Skocz do zawartości

ŚWIĘTOKRZYSKIE 1 lipca 2006


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja akurat nie miałem nigdy przyjemności dosiadać MZ'ty, ale to co zobaczyłem bardzo mnie zaskoczyło. Ten sprzęt ma naprawdę kupę wigoru.

 

Pomysł Wojtasika jest z góry skazany na powodzenie :icon_biggrin:

 

Nie wiedziałem, że na zamku dało by się zorganizować taką impreze. W sumie kamienie trudno jest podpalić :cool:

 

PS. No i ten zachód słońca na pożegnanie Radiomia... Ni ch*ja nic nie widać ale widok zajebisty :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszyłam jak jechałam trzecia w szyku za Januszem i za Bułą :icon_biggrin: ...Myślałam - dobrze że jedzie MZta, to na nią będzie jak ktoś zacznie jęczęć że za wolno jadziem....Tymczasem i tak musiałam gonić za MZtą.... i robiłam przerwę :cool: ;) . Ja chcę znowu jechać w świętokrzyskie!!!!

Galar, mam nadzieję, że nie wkurzała Cię moja zachowawcza jazda. Może kiedyś się nauczę lepiej :banghead:

 

PS. Przemo, dawaj jakieś foty! Kto ma niech wrzuca foty jak najprędzej, bo ja się doczekać już nie mogę! A mi się nie chce jechać do MediaMarkietu z jedną kliszą....

Edytowane przez oleska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleska teraz Ty masz jakieś kompleksy... Przecież jechałaś wyśmienicie!!! :banghead: Zapomniałem wcześniej napisać, że byłem naprawde miło zaskoczony jak zobaczyłem dziewczyny na moto i to tak dobrze jeżdzące :cool: oczywiście to nie nie jest żaden komplement tylko szczera prawda!!! Musze wysłać moją Kochaną Zonkę na prawo jazdy kat. "A" bo bardzo mi imponuje dziewczyna na MOTO ;) - oczywiście pod warunkiem, że potrafi jeździć... (to również tyczy się facetów) A jeśli chodzi o fotki to nie bardzo wiem jak mam to zrobić aby wstawic je na forum... :icon_biggrin:

POZDRAWIAM!!!

 

 

Ps. oczywiście jak tylko rozgryzę ten problem od razu je wkleję - a może ktoś mi podpowie jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. oczywiście jak tylko rozgryzę ten problem od razu je wkleję - a może ktoś mi podpowie jak to zrobić?

Jak nie masz dostępu do jakiegoś serwera, to najlepiej zalogować się na jakiś portal z fotkami (np. http://www.fotosik.pl/ ), tam powklejać swoje zdjęcia, najlepiej jako album i podać nam do niego linka!

Jeszcze raz pozdrówka dla wszystkich, dla Janusza szacun za organizację no i Beata - 100 lat na moto!

Czekam na fotki i linki do nich; adres w profilu, albo gg, albo PW, do wyboru!

Edytowane przez Dymsha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do oglądania zdjęć - może 15.07. w szynku nad kanałkiem?

http://forum.motocyklistow.pl/QFAJKA-czyli...MGH-t49860.html

 

To i trochę luda z prowincji dojedzie :icon_biggrin:

Edytowane przez MarianKa

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplanowałem, zorganizowałem ale to wy stworzyliście zaj... klimat, za to szacun dla was :icon_biggrin:

Przepraszam za słownictwo, ale niedawno w szkiełku "Symetrie" oglądałem :banghead:

 

Z tą kufajką świetny pomysł, trzeba tylko śpiocha Wojtasika namówic, no i z żonką muszę pogadac ;)

 

Narobiliście mi ochoty na zorganizowanie kolejnego zlotu w Czarnieckiej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma się rozumie, na Święty Krzyż muszę was jeszcze zagonić :icon_biggrin: A i Sandomierz stoi przed nami otworem, Jaro Szydłów koniecznie chce zobaczyć, ktoś zegarki w Jędrzejowie chciał obejrzeć, jak by w sklepie było mało :cool: A Galarowi Dinozaury śnią się po nocach, więc do ich parku trza go zabrać :banghead: Atrakcji jak widać jest co niemiara.

Edytowane przez januszm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ma się rozumie, na Święty Krzyż muszę was jeszcze zagonić :icon_biggrin: A i Sandomierz stoi przed nami otworem, Jaro Szydłów koniecznie chce zobaczyć, ktoś zegarki w Jędrzejowie chciał obejrzeć, jak by w sklepie było mało :cool: A Galarowi Dinozaury śnią się po nocach, więc do ich parku trza go zabrać :banghead: Atrakcji jak widać jest co niemiara.

Yes yes yes. A i Baranów Sandomierski się kłania ;) ! No i Kurozwęki z bizonami!

Edytowane przez Dymsha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes yes yes. A i Baranów Sandomierski się kłania :cool: !

...no i pizza w stalowej... tak rekomendowana przez Rafala :icon_biggrin:

 

...co do 15.07 nad kanalkiem... to ja niestety nie moge... ;) ...akurat rano tego dnia smigam na urlop... do rumunii... a jeslibym nie smigal... to i tak nie moge... bo smignalbym na zlot do łagowa...

 

...najblizszy pasujacy mi termin na foto ustafke w 2OO to sroda (05.06) wieczorem (ok. 20:00)... pozniej to juz dopiero w przyszlym tygodniu... a teraz wszyscy fotoreporterzy wrzucajcie zdjecia na miklasowego ftp'a... :banghead:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...