Skocz do zawartości

Poniedziałkowe treningi na Torze Poznań


Fat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z hałasem zaczynają się problemy:

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,348...006-07-14-02-05

pzdr

 

Kurcze skoro tak im przeszkadza to może niech się dorzucą do inwestycji, bedzie szybciej cisza i spokój. Ale jak to zwykle bywa- jęczą i jęczom i jęczęą itp. , a gdyby mieli chociaż po 10pln od domostwa dołożyć to za chiny ludowe nie wyskrobią. ylko narzekać i ku*wa donboisy i protesty pisać.

Ehh brak mi słów

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Byliśmy na Torze, pan Kałuża nieco nas zlał (skąd ja to znam) i nie pojawił się o 15.15m, tylko koło 17.00. Jeśli on nie miał dla nas czasu o umówionej godzinie, to nie zamierzaliśmy przerywać sobie dobrej zabawy gdy nagle czas znalazł.

 

Rozmowę przenosimy do siedziby AW. Może tam będzie Pan Kałuża miał więcej motywacji do spotkania.

 

Przedtem zamierzamy zrobić listę rzeczy, ktore chcemy poruszyć. Możecie zapodawać od razu.

 

Ja stawiam przede wszystkim znak zapytania nad wpuszczaniem zawodowców w poniedziałki. To powoduje, że trening dla amatorów traci sens...

 

pzdr

 

PS - zszedłem do 2,01... Jak dla mojego pierdopęda to już nie wiem, czy da się lepiej.. :icon_razz:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie to co mialo sie stac czyli problem nowicjuszy dotknal mnie i to doslownie. gosciu byl pierwszy raz na torze i twierdzil ze bardzo uwaza na innych itp ale nie przeszkodzilo mu to zajechaniu mi drogi gdy wyprzedzalem po wewnetrznej. pewnie moglem tego uniknac ale nie spodziewalem sie ze on az tak bardzo zetnie zakret skoro na wejsciu jachal wolno i do tego jeszcze tak konkretnie odwinie przy wychodzeniu. nie wiem jak to mozliwe ze sie nie wylozylismy po zderzeniu przy dosc duzej predkosci (leki prawy zaraz za duza patelnia) ale chyba mam wiecej szczescia niz umiejetnosci. teraz to mam taka blokade przy wyprzedaniu ze nie podchodze do manewru gdy nie mam 150% pewnosci ze spokojem wyprzedze.

 

ps 1:55 wykrecone :icon_razz: na krytykowanym przez wielu pilot sporcie z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stalo sie to co mialo sie stac

 

Znam ten Ból, miałem dosłownie to samo.

Teraz pojawia sie problem... jaki ma byc limit czasowy na treningi poniedzialkowe

bo ponizej 1.55 to juz szybko jest i pewne zakrety np. duza patelnia bierze sie pełną parą i trudno wtedy się ratowac od nowicjusza... więc ?? ?? ?? ??

 

nie taka łatwa sprawa, Zapisujemy się na wtorki ?? :D

 

Suzi juz mam na owiewkach torowych, rannny wygojone, wracam na treningi :banghead: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten Ból, miałem dosłownie to samo.

Teraz pojawia sie problem... jaki ma byc limit czasowy na treningi poniedzialkowe

bo ponizej 1.55 to juz szybko jest i pewne zakrety np. duza patelnia bierze sie pełną parą i trudno wtedy się ratowac od nowicjusza... więc ?? ?? ?? ??

 

nie taka łatwa sprawa, Zapisujemy się na wtorki ?? :D

 

Suzi juz mam na owiewkach torowych, rannny wygojone, wracam na treningi :banghead: :D

zarzuc jakas fote tych nowych ubranek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ to jedyny temat o poznaniu...

tylko bez wygłupów. mam poważne pytanie. jak wygląda sprawa z wjazdem/treningiem na torze poznań? trzeba wcześniej się ustawiać? ile kosztuje i za co się płaci... i ostatnie... czy są jakieś wymagania co do motocykli? czy moją virago mogę tam wjechać (i to na poważnie)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ to jedyny temat o poznaniu...

tylko bez wygłupów. mam poważne pytanie. jak wygląda sprawa z wjazdem/treningiem na torze poznań? trzeba wcześniej się ustawiać? ile kosztuje i za co się płaci... i ostatnie... czy są jakieś wymagania co do motocykli? czy moją virago mogę tam wjechać (i to na poważnie)

 

pozdrawiam

 

Witka

 

co znaczy wcześniej ustawiać ? Wjechać może każdy na motocyklu po opłaceniu 40 pln .Co do wymagań - kompletny strój motocyklowy (nie wiem jak z otwartym kaskiem - sprawdź na stronie AW), motocykl sprawny i niecieknący. Virago wjechać możesz, ale jak się zapewne domyślasz nie jest to idealny sprzęt na tor.

 

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

co znaczy wcześniej ustawiać ? Wjechać może każdy na motocyklu po opłaceniu 40 pln .Co do wymagań - kompletny strój motocyklowy (nie wiem jak z otwartym kaskiem - sprawdź na stronie AW), motocykl sprawny i niecieknący. Virago wjechać możesz, ale jak się zapewne domyślasz nie jest to idealny sprzęt na tor.

Pozdrówki

 

 

A moze zaproponuj mu zeby zrobił zlot harleyów na torze...

Ludzie, Virago nie nadaje sie na tor i juz

koniec gadki

sedzia cie nie wpusci, a jak wpusci to zgłosze protest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było jakieś 25 motocykli i poza temperaturą i jedną spektakularną glebą (nowiutkie R 6 złapało taką shime na wyjsciu pod trybunki, że kierowca poleciał w lewo a motong w prawo na trawnik) wszystko było super. w ogóle to mam wrażenie, że ten nowy asfalt siada coraz bardziej, bo zaczyna mi znowu trzepać kierownicą przy wyjsciu na prostą startową, a po remoncie nawierzchni nic się tam nie działo. A co do Virago - już kiedyś jeździło takie coś po torze - jak jedzie swoją linią to nikomu nie przeszkadza, bo w każdym momencie da się go łatwo wyprzedzić. Co nie zmienia faktu, że nie jest to sprzęt na tor.

 

 

 

Pozdrówki

 

 

Tomek

Edytowane przez TomekL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też musze przyznac ze jestem mile zaskoczony wczorajszym treningiem. Pierwszy raz bylem w poniedzialek, bo jak 2 miesiace wczesniej czytalem ten temat to pisali ze po 60 koni przyjezdza i nie ma gdzie latac. A wczoraj byl spory luz i mozna bylo sie wyszalec. No i poprawilem swoj rekord do 1:55 , co w przypadku konia o masie 230kg jest chyba niezle :icon_rolleyes: Szkoda tylko ze mam az 230km do toru :icon_mrgreen::(:icon_razz: Przez co nie moge sobie zbyt czesto pozwolic na ta przyjemnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze mam az 230km do toru :icon_razz::(;) Przez co nie moge sobie zbyt czesto pozwolic na ta przyjemnosc.

 

juz tak nie narzekaj bo niektorzy maja dalej a tak BTW to czesto robie puszką po 300-400km w jedna storne zeby sobie na desce poplywac i zdarza sie ze zajezdzam na miejsce a zapowiadanego wiatru nie ma i nici z plywania :icon_rolleyes:

 

gratuluje 1:55 witaj w klubie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...