Skocz do zawartości

Suzuki SV 650 opinie


Rekomendowane odpowiedzi

co do palenia gumy to nie powiedział bym , a jezeli chodzi o gume to nie wiem jakim sprzet by wytrzymał duzo jazdy na gumie bez przerobionego "smoka" :banghead: jednak mysle ze non stop nie bedziesz tak jezdził :)

 

Na gumie nie bede jezdzil, bo nie umiem :crossy: Ale czytalem na forum SV, ze w starszych modelach panewki padaja nagminnie. Trzeba uwazac kupujac moto uzywane, wiec rozwazam kupno nowki, jezeli te info sie potweirdza.

Dzieki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Sosną z 4um, nie wiem dokładnie czy jemu czy jemu kumplowi właśnie poleciały panewki od częstego gumowania. Swoją SV'kę też od czasu do czasu stawiałem na koło i nic się nie stało, jednak zawsze miałem trochę więcej oleju wlane niż jest to zalecane w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podobnie jest ze Sradem 750, ponoć od jazdy na gumie jest kiepskie smarowanie i siadają panewki. No a co powiedzieć o np. słynnym filmie '' Uliczni wojownicy" gdzie można zobaczyć kolesi głównie na sradach i cbr 900 robiących kosmiczne ewolucje na jednym kole (a silniki nadal chodzą.) Myśle że podobnie jest z SV. Ale że od palenia gumy panewki siądą??? :icon_rolleyes: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrzanie silnika.

Zaden z tych dwu sposobow uzytkowania moto nie jest dla moto zdrowy.

Jezeli chcesz porownywac "slynne" filmy do rzeczywistosci, to jeszcze troche musisz sie o tej rzeczywistosci nauczyc :buttrock:.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podobnie jest ze Sradem 750, ponoć od jazdy na gumie jest kiepskie smarowanie i siadają panewki. No a co powiedzieć o np. słynnym filmie '' Uliczni wojownicy" gdzie można zobaczyć kolesi głównie na sradach i cbr 900 robiących kosmiczne ewolucje na jednym kole (a silniki nadal chodzą.) Myśle że podobnie jest z SV. Ale że od palenia gumy panewki siądą??? :buttrock: Pozdrawiam

 

Ale tamte motory są w większości przerabiane.. Przerobienie smoka to nie jakas wielce skąplikowana sprawa szczególnie jak sie bierze pod uwage ceny silników.. To amerykański film .. oni mają kupę forsy i jak im sie silnik rozleci to kupią sobie nowy motor.. Tam są inne zarobki i ceny maszyn. widziałem jak gość sie wywalil po czym wyleciał mu olej bocznym deklem a ten podniósł motor zapalil.. gaz na maxa, troche pokrecił i puścił moto w piach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam M i Stifler macie racje, wiem że "słynne filmy" :flesje: są kręcone dla kasy a motory kończą swój żywot po parunastu kilometrach. Podałem zły przykład z tymi "wojownikami", ale niema co dalej tego ciągnąć i zaśmiecać temat. Sprawa dotyczy suzuki SV i niech tak zostanie :banghead: :biggrin:. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czesc

Pytanie do posiadaczy SV 650 z 2005 lub nowsze. Istnieje prosta mozliwosc bez przeprogramowania komputera przelaczyc wskazania licznika z MPH na km/h ???

Moze ktos ma kawalek manuala, ktory o tym mowi?

 

pozdrawiam Seba

"The most important is the journey rather than getting to your destination"

 

http://www.motury.com.pl

 

facebook.com/afterhoursPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dwa przyciski .Jeden przytryzmujesz albo dwa naraz i potem zmieniasz z mph na km.Działa na pewno bo zmieniałem kumplowi.Kwestia kombinacji przycisków.Pobaw sie a ci sie uda na pewno-nie boj sie zepsuć sie nic nei da.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

W starszych wersjach do 2003 roku czasem bylo slychac lancuszek rozrzadu i jezeli byly czesto jezdzone na gumie to siadaly panewki na wale. Wady te zostaly wyeliminowane w modelach produkowanych od 2003 roku, innych wad brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...