Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś linki do jakiś fotek?? bo fotografów było sporo :)

Mi sie jeździło bardzo fajnie! Miałem kilka stresowych sytuacji, ale mimo wszystko git. Szkoda tylko ze w całej tej zabawie koszty wjazdu na tor są akurat najmniejsze.. No ale co zrobić ;) pozdr.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Czy ma ktoś linki do jakiś fotek?? bo fotografów było sporo

 

Właśnie, też widziałem sporo ludzi z aparatami. Może ktoś wie, kto robił fotki i gdzie można je znaleźć? :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by moglo byc ciekawe Adam ;) Nie slyszalem, ale mozna by im taki pomysl podsunac.

Wybiera sie ktos moze z aparatem w ten poniedzialek na tor? ;) Jezeli wszystko dobrze pojdzie, to ja jade posmigac i chcialbym sie zobaczyc na jakims zdjeciu na torze... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
niestety dzisiaj pokonal mnie slawiniak gdyby nie konkretny zolw na plerach to chyba cienko by bylo z moim kregoslupem. standardowa wkladka jaka mialem w kombi na pewno by nie dala rady

 

 

Brzmi mało ciekawie :wink: Jakieś szczegóły??

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaje sie ze zbyt mocno sie zlozylem w stosunku do predkosci, gdy lekko odkrecilem manete zeby mnie wyciagnelo to poczulem ze obie opony delikatnie sie zeslizguja a moto pomalutku pochyla sie coraz glebiej, glebiej i glebiej ... no i jade dupskiem po asfalcie :bigrazz: po kilku metrach podbilo mnie i ladowalem na plecach co bardzo mocno poczulem. kolano lekko juz spuchlo i troche dlon sie potlukla. pewnie jutro wszystko zacznie mnie zdrowo napierdalac.

i pomyslec ze robilem ostatnie okrazenie bo juz paliwo mi sie konczylo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby nie mocno ale lampa pekla od srodka, stelaz czaszy polamany, zbite szklo zegarow, porysowana czacha, szyba, bok, kapa alternatora, rama, zbiornik, zgiety tylny stelaz, zlamany stelaz podnozka, pekniety zadupek, kanaly do airboxu w proszku. pewnie jutro lista sie wydluzy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...