Skocz do zawartości

w-wa wezmiemy sie za was!


maxt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podrozowalem dzis spokojnie trasa lazienkowska, a tu hyc mnie pan policmajster do boku.

On: - Dokumenty, prawo jazdy prosze...

Ja: - Prosze.

Pan p pisze w notesie i nic. W koncu usmiecha sie i mowi: wezmiemy sie za was!

Ja: Ale dlaczego?

On: Musimy wykonywac polecenia (!) z góry! Sam kiedys jezdzilem motorem...

Ja: Ale ja nie mam problemu z predkoscia.

On: Dzis jeszcze nie... Bo koledzy maja szkolenie na bemowie w zwiazku z przyjazdem papieza. Wszystkie 12 ciezkich motocykli.

Ja: To powodzenia. :(

On: Powodzenia. :buttrock:

 

W dodatku byl spoko, ale i ja bylem w porzadku i do tego lekko zmulony wizyta u dentysty. Jeszcze powiedzial mi, ze dzis byl dzwon z udzailem moto na sobieskiego (ponoc kolo zyje).

pozdrawiam, zalecam czujnosc i do przyjazdu papieza chyba mamy spokoj jesli chodzi o policje na ciezkich motach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Tak tylko pewnie gadają, choć wczoraj widziałem jak kogoś w Łodzi chapnęli na Piłsudskiego (biala CBR 1000 - jeśli dobrze rozpoznałem).

Jeżdże piąty sezon i dotąd tylko 1 raz mnie zatrzymał policjant i to też raczej z ciekawości bo nic nie miał mi do zarzucenia. Też był uprzejmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo koledzy maja szkolenie na bemowie w zwiazku z przyjazdem papieza. Wszystkie 12 ciezkich motocykli.

 

Dzisiaj ich widziałem jak ćwiczyli :-) jak byłem u Tomka Kulika w odwiedziny. Powiedziałem "pewnie na papieża się szykują" (tak od czapy jakoś wyszło, spontanicznie), widać że miałem rację :-).

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle im pewnie czasu zabraknie zeby sie nauczyc jezdzic :D jednak mnie na swiatlach zawolal poilicmajster, akurat na rondzie stalem i sie pytam o co chodzi a on do mnei ze maja takie polecenie odgorne aby sie za nas wziac, ogolnie chlop byl w porzadku i z tego c osie dowiedzialem tez na moto smiga ale order jest order...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sie śmiejcie.... My to mieliśmy w ubiegłym sezonie w Poznaniu. Naprawdę, nie dało się jeździć. Zatrzymywali przez cały sezon wszystkich, wlepiali mandaty za wszystko, a dowody rtejestracyjne brali za co się tylko dało. Dodatkowo pały koczowały pod stałymi miejsacmi spotkań motocyklistów i rewkirowali po kilkadziesiąt dowodów na raz. Mi chceli wziąć w ostatnią przejażdżkę sezonu, ale jakoś się wyłgałem ;)Także jeżeli zrealizują taki scenariusz jak w ub. sezonie w Poznaniu, to mówiąc wprost, bez ogródek - macie prze*ebane!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Według mnie to tylko straszenie....Nie wierzę że będą mogli zapanowac nad tym wszystkim

 

To jest bardzo łatwe - wystarczy tak jak w Poznaniu zabrać 50 dowodów rejestracyjnych na raz, w jednym miejscu - to miało miejsce w Poznaniu włąśnie. Taki prysznic działa na wyobraźnię, wierz mi.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem wczoraj z pracy, straszne korki były więc się trochę przeciskałem, w pewnym momencie zrównał się ze mną radiowóz i policmajster zaprosił mnie na pobocze. Myślałem, że się przyczepi o przeciskanie ale on tylko sprawdził dokumenty. Całe szczęście, że wczoraj zaraz po pracy pojechałeem zrobic przegląd, ktróry skończył się 25 kwietnia. Kontrloa była kulturalna i wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już chyba ze 4 razy kontrolowali... W tym raz za przekroczenie prędkości (skończyło się tylko na "aaa jedź Pan..." :) ), raz to chyba sobie koleś chciał moto pooglądać (o pierwszej w nocy z 2oo wracałem :D ) bo się pytał jak co jeździ ile dałem itp... raz to stałem pod sklepem i akurat podjechali do sklepu i mnie skontrolowali przy okazji... Wszystkie papiery mam w porządku... Więc za każdym razem kontrola była uprzejma i bezproblemowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo łatwe - wystarczy tak jak w Poznaniu zabrać 50 dowodów rejestracyjnych na raz, w jednym miejscu - to miało miejsce w Poznaniu włąśnie. Taki prysznic działa na wyobraźnię, wierz mi.

pzdr

no ale za co zabierali? jakies tam powody musiały byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za byle co, a za to, że np. jego zdaniem spalanie jest nieprawidłowe i zanieczyszczasz środowisko. Zrobisz sobie przeglądzik i odbierzesz dowodzik. Parę złotych w plecy...

A później chcą żeby mieć do nich zaufanie i pomagać, współpracowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem jakis tydzien temu taka kontrole, ledwo z parkingu russzulem i po 100m lizak i na pobocze. Klaszycznie: dowodzik, OC i prawko sprawdzali, a zrobil to koles tak sprawnie ze kasku zdjaz nie zdarzylem a juz mi oddaje i kaze jechac.

Nie byl rozmowny wiec nie wiem z jakiej to okacji, ale lapal ostro wszystkich i kontrolował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie,

 

nie można zabrać dowodu za byle co, czy też dla własnego widzimisie, zatrzymanie dokumentu nabytego na drodze administracyjno-prawnej odbywa się w identyczny sposób: jeśli istnieją przesłanki to się zatrzymuje, jeśli nie to dziękuję i pocałujcie mnie w..., nie propagujcie tu idei "policja może wszystko", bo policja może tylko to na co jej pozwolimy...

 

zauważcie pewną zależność: zatrzymywany do kontroli jest jeden z grupy, zatrzymuje się cała reszta bandy i zaczyna się jazda pt: wszyscy stają blisko siebie, żeby mieć kontakt z zatrzymanym kolegą, bacznie obserwują i słuchają co policjant tam pier..., jednym słowem nie alienują się, zatrzymany kolega nie nabiera poczucia bezradności na zasadzie - zaraz się pies do czegoś przyczepi, a pies nie nabiera odwagi - bo za kontrolowanym stoi cała grupa, i nie bedzie łatwo zabrać dowodziku na zasadzie - wolno mi bo jestem pan władza, tylko bedzie - dziękuję, szerokiej drogi...

 

nie dajmy z siebie zrobić zastraszonych dzieciaków :)

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...