Jump to content

spili gonzales

Forumowicze
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by spili gonzales

 1. chłopaki spoko jeżdżą, szkoda tylko że ludzie odbierają prawko i też tak próbują pierwszego dnia:(
 2. spili gonzales

  Rover 75

  różne są opinie, mój kumpel ma takie autko z 2002 roku i ZERO rdzy a stoi pod domem, bo garażu nie ma, co do napraw to też nic nie mówił, żeby coś padło niespodziewanie a koleś codziennie dojeżdża do pracy. Fakt, że kumpel kupił auto bez przygód typu wypadek czy inne takie przygody. jak to się mówi nie ma złych aut są tylko źle poskładane...
 3. spili gonzales

  PEJA

  http://www.youtube.com/watch?v=clytPUK4Hz0
 4. znajomy miał takiego rocznik 1998 i spalanie na trasie 15 l a w mieście ponad 20 l - ale cała reszta naprawdę super :)
 5. http://wiadomosci.onet.pl/2074175,11,pijan...dzial,item.html
 6. z przypadków, które ja miałem okazję poznać to w tym roku ok. 10 osób, każdy ponad 2 promile, rekordzista ponad 4!!! wszyscy zatrzymani podczas prowadzenia samochodu, zabrane wszystkie kategorie prawka, kara grzywny, prace społeczne a i tak moim zdaniem nic ich to nie nauczyło:(
 7. a ja właśnie wróciłem z imienin i ani grama alkoholu nie wypiłem, a cała ekipa, czyli 10 osób 2 butelki wina, więc może " się zmieniamy " ?
 8. ludzie tracą pracę, bo prawko zabrane, ale pokusa wypicia jest silniejsza:( tyle ludzi co przychodzi na jazdy eLką, bo mogą już ubiegać o oddanie prawka, tylko jeszcze egzamin przed nimi, który ciężko zdać, więc są przerażeni... a większość z nich i tak jeździła przez te 2, 4 lata bez prawka:(
 9. pewnie gdyby takie fotki jak zapodałem, waliły po oczach z każdego bilbordu na kierowców to może, może ktoś by nie wypił , może ktoś by nie wsiadł po pijanemu za kierownicę...
 10. tylko każdy kto wsiada za kierownicę "po małym piwku " myśli, że go nie złapią, albo, że ma 0,00 promila, a jak ktoś wypił 10 browarów albo 0,7 l wódki to też wsiada z myślą, że go nie złapią a jak go złapią to będzie 0,00 promila - taka mentalność i głupota nasza.
 11. moim zdaniem zniechęca... http://www.pijanikierowcy.pl/?sp=artykuly/more&n=95
 12. raz się wyprzedza szybciej, a raz wolniej, to samo dotyczy omijania, czy wymijania wszystko zależy od warunków na drodze, motocyklisty i oczywiście motocykla...
 13. malowanie spoko, ale gdybym kupował nowego to całego w czarnych barwach :) hej :) dziś 140 km nawinięte, zimno, ale wrażenie bezcenne :biggrin:
 14. walka trochę krótka,a le jak na Gołotę to i tak dłuuuuuuuuuuuuuuga :P cała gala całkiem spoko :)
 15. a czasem to brak czasu bo praca, bo praca, bo praca.
 16. fajne foty, szkoda tylko, że sami klubowicze z MC, a na zakończeniu było więcej motocyklistów bez kamizelki :biggrin:
 17. spili gonzales

  PEJA

  mnie tam nic nie uraziło :) to słuchaj tylko tych kawałków które spełniają Twoje wymagania :) po co się męczyć. z drugiej strony jak się nie zna podstaw to ciężko jakoś ogarniać temat i tak jest chyba w każdej dziedzinie życia:)
 18. spili gonzales

  PEJA

  skoro Cię nie obchodzą to skąd wiesz że są mało interesujące. wiadomo lepiej słuchać piosenek o miłości. skoro nie lubisz HH to po co obrażasz ludzi którzy cenią, lubią i słuchają tej muzyki.
 19. spili gonzales

  PEJA

  poczytaj, posłuchaj różnych kawałków i sam stwierdzisz, czy to jest to, czy nie, ja nikogo nie mam zamiaru oświecać ani namawiać, każdy musi sam odkryć, co dla niego tekst niesie jakie ma przesłanie, czy ono jest czy nie, to nie lekcja języka polskiego gdzie pani dzieciom tłumaczy co autor ma namyśli i tylko ta opcja jest prawidłowa:) 100 % się zgadzam :)
 20. spili gonzales

  PEJA

  Ale widzę, że Buber też tak ma więc ładnie cię Spili proszę: oświeć nas ociemniałych o czym ci goście ważnym mówią po za stałym wychwalaniem samych siebie. :notworthy: największą radość daje odkrycie tajemnic tekstu samemu :biggrin: i daruj sobie złośliwości bo Nikogo nie nazwałbym ociemniałym... ja słucham tej muzy i mój post jest/był adresowany do osób które też słuchają HH i myślę że One będą widziały treść tego utworu. nie obrażajmy się na wzajem bo po co każdy słucha tego czego chce:)
 21. spili gonzales

  PEJA

  mam bujną wyobraźnię :icon_twisted:
×
×
 • Create New...