Skocz do zawartości

ŚWIĘTOKRZYSKIE 1 lipca 2006


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałabym Cię naciągać na transportowanie zbędnego sprzętu, ale sama mogę to wieźć - mam mało bagażu :icon_mrgreen:

...gdyby to byl dla mnie problem... to bym Ci tego nie proponowal :D

...tak wiec miernik i prostownik biere... :buttrock: ...o w sumie tez malo bagazu bede mial.. wiec moze jeszcze lutownice, jakis oscyloskop i kilka innch klamotow jeszcze wezme... i otworzymy obwozna motoelektryke :buttrock:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA Południowcy!

 

Punkt zbiórki w Katowicach,na stacji BP przy autostradzie - w stronę Krakowa, czyli koło CH 3 Stawy. Jutro o 8,00, chwile potem ruszamy!

 

W sumie, nie wiem, po co to piszę, bo z Draco jestem umówiony, a chyba nikt więcej nie jedzie, ale jeśli ktos się zdecyduje w ostatniej chwili to do 08.15 może nas łapać.

 

Bis morgen!

Do ympa!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Nikodem z wami chyba jedzie?

 

 

No, to ekipa rybnicka, Draco i nokodem. Ale podobno draco cos nie może sie skontaktować z nikodemem.

NIKODEM, Jak widzisz - to się odezwij!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem PW od Nikodema

Wygląda na to, że niestety nie pojedzie.

 

Wraz z moim plecaczkiem, stawiamy się punkt 8.00 na wspomnianym BP w Katowicach :buttrock:

Mam nadzieję, że do jutra rana te wredne deszczowe chmury znikną mi z oczu :buttrock:

 

Do zobaczyska :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gdyby to byl dla mnie problem... to bym Ci tego nie proponowal :wink:

...tak wiec miernik i prostownik biere... :D ...o w sumie tez malo bagazu bede mial.. wiec moze jeszcze lutownice, jakis oscyloskop i kilka innch klamotow jeszcze wezme... i otworzymy obwozna motoelektryke :D

 

pozdr,

w

 

Weż jeszcze zgrzewarkę i tokarkę karuzelową :icon_mrgreen: U Oleski były jakieś luźne styki(:buttrock: :buttrock: :crossy:), mam nadzieje, że to była przyczyna. W każdym razie wczoraj nic konkretnego GS'owi nie dolegało...

Edytowane przez Yaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! :icon_mrgreen:

Ide dzisiaj zajrzec do mojej virago - :D przewietrze troszke cylinderki przed jutrzejsza wyprawa (posprawdzam sobie ladowanko i takie tam pierdoly...) mam nadzieje, ze moja "niunia" mnie nie zawiedzie :buttrock:.

PS. Jedrzej daj mi znac o ktorej wyjezdzasz z Piotrkowa to moze wyjade po Ciebie na trase Kielecka i smigniemy razem do Sielpi?

POZDRAWIAM WSZYSTKICH i do jutra!!! :buttrock:

Przemek z Piotrkowa wyjeżdżam wpół do ósmej .pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko małe: Planujemy po drodze małe śniadanko :buttrock:

Na grila zabieramy coś ze sobą czy "organizujemy" na miejscu? :icon_mrgreen:

 

 

 

wybiła godzina 4:30 - wstawanko. Bandycka godzina. :D Żona ma zamiar policzyć się z Januszem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...