Skocz do zawartości

Opisz swoj najwiekszy speed....


Black Jack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja to ujmę tak:

 

- droga prosta bez wiatru około 65

- z górki lub z kożystnym wiatrem około 70

- górka + wiatr ok. 72, 74

- trasa DK1 odcinek między Wrzosową a Auchanem, leciutko z górki jadąc bliziutko za tirem - 80

- Biskupice k.Olsztyna kilka dni temu 82

to było coś

jedziemy pod dosyć stromą góre, patrze 70 !! 70 pod górę!!!!! no cóż wiatr robi swoje. Wjeżdzamy na szczyt i co widze?... Ogromna góra o wiele bardziej stroma od tej co podjeżdżamy. A więc nogi na podnużki pasażera, odbytnica w tył, i leże na baku

to było coś, pierwszym razem weszło mi 80, a następnego dnia weszło 82

kolega jechał równo ze mną i mówi że miał 90, ale jak ja mam ok 70 to on ma zawsze niecałe 8

a inny kolega ma ok. 75, więc dokładnie nie wiadomo kogo licznik jest najlepszy

 

 

ps

a jazda za tirem to największe debilstwo na motorowerze

ps2

wszystkie podane przykłady były solo, a z pasażerem max - 78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Wszystkim

 

No więc u mnie tak: katamaranem 225 km/h ( dało by się więcej ale nie było jak - mocy brakowało i musiałbym się rozpędzać przez całe wieki :cry: ), w sumie zachowanie auta do przyjęcia, choć normalnie nie przekraczam 180 km/h. Na mnto ok 110 km/h - ale moto na dotarciu, przejechane 802 km, i staram się go jeszcze nie żyłować :wink: :) :) . Chociaż trzeba przyznać, że nie jestem demonem prędkości ( to chyba przychodzi z wiekiem :lol: :lol: :lol: ).

Nara. QuadMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audikiem na autobanie w Niemczech, w nocy, w czasie lekkiego deszczu - 210, a z tyłu punkcik, który się szybko zbliżył i przeleciał obok (nawet nie dojrzałem marki moto - może to był dr.Big :roll: ) ,MZ-tą z dużej górki, zamknąłem budzik ((dzisiaj jak o tym pomyślę to się boję 8O :lol: ), poldkiem - 175 - ale miałem kłopot z pedałem gazu, bo się wbił w podłogę :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audikiem na autobanie w Niemczech, w nocy, w czasie lekkiego deszczu - 210, a z tyłu punkcik, który się szybko zbliżył i przeleciał obok (nawet nie dojrzałem marki moto - może to był dr.Big :roll: ) ,MZ-tą z dużej górki, zamknąłem budzik ((dzisiaj jak o tym pomyślę to się boję 8O :lol: ), poldkiem - 175 - ale miałem kłopot z pedałem gazu, bo się wbił w podłogę :wink: .

 

 

Hehehehe...w nocy tak nie latalem(ze wzgledu na ciemna szybke 8) -a nie chce mi sie zmieniac :lol: ).

Ale przy suchej, slonecznej pogodzie jak najbardziej.Najlepiej wstac wczesnie rano w niedziele kiedy ruch jest praktycznie zerowy i ogien. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy suchej, slonecznej pogodzie jak najbardziej.Najlepiej wstac wczesnie rano w niedziele kiedy ruch jest praktycznie zerowy i ogien. :lol:

tak najlepiej prosto z imprezy :twisted:

a propo Bigu jak srad tyle mógł iść jak na filmach widziąłem że to max 295 i dalej jechac niechce?? zmieniane miał zębatki czy co??

tak samo niby podobno R1 też ze 300 licznikowo leci a jakoś żaden z kumpli wiecej jak 283-5 niemoże wicisnąć poprostu ani metra szybciej nawet z halnym w plecy :twisted:

górna kolejne mity i fantazje pisane lub mówione widać prawie każdy polak lubi "podkoloryzowywać"

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przy suchej, slonecznej pogodzie jak najbardziej.Najlepiej wstac wczesnie rano w niedziele kiedy ruch jest praktycznie zerowy i ogien. :lol:

tak najlepiej prosto z imprezy :twisted:

a propo Bigu jak srad tyle mógł iść jak na filmach widziąłem że to max 295 i dalej jechac niechce?? zmieniane miał zębatki czy co??

tak samo niby podobno R1 też ze 300 licznikowo leci a jakoś żaden z kumpli wiecej jak 283-5 niemoże wicisnąć poprostu ani metra szybciej nawet z halnym w plecy :twisted:

górna kolejne mity i fantazje pisane lub mówione widać prawie każdy polak lubi "podkoloryzowywać"

 

 

 

117 km/h :) :) :wink: LICZNIKOWE, GSXR 1000 rok prod.2002, 1800 km przebiegu, autostrada Berlin-Hamburg, a podalem to co widzialem i to nie przez chwile. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr.Big
Nie denerwuj sie, dr.Big, cale forum jest z przymruzeniem oka.

 

Jakbys zalozyl jeszcze wieksza zebatke na kolo (sprocket) to bys i 350 mogl zobaczyc...

 

 

 

Hehehe....ja sie nie denerwuje :lol: tylko pytam czy mialbym napisac :"230 km/h - JEEZUUU jak to bylo szybko!!!" ???Jesli przy 180 czlowiek dopiero ZACZYNA sie chowac za owiewka?

 

Czy wtedy wypowiedz bylaby ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj vx dotarl do 180, ja sie schowalem za zegarami, ale moj pasazer mial dosyc nieciekawie, juz go zaczynalo sciagac  :lol:

 

:lol: :) :lol: :lol: :lol: Szczerze to było fajnie, myślałem, że Ci razem z stelażami odlecę :lol: Może nie czułeś jak waliłem Ci kaskiem w plecy krzycząc WOLNIEJJJ :oops:

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...