Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem moto i na powrocie trzeba było sprawdzić ile pojedzie. Jedynka do czerwonego, dwójka, trójka... nagle zaczynają przygasać światła, no to zwolniłem trochę, zapalają się znowu. No to przyspieszam a tu znowu przygasają światła - co jest grane? Zwalniam - świecą, przyspieszam - gasną. Wreszcie mnie oświeciło - przekraczałem prędkość światła.

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojej Tenerze latam od niedawna, dopiero pierwszy poważny motocykl, ale raz mnie poniosło i poszła 150km/h; mialem jeszcze troche zapasu, ciekawe ile wyciągają, ale myślę, że nie będę sprawdzał:) Ciekawi mnie, że nie kręci w ogóle na czerwone pole, na postoju jak i w trasie.. Hmm... Jak miałem 150km/h to już podchodziło pod czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakoś. 2,9zł licznikowe, aż się na cyferblacie skala prawie skończyła :biggrin:

 

A wiecie może kto tak często stoi przy drodze i co jakiś czas macha ręką albo takim biało-czerwonym plastikiem? To jakiś rodzaj Flash Mob czy inni hobbyści?

Żeby nie było, jak mogę to też łapkę podniosę. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nagle zaczynają przygasać światła, no to zwolniłem trochę, zapalają się znowu. No to przyspieszam a tu znowu przygasają światła - co jest grane? Zwalniam - świecą, przyspieszam - gasną. Wreszcie mnie oświeciło - przekraczałem prędkość światła.

 

U mnie też były takie objawy... i teraz wiem dlaczego .... DZIĘKI

:crossy:

:icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Yuby: Ty to jesteś! <buja_w_oblokach> :D

Do kolegi od erłana - jestem trochę w szoku bo wszędzie czytałem, że policyjne radary nie mają takiego zakresu pracy i powyżej 250km/h już nie pokazują... Czyżby mieli nowe sprzęty?

 

Dziawerowi suszarką na ZZR1400 zmierzyli o ile dobrze pamiętam 299, więc chyba mierzą powyżej 250...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie dziś strzeliłem 250 licznikowo ot tak.

 

Gdybym chcial wpisawac podobne teksty ile sobie kiedystam ot tak sobie strzelilem, to Dominik musialby stworzyc dla mnie dodatkowe forum :icon_mrgreen:

 

ja prawie codziennie po lodzi 2zł przekraczam,

 

To dla mnie IDIOTA jestes :banghead:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...