Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak. Tył mu uciekł i pojechal bokiem po asfalcie. Jemu sie nic nie stalo ale moto troche ucierpiało. Czasza połamana, prawy bok zjechany, dolna owiewka tez , nawet ogon sie zeszlifowal, zbiornik wgiety, tlumik dosc mocno pogiety, kiera urwana i mocowanie podnozka i jeszcze pare pie**ol sie poszlo sypac.

czyzby znowu ktos za mocno odwinal na wyjsciu??trza uwazac bo z tego co obserwuje ostatnio to jedna z glownych przyczyn gleb na torze..... kluczem do sukcesu sa dobre rejsingowe kapcie i, jak to mawiaja angole, "progressive throttle application" :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak się zachować, jak jechać bezkolizyjnie, co oznaczają flagi, bo nawet tej podstawowej sprawy wiele osób nie zna!!??

 

pzdr

 

Tak czytam ten wątek i wiesz co - Stwierdzam że sam tego nie wiem :icon_razz: :) (podejrzewam że wielu innych też nie wie) może byś nam tu opisał albo ew gdzie można to znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dziś rozmawiałem z Kałużą. Trening jest jak zawsze, dziś od 16 do 18.

pzdr

 

Jak się Wam dzisiaj jeździlo? Bo mi wspaniale, temperatura idealna, wyciskałem ostatnie soki z Monsterka, aż nawet pogubiłem wkład do lusterka oraz odważnik na kierownicę. mam nadzieję, że nikt się na tym nie pozabijał... W każdym razie resztki lusterka znalazłem w trawie na dużej patelni. Daleko w trawie :icon_razz:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się Wam dzisiaj jeździlo? Bo mi wspaniale, temperatura idealna, wyciskałem ostatnie soki z Monsterka, aż nawet pogubiłem wkład do lusterka oraz odważnik na kierownicę. mam nadzieję, że nikt się na tym nie pozabijał... W każdym razie resztki lusterka znalazłem w trawie na dużej patelni. Daleko w trawie :biggrin:

pzdr

 

 

Mi kijowo, nie szło mi, no i cos przekombinowałem w zawieszeniu :biggrin: Jak jechałem za Toba to widziałem ze dwa konkretne uslizgi w Twoim wykonaniu - granica jest blisko...., potrzebne Ci inne moto :icon_razz: moze chcesz moje, bo mam zamiar je pacnąć ? :icon_razz:

 

 

Pozdrówki

 

Tomek

Edytowane przez TomekL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...