Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja DRZ 400 SM 120 km/h i balem sie wiecej, na razie wystarczy. Myslalem ze mnie zwieje i balem sie dalej odkrecac :icon_rolleyes:

 

no bez jaj, DRZ endurakiem na kostkach poleciałem 154 :/ ale droga się skończyła... jednak nie polecam,w rażenia nie zapomniane, zwłaszcza na kostkach, bez owiewek, i nie wyważonych kołach :crossy: :buttrock: :rolleyes:

 

kiedyś jeszcze sprawdzę z GPS...jak sprawdzałem na DT 80, to było równo 90, no i się okazało że licznik tam nie przekłamuje nawet o 1% ;] I robiłem to na tej samej drodze co teraz na DRZ...mam taką swoją miejscówkę, baaaardzo długa prosta, idealnie gładki asfalt, a samochód tam jedzie dosłownie raz dziennie :D

Edytowane przez lionix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja KTM'em leciałem na kostkach po asfalcie pełną parą czyli jakieś 135 km/h. Rzeczywiście wrażenia niezapomniane, myślałem że wyrwie mi kierownice. I teraz pytam, czym jest lecieć 250 km/h na wygodnym motorku z szosowymi oponami :icon_mrgreen: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pro. lionix wstydzilibyscie sie jezdzic z taka predkoscia na polskich drogach. Przeciez to niezgodne z kodeksem, do tego niebezpieczne. Moze jeszcze napiszecie ze to bylo na autostradzie? No i dajecie zly przyklad innym. Jest mi za was wstyd.

 

Za to rowerem pojechalem 45 km/h!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja KTM'em leciałem na kostkach po asfalcie pełną parą czyli jakieś 135 km/h. Rzeczywiście wrażenia niezapomniane, myślałem że wyrwie mi kierownice. I teraz pytam, czym jest lecieć 250 km/h na wygodnym motorku z szosowymi oponami :icon_mrgreen: ...

moja 25 letnia z 5 lat temu lecila 160km/h na kostce ( kumpel na gsxr750 lecila za mna i sprawdzal top speed) wiec niebylo wielkiego przeklamania :buttrock:

porownalbym to do jazdy scigaczem to torze bez zestrojonego zawieszenia do wagi, czyli na kazdym winklu chce Cie wysadzic :icon_mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu zaprotestuję. Opona owszem - ugnie się, ale to nie jej średnica się zmniejszy (a zatem również nie obwód). Obwód jest stały, dość mocno pilnowany przez stalowo-płócienny kord. Opona to nie gumowy balon, którego średnica/obwód zależne są od stopnia napompowania, więc ciśnienie obalone ;)

 

OK, nie średnica i nie obówd opony, fakt, byłem tam nieprecyzyjny. Chodzi o to, że opona się ugnie, a wówczas jak się toczy, to jaki dystans pokonuje na jednym pełnym obrocie? Standardowe 2 PI * promień (tu moja nieprezyzyjność) ale promień mierzony od osi koła do asfaltu. A przyznasz, że wartość ta przy ugiętej oponie jest niższa (o ile procent - nie mierzyłem) niż w przypadku nieugiętej, nie dociążonej opony.

Edytowane przez bozoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznikowo, fazerka rozpędziłem do 235km/h pomimo tego że przytuliłem się do motorku jak niemowlę do cycka to i tak mało mi kask nie odleciał natomiast zx9 na pewno ponad 250/km, przy takich lotach wole nie patrzeć na licznik by się nie obsrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja KTM'em leciałem na kostkach po asfalcie pełną parą czyli jakieś 135 km/h. Rzeczywiście wrażenia niezapomniane, myślałem że wyrwie mi kierownice. I teraz pytam, czym jest lecieć 250 km/h na wygodnym motorku z szosowymi oponami :icon_mrgreen: ...

 

27 KM, DR 350 rozwija 130 km/h mam ja na, jak to mowisz " kostkach " jakos nie zauwazylem, zeby przy V-max czymkolwiek trzeslo, co najwyzej vibracje silnika sa nieco wieksze.

 

P.S. im wyzsza prekosc tym mniejsze odczucia " oponowej kostki ".

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...