczecina. Już raz zmokłem po 15 min. jazdy na torze, więc teraz pytam jak to dziś wygląda?

 

 

Rano troszkę padało, teraz zachmurzone niebo, momentami słońce się przebija, ale ciężko wyrokować jak się sytuacja rozwinie. A treningi dzis i jutro, no i jeszcze przyszły poniedziałek i wtorek.

 

 

Pozdrówki

 

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że pogoda nie była zachecająca, to jednak się zdecydowałem i bardzo dobrze, bo to raczej ostatni wyjazd na tor w tym roku. Prawie 700km na dziś zrobione (z czego ponad 120 na torze), trzy zbiorniki wypalone, ale radosci to nie mogę policzyc :icon_mrgreen:

Szkoda, że ten Poznań tak daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jednak dopisała, a już chciałem odpuścić wyjazd na tor, jak mnie deszcz złapał podczas powrotu z uczelni (dzięki Tomek za namowy :biggrin: ). Było jak zwykle zajebiście, czasu znów nie poprawiłem, ale mam to w dupie, bo liczy się fun, a ten nie opuszcza mnie do teraz! :icon_mrgreen:

 

Na kpinę tylko zakrawał syf i piach, który zalegał na torze po jakichś wyścigach samochodowych (w tym m.in. przez całą szerokość prawego winkla obok kartingowego), a którego szanowni organizatorzy nie raczyli usunąć :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też w połowie drogi zrzedła mina jak zobaczyłem mokry asfalt. Na szczęście tor był suchy tylko rzeczywiście było pełno piachu. A na dużej patelni zostały tylko dwa czarne pasy po tym jak jakiś samochód musiał wypaśc z zakrętu.

Czy mi się wydaje czy widziałem jak darłeś trawnikiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jednak dopisała, a już chciałem odpuścić wyjazd na tor, jak mnie deszcz złapał podczas powrotu z uczelni (dzięki Tomek za namowy :biggrin: ). Było jak zwykle zajebiście, czasu znów nie poprawiłem, ale mam to w dupie, bo liczy się fun, a ten nie opuszcza mnie do teraz! :icon_mrgreen:

 

Na kpinę tylko zakrawał syf i piach, który zalegał na torze po jakichś wyścigach samochodowych (w tym m.in. przez całą szerokość prawego winkla obok kartingowego), a którego szanowni organizatorzy nie raczyli usunąć :buttrock:

 

 

Ależ nie ma za co dziekować :biggrin: A co do tego piachu na torze - to trzeba by faktycznie złożyć jakiś protest na piśmie, bo jak się pozwolimy tak olewać, to będzie coraz gorzej.

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy widziałem jak darłeś trawnikiem??

No tak jakoś wyszło :icon_mrgreen: Przesadziłem z prędkością w wejściu w zakręt i ratowałem się wylotem w zielone, bo opony zaczynały powoli "płynąć".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jakoś wyszło :icon_mrgreen: Przesadziłem z prędkością w wejściu w zakręt i ratowałem się wylotem w zielone, bo opony zaczynały powoli "płynąć".

 

Dobrze, że tylko tak się skończyło. Też raz się zapędziłem,ale zostałem na asfalcie.

Ale wczoraj nie było chyba żadnej gleby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie ma za co dziekować :) A co do tego piachu na torze - to trzeba by faktycznie złożyć jakiś protest na piśmie, bo jak się pozwolimy tak olewać, to będzie coraz gorzej.

Pozdrówki

 

Tomek

no wlasnie trzeba cos w tej sprawie zrobic bo pan kaluza i inni beda mieli to w dupie i tylko licza kase za wjazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wybiera sie z Lodzi lub przez Lodz do Poznania na tor w najblizszy poniedzialek i/lub wtorek laweta lub busem? Jesli byloby jedno miejsce dla mnie i moto (w te i nazad) chetnie bym sie zabral. Place za paliwo, a jak potrzeba moge pokierowac (do 3,5t oczywiscie :-)

 

pzdr

Mirek

0-501 017009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

A takie pytanko:

 

Po torze nigdy nie smigałem ale bardzo bym chciał, tylko czy jest tam miejsce dla takich powolniaków jak ja?

Bo choć zakrętów sie nie boje to juz widze miny tych wyjadaczy (cotygodniowych) których bym blokował (niechcacy oczywiście).

 

Jak to jest z wyrozumiałością na torze dla początkujących?

 

 

Siem

Adam B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nikt Ci nic nie zrobi. Trzymaj się jednolitego toru jazdy, nie myszkuj w zakrętach, nie zwalniaj bez powodu, dawaj wyraźne sygnały rękami i nogami przed zjazdem do depo, naucz się flag z RSM (do ściągnięcia na pzm.pl).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! oj dawno tu nie byłem, ale wydaje mi sie ze sezon zbliża sie szybkimi krokami i trzeba juz zacząc go powoli planować ,stąd moje pytanie ,czy są juz jakieś wstępne informacje jak będzie wyglądał kalendarz WMMP i GRANDYSóW??? Pozdrawiam i byle do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! oj dawno tu nie byłem, ale wydaje mi sie ze sezon zbliża sie szybkimi krokami i trzeba juz zacząc go powoli planować ,stąd moje pytanie ,czy są juz jakieś wstępne informacje jak będzie wyglądał kalendarz WMMP i GRANDYSóW??? Pozdrawiam i byle do wiosny

MMP wyglada (wstepnie?) tak:

12-13.05.2007, Poznań

2-3.06.2007, Poznań

30.06-1.07.2007, Brno

28-29.07, Most

11-12.08, Poznań

8-9.09, Poznań

 

grandysi - nie moge wyciagnac cos info, pewnie w przyszlym tyg dostane odp (mail musi troche polezec, taka procedura :biggrin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...